HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

Klasse: Hoofdklasse B

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Stefan Stolwijk    Haarlemse Damclub    11    18    1327    1194.5    4.55   D
2   Johan Bastiaannet    O2O    11    18    1366    1186.2    5.00   D
3   Dirk van Schaik Jr.    Van Stigt Thans 2    11    18    1371    1167.0    5.27   D
4   Peter van Heun    O2O    11    18    1309    1153.9    5.18   D
5   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka    10    17    1352    1184.7    4.10   D
6   Christian Niami    Van Stigt Thans 2    10    17    1432    1184.2    5.10   D
7   Richard Meijer    RDC Rijnsburg    11    16    1285    1169.2    4.73   D
8   Peter van der Stap    Van Stigt Thans 2    11    16    1338    1152.4    4.55   D
9   Erwin Heunen    CEMA/De Vaste Zet    10    15    1284    1219.0    6.20   D
10   Ivo de Jong    SNA    11    15    1366    1253.0    3.09   D
11   Ali Fthalla    Samen Sterk    11    15    1255    1242.5    4.64   D
12   Michel Stempher    DIOS/Eureka    11    15    1370    1228.4    3.91   D
13   Tom Swelsen    DIOS/Eureka    11    15    1131    1140.4    6.64   D
14   Stijn Tuytel    IJmuiden    11    14    1267    1246.4    3.64   D
15   Thomy Lucien Mbongo    Van Stigt Thans 2    11    14    1462    1224.3    3.27   D
16   Pieter Wijn    Heijmans Excelsior    11    14    1239    1196.2    3.91   D
17   Edwin de Jager    Van Stigt Thans 2    11    14    1265    1165.4    6.09   D
18   Radjinder Jharap    Constant Charlois Rotterdam 2    8    13    1175    1167.8    5.00   D
19   Wouter Morssink    Samen Sterk    9    13    1247    1184.9    5.33   D
20   Martin van der Sluis    Samen Sterk    9    13    1204    1142.0    5.22   D
21   Krijn ter Braake    IJmuiden    10    13    1293    1208.1    4.30   D
22   Richard Kromhout    RDC Rijnsburg    11    13    1360    1262.4    3.55   D
23   Johan Wiering    O2O    11    13    1381    1217.6    6.55   D
24   Brion Koullen    DIOS/Eureka    11    13    1311    1215.5    4.64   D
25   Jo Fijen    Samen Sterk    11    13    1177    1177.1    5.82   D
26   Walter Thoen    Van Stigt Thans 2    11    13    1253    1176.8    7.45   D
27   Martin van Dijk    IJmuiden    11    13    1311    1167.4    4.91   D
28   Rob Geurtsen    O2O    11    13    1322    1159.2    6.91   D
29   Ruud de Kooter    Samen Sterk    11    13    1158    1146.5    6.00   D
30   Waldo Aliar    Van Stigt Thans 2    11    13    1292    1125.4    6.91   D
31   Martijn van der Klis    Samen Sterk    9    12    1262    1177.3    4.89   D
32   Tomi Maturin Nyamsi    CEMA/De Vaste Zet    10    12    --    1219.6    7.50   D
33   Marco de Koning    O2O    10    12    1187    1214.7    4.80   D
34   Micha van Tol    Samen Sterk    10    12    1225    1182.2    5.00   D
35   Martin de Jong    Samen Sterk    10    12    1156    1182.0    6.00   D
36   Theo Tesselaar    SNA    11    12    1191    1243.3    4.91   D
37   Adri Vermeulen    Heijmans Excelsior    11    12    1229    1218.9    4.36   D
38   Jan van der Star    RDC Rijnsburg    11    12    1216    1210.1    5.91   D
39   Guido van den Berg    Van Stigt Thans 2    11    12    1255    1206.3    7.09   D
40   Kees Pippel    IJmuiden    11    12    1318    1201.6    3.36   D
41   Frank Teer    Heijmans Excelsior    11    12    1329    1188.2    3.91   D
42   Arie Schoneveld    RDC Rijnsburg    11    12    1053    1147.3    6.45   D
43   Yifu Du    CEMA/De Vaste Zet    8    11    1254    1174.9    5.50   D
44   Thijs Vreugdenhil    Constant Charlois Rotterdam 2    9    11    1089    1209.4    7.44   D
45   Jesse Bos    IJmuiden    10    11    1320    1217.4    3.10   D
46   Hein Wilsens    Heijmans Excelsior    10    11    1170    1202.8    6.60   D
47   Geert Prinsen    Van Stigt Thans 2    10    11    1304    1174.5    5.90   D
48   Patrick Casaril    CEMA/De Vaste Zet    10    11    1231    1165.7    4.60   D
49   Bert Roest    Gooi & Eemland    10    11    1088    1134.6    5.60   D
50   Bertus de Harder    Gooi & Eemland    11    11    1186    1264.7    3.45   D
51   Mark Deurloo    Haarlemse Damclub    11    11    1381    1239.7    3.73   D
52   Adiatu Adesoji Ibrahim    CEMA/De Vaste Zet    11    11    1329    1233.3    4.18   D
53   Steven den Hollander    Samen Sterk    11    11    1295    1222.0    4.73   D
54   Arjen de Mooij    RDC Rijnsburg    11    11    1321    1213.0    4.27   D
55   Willem Winter    IJmuiden    11    11    1223    1189.8    6.55   D
56   Wim Verschoor    Constant Charlois Rotterdam 2    11    11    1164    1150.8    6.91   D
57   Cor van Dusseldorp    RDC Rijnsburg    8    10    1451    1254.5    2.38   D
58   Ashok Bhajan    Constant Charlois Rotterdam 2    8    10    1203    1247.4    3.50   D
59   Mari van Ballegooijen    Heijmans Excelsior    9    10    1252    1176.2    5.44   D
60   Johan Capelle    O2O    9    10    1259    1175.1    6.00   D
61   Emre Hageman    Van Stigt Thans 2    10    10    1191    1252.4    2.80   D
62   Ronald van Egmond    Samen Sterk    10    10    1285    1238.5    5.70   D
63   Andrew Tjon A Ong    Heijmans Excelsior    10    10    1302    1234.8    5.00   D
64   Pierre Lacroix    CEMA/De Vaste Zet    10    10    1232    1228.9    4.10   D
65   Jaap Riesenkamp    Constant Charlois Rotterdam 2    10    10    1235    1199.3    5.70   D
66   Francis Tholel    Constant Charlois Rotterdam 2    11    10    1185    1254.8    4.09   D
67   Johan Smits    O2O    11    10    1253    1229.0    5.82   D
68   Eric Hogewoning    RDC Rijnsburg    11    10    1149    1173.3    5.55   D
69   Harry van der Vossen    Haarlemse Damclub    11    10    1062    1151.8    7.82   D
70   Mike Koopmanschap    SNA    9    9    1352    1245.3    4.89   D
71   Erik van Kampen    SNA    9    9    1184    1186.4    4.22   D
72   Martijn van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    10    9    1218    1235.2    5.90   D
73   Casper Vroegop    RDC Rijnsburg    10    9    1027    1196.9    7.00   D
74   Bram van Bakel    IJmuiden    10    9    1061    1144.0    8.00   D
75   Leen de Rooij    DIOS/Eureka    10    9    1173    1134.8    6.10   D
76   Frank Pasman    O2O    11    9    1088    1143.3    4.82   D
77   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg    11    9    1045    1100.2    7.82   D
78   Ronald Schalley    CEMA/De Vaste Zet    5    8    1300    1067.0    5.80   D
79   Vitalia Doumesh    SNA    7    8    1253    1265.3    2.86   D
80   Viktoriya Motrichko    Heijmans Excelsior    7    8    1350    1250.0    3.29   D
81   Paul Nitsch    CEMA/De Vaste Zet    7    8    1361    1195.0    5.86   D
82   Guido Verhagen    SNA    9    8    1258    1208.1    5.00   D
83   Jelle van der Eng    SNA    9    8    980    1154.4    6.33   D
84   Patrick Adriaans    Constant Charlois Rotterdam 2    9    8    1127    1115.6    6.44   D
85   John Stins    O2O    10    8    1089    1190.4    5.90   D
86   Roel Janssen    Haarlemse Damclub    11    8    1209    1264.9    4.36   D
87   Roberto Vesciano    Haarlemse Damclub    11    8    1055    1229.5    5.64   D
88   Conall Sleutel    IJmuiden    11    8    1097    1203.2    5.09   D
89   Jan Groeneweg    SNA    11    8    1141    1186.1    5.82   D
90   Dick Siegers    Haarlemse Damclub    11    8    1131    1168.5    5.09   D
91   Ewa Schalley-Minkina    CEMA/De Vaste Zet    5    7    1251    1165.6    4.80   D
92   Theo Schippers    DIOS/Eureka    7    7    1306    1295.9    3.71   D
93   Thomas Wielaard    RDC Rijnsburg    7    7    1277    1218.7    4.29   D
94   Ramdew Jahani    Constant Charlois Rotterdam 2    8    7    1184    1254.4    2.38   D
95   Eddy Zijlstra    DIOS/Eureka    8    7    1105    1189.2    7.12   D
96   Daan van Os    SNA    9    7    1070    1154.7    7.11   D
97   André Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    10    7    1124    1158.1    6.50   D
98   Hubert de Baetselier    DIOS/Eureka    11    7    1084    1215.4    3.64   D
99   Cees van der Vlis    IJmuiden    11    7    1121    1155.2    6.55   D
100   Olga Fedorovich    Heijmans Excelsior    4    6    1406    1200.3    4.75   D
101   Juan Camelia    Constant Charlois Rotterdam 2    6    6    1237    1231.3    3.17   D
102   Rudi Claes    DIOS/Eureka    6    6    1249    1175.7    5.50   D
103   Fabian Snijder    Haarlemse Damclub    9    6    1134    1247.8    3.78   D
104   Roep Bhawanibhiek    O2O    9    6    1207    1211.6    5.00   D
105   Soelinder Jagram    Constant Charlois Rotterdam 2    9    6    1140    1196.1    6.33   D
106   Leo van der Laan    Gooi & Eemland    11    6    1182    1224.5    4.73   D
107   René van Oosterhout    Heijmans Excelsior    11    6    1177    1221.7    7.91   D
108   Harry Kolk    Heijmans Excelsior    4    5    1209    1123.5    7.00   D
109   Radj Balak    Heijmans Excelsior    4    5    1110    1115.8    8.75   D
110   Vic Voskuil    SNA    5    5    1133    1199.6    6.00   D
111   Wim Muijs    Gooi & Eemland    8    5    1140    1219.2    6.00   D
112   Menko van Dijk    Gooi & Eemland    9    5    1154    1280.9    3.33   D
113   Ron Tielrooij    Haarlemse Damclub    10    5    1120    1175.0    4.70   D
114   Rudi van Velzen    Haarlemse Damclub    11    5    1009    1238.9    6.27   D
115   Anne Wouda    Gooi & Eemland    11    5    900    1149.3    7.09   D
116   Alexander Getmanski    O2O    2    4    1511    1257.0    2.00   D
117   Jan Pieter Drost    O2O    3    4    1293    1344.0    4.67   D
118   Darja Fedorovich    Heijmans Excelsior    3    4    1335    1243.7    5.33   D
119   Gerhard de Graaf    Gooi & Eemland    4    4    1155    1202.0    6.75   D
120   Sjaam Biekram    Constant Charlois Rotterdam 2    4    4    1037    1183.0    8.00   D
121   Richard Treur    Samen Sterk    4    4    1153    1166.8    8.25   D
122   Maarten Kolsloot    Gooi & Eemland    4    4    1119    1109.0    8.00   D
123   Peter Frans Koops    Gooi & Eemland    4    4    1166    1096.5    4.00   D
124   Henk Vogelenzang de Jong    Gooi & Eemland    4    4    1087    1065.5    9.25   D
125   Gera Hol    RDC Rijnsburg    5    4    974    1176.4    8.60   D
126   Ratan Ganeshie    Constant Charlois Rotterdam 2    8    4    907    1204.0    5.38   D
127   Jacqueline Schouten    IJmuiden    9    4    1081    1204.0    8.33   D
128   Jasper Kole    DIOS/Eureka    9    4    946    1198.7    6.56   D
129   Jelmer Martens    Gooi & Eemland    10    4    1124    1272.0    4.80   D
130   Cor de Jong    Gooi & Eemland    10    4    1261    1238.6    4.50   D
131   Martien Out    Samen Sterk    2    3    1146    1251.5    7.50   D
132   Peter Schipper    Haarlemse Damclub    3    3    990    1165.5    9.00   D
133   Uladzislau Splendzer    Heijmans Excelsior    3    3    1226    1150.3    5.00   D
134   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet    3    3    1006    1143.3    2.67   D
135   Luuk Terweijden    SNA    4    3    681    1239.0    7.50   D
136   Bert Verton    CEMA/De Vaste Zet    4    3    1070    1148.5    5.75   D
137   René Emmaneel    SNA    4    3    1053    1088.8    8.50   D
138   Mark Werrebrouck    DIOS/Eureka    8    3    1022    1170.2    7.50   D
139   Co Filmer    SNA    8    3    919    1157.5    7.12   D
140   Mathijs Robbens    Heijmans Excelsior    1    2    1305    1267.0    1.00   D
141   Hans Lansbergen    Van Stigt Thans 2    1    2    1183    1182.0    10.00   D
142   Marco de Leeuw    RDC Rijnsburg    2    2    1123    1355.0    6.00   D
143   Ton Burgerhout    Van Stigt Thans 2    2    2    1257    1301.0    5.00   D
144   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk    2    2    898    1274.5    6.00   D
145   Ron Entken    Heijmans Excelsior    2    2    1165    1189.5    9.50   D
146   Pieter Schoonderbeek    Haarlemse Damclub    2    2    1075    1092.5    7.50   D
147   Shammie Kasnadi    Constant Charlois Rotterdam 2    3    2    1299    1184.3    3.33   D
148   Harry Doomernik    Heijmans Excelsior    3    2    1173    1062.3    9.33   D
149   Cees van Duyvenbode    IJmuiden    4    2    1055    1184.8    8.75   D
150   Michiel Luiten    Gooi & Eemland    4    2    981    1168.0    8.00   D
151   Maarten Everduim    DIOS/Eureka    5    2    1022    1230.0    7.20   D
152   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub    6    2    930    1232.5    7.50   D
153   Pim Arts    Constant Charlois Rotterdam 2    1    1    1228    1311.0    9.00   D
154   Johannes Postma    Samen Sterk    1    1    1178    1267.0    6.00   D
155   Mariëlle Meijer-Kromhout    RDC Rijnsburg    1    1    1018    1255.0    10.00   D
156   Alexander van de Mheen    Gooi & Eemland    1    1    841    1235.0    4.00   D
157   Wiel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1192    1209.0    6.00   D
158   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1046    1053.0    7.00   D
  Jurgen Tholel    Constant Charlois Rotterdam 2    1    1    1192    1053.0    10.00   D
160   Genadij Shapiro    CEMA/De Vaste Zet    1    1    1197    1045.0    9.00   D
  Wiebo Drost    O2O    1    1    1232    1045.0    4.00   D
162   Ties Slagter    Heijmans Excelsior    2    1    1053    1257.5    7.00   D
163   Ton de Haas    Haarlemse Damclub    2    1    1145    1257.0    7.50   D
164   Marlon Mangroe    Constant Charlois Rotterdam 2    2    1    1017    1168.5    8.50   D
165   Henk Groot    SNA    3    1    992    1245.0    8.00   D
166   Gerard Benning    Gooi & Eemland    4    1    1036    1170.2    6.25   D
167   Bryan Tesselaar    SNA    1    0    865    1361.0    10.00   D
168   Jaap Langerak    Gooi & Eemland    1    0    934    1247.0    1.00   D
169   Krzysztof Juszczak    CEMA/De Vaste Zet    1    0    --    1216.0    10.00   D
170   Justin Koopman    Haarlemse Damclub    1    0    561    1127.0    10.00   D
171   Frank Reijkers    Heijmans Excelsior    1    0    1010    1105.0    10.00   D
172   Jan van Bergen    Heijmans Excelsior    1    0    980    1097.0    6.00   D
173   Siegfried Hanenberg    Constant Charlois Rotterdam 2    1    0    570    1045.0    9.00   D
174   Jack van Buuren    IJmuiden    1    0    1068    981.0    10.00   D
175   Eddy Fuzzally    Constant Charlois Rotterdam 2    1    0    993    980.0    9.00   D
176   Lennart Bolks    Gooi & Eemland    2    0    815    1196.5    9.50   D
177   Jan Bouwmans    Gooi & Eemland    2    0    922    1192.0    8.50   D
178   niet opgekomen    Heijmans Excelsior    2    0    --    1136.5    2.50   D
179   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet    3    0    --    1294.3    3.33   D
180   Marijn Jans    DIOS/Eureka    3    0    914    1258.7    8.33   D
Stefan StolwijkJohan BastiaannetDirk van Schaik Jr.
Peter van HeunOlga KamychleevaChristian Niami
Peter van der StapErwin Heunen
Ivo de JongAli FthallaMichel Stempher
Tom SwelsenStijn TuytelThomy Lucien Mbongo
Pieter WijnEdwin de JagerRadjinder Jharap
Wouter MorssinkMartin van der Sluis