HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie DMH 2005/2006

Klasse: Play Offs Poule B

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Play Offs Poule A 
 Play Offs Poule B 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Gideon de Bruin    HDC Alphen aan den Rijn    3    5    795    964    6.33   D
2   Arend van Beelen    KDC Katwijk    3    5    1028    923    5.67   D
3   Peter Pippel    Damlust Gouda    3    5    1059    892    4.67   D
4   Patrick van der Tol    HDC Alphen aan den Rijn    3    5    994    778    7.00   D
5   Bas Messemaker    KDC Katwijk    2    4    1445    1130    2.00   D
6   Henk van der Wouden    Damlust Gouda    2    4    1140    870    6.50   D
7   Cor den Besten    Damlust Gouda    2    4    1149    736    4.50   D
8   André Venema    HDC Alphen aan den Rijn    2    4    1265    --    2.50   D
9   Martin van der Sluis    HDC Alphen aan den Rijn    3    4    796    994.3    6.00   D
10   Bouke Bruinsma    Damlust Gouda    3    4    930    918    4.33   D
11   Jan Schijff    KDC Katwijk    3    4    1041    912    3.67   D
12   Gijs van der Wiel    KDC Katwijk    3    4    998    877.5    6.67   D
13   H. Brunt    HDC Alphen aan den Rijn    3    4    879    840.7    2.67   D
14   Leon Oudenes    Jong en Oud Stolwijk    2    3    1132    843    2.00   D
15   Jan Passchier    KDC Katwijk    2    3    1052    834    7.00   D
16   Eric Jan van Reenen    HDC Alphen aan den Rijn    3    3    1203    1445    2.67   D
17   J. Benschop    Jong en Oud Stolwijk    3    3    --    1122    3.33   D
18   Nico van der End    HDC Alphen aan den Rijn    3    3    894    1086.5    2.67   D
19   John Hogendoorn    Jong en Oud Stolwijk    3    3    995    961.3    5.33   D
20   Teun van de Krol    Damlust Gouda    1    2    1300    1005    1.00   D
21   Kees Plug    KDC Katwijk    1    2    694    734    8.00   D
22   Eveline van der Tol    HDC Alphen aan den Rijn    3    2    834    1056    6.67   D
23   R. de Heer    Jong en Oud Stolwijk    3    2    --    1001.3    2.00   D
24   Gé Berbee    KDC Katwijk    3    2    870    975    4.00   D
25   J. van Welzen    Jong en Oud Stolwijk    1    1    --    1052    7.00   D
26   Henk van Klaveren    Damlust Gouda    1    1    1303    995    6.00   D
27   L. Dubbelaar    Jong en Oud Stolwijk    1    1    945    879    4.00   D
28   Adrie de Jong    Jong en Oud Stolwijk    1    1    1108    870    6.00   D
  Matthias van der Tol    HDC Alphen aan den Rijn    1    1    677    870    1.00   D
30   Jack van der Plas    KDC Katwijk    2    1    1005    1300    1.50   D
31   Piet de Jong    Jong en Oud Stolwijk    2    1    736    1071.5    6.50   D
32   Gerrit IJssel Sr.    Damlust Gouda    2    1    960    897    6.00   D
33   Piet van Eeden    Damlust Gouda    2    1    734    694    5.50   D
34   Henk van Dijk    Jong en Oud Stolwijk    3    1    1057    1112.7    2.67   D
35   Cor de Jong    KDC Katwijk    3    1    785    977.7    3.00   D
36   Jan van der Mel    Jong en Oud Stolwijk    3    1    --    917.7    6.00   D
37   Paul Bremmer    KDC Katwijk    1    0    --    1149    2.00   D
38   Theo Hordijk    Damlust Gouda    1    0    1050    1028    7.00   D
39   John Bruin    KDC Katwijk    1    0    820    994    8.00   D
40   B. Verstoep    Jong en Oud Stolwijk    2    0    --    1069    8.00   D
41   Leo Schouten    Damlust Gouda    2    0    792    1005.5    1.50   D
42   Guus Potjes    Damlust Gouda    2    0    --    894    2.50   D
43   niet opgekomen    Damlust Gouda    3    0    --    1154    4.67   D
Gideon de BruinArend van BeelenPeter Pippel
Patrick van der TolBas Messemaker
Martin van der Sluis
Bouke BruinsmaJan Schijff
Leon Oudenes
Eric Jan van ReenenNico van der End
Teun van de Krol