HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2019/2020

Klasse: Hoofdklasse Oost

Klassen:
 
 Finale 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Wytze Sytsma    Twentes Eerste    6    11    1325    1085.0    1.83   D
2   Michel Koop    Nijverdal    6    11    1223    1028.4    2.83   D
3   Bill Neven    Nijverdal    6    11    1290    1024.7    1.67   D
4   Herman Hilberink    Witte van Moort    6    10    1281    931.4    3.17   D
5   Ronny Koop    Nijverdal    5    8    1114    940.2    3.60   D
6   Marinus Morsink    Nijverdal    6    8    1250    1129.8    2.33   D
7   Harrie Hoonhorst    Nijverdal    6    8    1036    889.6    5.17   D
8   Anton Jurg    Almelo    4    7    1216    1061.8    2.75   D
9   Gino Schirinzi    EDC Enschede    6    7    1159    972.0    1.00   D
10   Bertwin Letteboer    Witte van Moort    6    7    1053    920.2    4.67   D
11   Gerbrand Hessing    Witte van Moort    3    6    1296    1143.7    2.00   D
12   Jeroen Goudt    EDC Enschede    3    6    1296    942.0    2.33   D
13   Peter Hoopman    Witte van Moort    3    6    1356    818.0    2.67   D
14   Jonathan Wilbrink    EDC Enschede    4    6    1104    943.8    3.00   D
15   Egbert van Hattem    Twentes Eerste    5    6    1174    995.0    2.00   D
16   Matthijs van Hofwegen    Almelo    5    6    1117    910.4    2.60   D
17   Gertjan Kolsté    Almelo    6    6    1238    1154.2    2.17   D
18   Alex Noppers    Witte van Moort    3    5    1073    871.3    4.33   D
19   Koert Meuleman    Witte van Moort    4    5    844    897.5    4.50   D
20   J.M. Dollen    Wierden    6    5    832    1190.8    1.33   D
21   Gert-Jan van den Berg    Twentes Eerste    6    5    784    918.0    5.33   D
22   Marieke Altena    EDC Enschede    2    4    939    1033.0    5.00   D
23   Han Borgman    EDC Enschede    3    4    1144    1056.3    2.67   D
24   Jeroen Paalman    Twentes Eerste    4    4    960    1191.0    1.75   D
25   Theo Leoné    Witte van Moort    4    4    1161    1148.5    2.75   D
26   Dick Halma    DDC Deventer    5    4    947    1191.8    2.00   D
27   Bert Top    DDC Deventer    5    4    863    1025.4    4.00   D
28   Bennie Lawant    Witte van Moort    5    4    753    1003.0    3.20   D
29   Eit Veenstra    Almelo    5    4    --    909.0    5.00   D
30   Bart de Jong    DDC Deventer    6    4    --    1118.4    1.33   D
31   Jan Koopman    Twentes Eerste    6    4    941    1001.7    3.50   D
32   Gerrit Kruger    Twentes Eerste    6    4    831    957.2    4.50   D
33   Johan Rademaker    DDC Deventer    6    4    854    918.8    4.83   D
34   Gerald Krol    Almelo    6    4    799    896.3    5.50   D
35   Frank Nuesink    DDC Deventer    6    4    795    847.8    5.83   D
36   Jacob Hart    EDC Enschede    2    3    --    944.5    5.00   D
37   Eddy Veneman    Wierden    2    3    833    811.5    5.50   D
38   Jan Veneman    Wierden    2    3    860    797.0    6.00   D
39   Jan Boender    Nijverdal    2    3    --    788.5    5.50   D
40   Rob Pots    EDC Enschede    3    3    806    973.3    5.67   D
41   Jon Schoo    EDC Enschede    3    3    922    833.0    5.33   D
42   Roelof-Jan de Haan    DDC Deventer    4    3    960    1124.5    2.25   D
43   Frank Krijnen    Almelo    5    3    892    1082.6    3.20   D
44   Henk Veneman    Wierden    6    3    1003    1029.3    2.50   D
45   Mark Paters    Witte van Moort    1    2    978    854.0    5.00   D
46   John Drees    Nijverdal    2    2    836    549.0    6.00   D
47   Bert Looms    Almelo    3    2    1030    985.0    4.33   D
48   Jan Oude Vrielink    Wierden    4    2    830    1100.3    4.25   D
49   Freddy Niezink    Wierden    5    2    943    1219.8    2.00   D
50   Luit Haan    EDC Enschede    5    2    958    1051.6    3.60   D
51   Gerard Woolderink    Wierden    5    2    916    995.4    4.20   D
52   Lars Knol    Witte van Moort    1    1    937    1174.0    2.00   D
53   Aard Brinkman    Nijverdal    1    1    856    844.0    6.00   D
54   Paul van de Veen    EDC Enschede    2    1    1049    1023.5    3.50   D
55   Gerhard Kleinsman    EDC Enschede    2    1    1041    1021.5    4.50   D
56   Mandrik Groot Baltink    Wierden    6    1    793    958.2    5.33   D
57   Ype Feenstra    Nijverdal    1    0    701    1356.0    1.00   D
58   Ludwig Munnink    EDC Enschede    1    0    859    1281.0    6.00   D
59   Remco Visser    Nijverdal    1    0    848    1117.0    6.00   D
60   Jan Groters    DDC Deventer    1    0    549    836.0    6.00   D
61   niet opgekomen    Almelo    2    0    --    960.0    1.00   D
62   Theo Olde Hanhof    DDC Deventer    3    0    876    1189.3    3.00   D
63   Jan van der Leek    Twentes Eerste    3    0    769    897.3    6.00   D
Wytze SytsmaMichel KoopBill Neven
Herman HilberinkMarinus Morsink
Harrie HoonhorstAnton JurgGino Schirinzi
Gerbrand HessingJeroen Goudt
Peter HoopmanJonathan WilbrinkEgbert van Hattem
Matthijs van HofwegenGertjan KolstéAlex Noppers
Koert Meuleman