HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Leopold Sekongo    SNA 4    10    19    1334    972.9    3.00   D
2   Macodou N`Diaye    SNA 4    8    16    1482    984.6    2.62   D
3   Losseni Savané    SNA 4    9    16    1210    955.6    4.00   D
4   Peter Frans Koops    Gooi & Eemland 2    10    15    1131    1067.2    2.20   D
5   Wim Muijs    Gooi & Eemland 2    10    15    1126    1004.1    2.70   D
6   Milton Menso    DDV    10    15    1006    942.8    4.40   D
7   Schelte Betten    Zaanstreek/Purmerend    8    14    838    826.2    7.50   D
8   Gerard Benning    Gooi & Eemland 2    9    14    988    802.6    8.89   D
9   Roep Bhawanibhiek    DDV    10    14    1153    1025.3    2.10   D
10   Ton van der Ploeg    Gooi & Eemland 2    10    14    982    896.2    6.50   D
11   Leopold Kouogueu Kouomou    SNA 4    7    13    1443    928    4.14   D
12   Piet Smit    Zaanstreek/Purmerend    9    13    1106    997.2    3.22   D
13   Nordin Hammadi    DDV    9    13    1065    875.5    7.78   D
14   Sijmen Hansen    Zaanstreek/Purmerend    10    13    1050    1037.3    2.50   D
15   Luc Baya    SNA 4    6    12    1405    997    2.83   D
16   Marco de Koning    DDV    6    12    978    920    2.67   D
17   Fidèle Nimbi    SNA 4    7    12    1221    963.4    4.43   D
18   Bruno Fopa    SNA 4    7    12    1369    935.7    5.57   D
19   Siegfried Parbhoe    DDV    9    12    980    931.4    6.00   D
20   Jaap Vermeer    Samen Sterk 2    9    12    793    724.3    9.44   D
21   Frans Kroese    Zaanstreek/Purmerend    10    12    1066    965.2    4.20   D
22   Serf Klinkenberg    Gooi & Eemland 2    10    12    1003    840.7    5.90   D
23   Evert Evers    DES Lunteren 3    6    11    1088    1015    2.50   D
24   Jacqueline Schouten    IJmuiden 2    8    11    1084    1031.9    2.25   D
25   Bram van Bakel    IJmuiden 2    8    11    898    994.5    4.12   D
26   Arie Koster    Zenderstad    8    11    965    944.1    4.38   D
27   Henk Vogelenzang de Jong    Gooi & Eemland 2    9    11    1124    904.3    6.56   D
28   Rob de Meij    Zenderstad    9    11    960    840.9    5.11   D
29   Hans Stolwijk    Samen Sterk 2    9    11    876    779    6.33   D
30   Nico Kruijswijk    DDV    10    11    1019    1008.4    5.20   D
31   Barbara Graas    Zaanstreek/Purmerend    10    11    1032    923.2    4.50   D
32   Ridens Bolhuis    DDV    10    11    836    828.9    8.20   D
33   Bart van Geel    Zaanstreek/Purmerend    7    10    1067    858.5    4.86   D
34   Kaj Kruit    Zaanstreek/Purmerend    7    10    865    812.7    8.14   D
35   Theo van Londen    Zenderstad    8    10    903    778.4    7.25   D
36   Michiel Luiten    Gooi & Eemland 2    9    10    1025    1017    5.22   D
37   Melanie Visser-Voskuil    DES Lunteren 3    9    10    871    1005.6    2.11   D
38   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 3    9    10    737    955.1    6.22   D
39   Patrick van der Tol    Zenderstad    9    10    932    874.4    7.00   D
40   Dick de Jong    Samen Sterk 2    9    10    821    872.7    7.89   D
41   Herk Vis    Samen Sterk 2    10    10    933    996.1    3.50   D
42   Ricardo Bona    DDV    10    10    1059    995.1    2.90   D
43   Henk de Groot    Gooi & Eemland 3    10    10    865    964.2    3.60   D
44   Huib Poort    Gooi & Eemland 3    10    10    832    928.8    5.30   D
45   Dik Vermeulen    Zaanstreek/Purmerend    6    9    1088    980.2    5.00   D
46   Louis de Frankrijker    Samen Sterk 2    7    9    1085    952.1    2.86   D
47   Dick Beekman    SNA 3    8    9    892    928.4    4.25   D
48   Kumar Bihari    Zenderstad    8    9    951    915    4.75   D
49   Tristan van der Velde    DES Lunteren 3    8    9    749    904    5.25   D
50   Joop Briedé    Samen Sterk 2    9    9    887    894.4    5.33   D
51   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 3    9    9    834    859.5    7.33   D
52   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub 2    10    9    1027    1057.1    2.80   D
53   Martin Kruijswijk    DDV    10    9    1016    1039    3.30   D
54   Rudi van Velzen    Haarlemse Damclub 2    10    9    640    899.6    6.60   D
55   Maurits de Vries    Haarlemse Damclub 2    10    9    695    860    7.60   D
56   Thomy Lucien Mbongo    SNA 4    4    8    1437    877.2    3.50   D
57   Dick Roelofs    Gooi & Eemland 2    5    8    1001    874.8    7.20   D
58   Martin Berends    Zaanstreek/Purmerend    5    8    1007    842.8    7.40   D
59   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden 2    7    8    888    1059.7    4.00   D
60   Jan Hania    Zaanstreek/Purmerend    7    8    1030    963.4    5.71   D
61   Cees de Gelder    Samen Sterk 2    7    8    1110    960.9    2.14   D
62   Robert van Diggele    Samen Sterk 2    7    8    795    863.5    7.57   D
63   Kennedy Krishnadath    Gooi & Eemland 2    8    8    955    1069.3    5.50   D
64   Bram Doeves    Samen Sterk 2    8    8    1149    982.6    2.12   D
65   Salim Rodjan    Samen Sterk 2    8    8    909    819.1    6.75   D
66   Bert Roest    Gooi & Eemland 3    9    8    931    982.8    2.56   D
67   Jeroen van den Brink    DES Lunteren 3    9    8    654    867    7.22   D
68   Nicole Schouten    IJmuiden 2    10    8    866    963.3    5.50   D
69   Bram Cysouw    DES Lunteren 3    7    7    752    869    4.86   D
70   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk 2    8    7    854    1026.1    2.62   D
71   Michel Hendriksen Jr.    DES Lunteren 3    8    7    643    864.4    8.00   D
72   Ad Vreeswijk    Gooi & Eemland 3    9    7    794    951    6.67   D
73   René Nurmohamed    Zenderstad    9    7    647    910.8    7.11   D
74   Klaas de Krijger    IJmuiden 2    10    7    774    836    7.60   D
75   Bassirou Ba    SNA 4    3    6    1473    962    6.67   D
76   Desire Lazare Ndjib    SNA 4    3    6    --    938    7.00   D
77   Oscar Lognon    SNA 4    4    6    1392    922.5    5.50   D
78   Jan Cysouw    DES Lunteren 3    4    6    787    886    6.50   D
79   Arie van Diggele    Samen Sterk 2    5    6    881    806    8.60   D
80   Sierd van Randen    SNA 3    6    6    974    964.5    3.83   D
81   Marcel Doornbosch    IJmuiden 2    7    6    1030    1071.3    3.14   D
82   Koos de Vries    IJmuiden 2    7    6    1006    1035.6    1.57   D
83   Frans Groot    SNA 3    7    6    859    1014.4    4.29   D
84   Maarten van Leenen    SNA 3    7    6    948    963.3    3.29   D
85   Hans Verhoeven    Zenderstad    7    6    892    874.8    5.71   D
86   Roald Scheper    Zenderstad    7    6    --    736.7    9.71   D
87   Hans Loots    Gooi & Eemland 3    8    6    872    1013.6    3.38   D
88   Johan Top    DES Lunteren 3    8    6    910    947.5    3.38   D
89   Piet Kok    IJmuiden 2    8    6    878    853.1    6.62   D
90   Carlo Koopman    Haarlemse Damclub 2    9    6    948    1085.9    3.11   D
91   Jaap Langerak    Gooi & Eemland 3    9    6    873    1020.1    4.33   D
92   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 2    10    6    826    960    7.40   D
93   Erwin Jochemsen    DES Lunteren 3    10    6    838    954.5    5.80   D
94   Frits Stoelwinder    DDV    10    6    719    810.9    9.40   D
95   Arjan van Galen    DES Lunteren 3    3    5    1246    1085.3    1.67   D
96   Douwe de Graaf    Gooi & Eemland 3    3    5    754    943.5    7.67   D
97   Erik Maijenburg    Gooi & Eemland 2    4    5    1145    1041.2    4.50   D
98   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 2    4    5    815    990.7    6.00   D
99   Jacco Scheper    Zenderstad    5    5    --    1057.4    5.00   D
100   Ruud Kleijn    Haarlemse Damclub 2    6    5    849    964.3    3.67   D
101   Huub Pheijffer    SNA 3    6    5    --    679    9.17   D
102   Willem Bor    Gooi & Eemland 2    7    5    1049    1008.1    3.86   D
103   Gerard Bakker    Zenderstad    8    5    1029    1059.2    2.75   D
104   Bertus Groot    SNA 3    8    5    913    976    2.50   D
105   Rindert Huisman    Gooi & Eemland 3    8    5    876    964.9    5.75   D
106   Bert van Leijden    SNA 3    9    5    865    1048.6    4.33   D
107   Co Filmer    SNA 3    9    5    931    1034.2    3.11   D
108   Rob van de Klashorst    Haarlemse Damclub 2    10    5    943    961.6    3.40   D
109   Johan Veerman    Zaanstreek/Purmerend    2    4    1126    833.5    5.50   D
110   Cees Westland    Zenderstad    3    4    1087    873.7    3.67   D
111   Exuperry Mwenedata    SNA 4    3    4    822    823.7    7.33   D
112   Noël Neve    Haarlemse Damclub 2    4    4    437    917    8.50   D
113   Cees Staal    Zaanstreek/Purmerend    5    4    686    1035    8.40   D
114   Geert van der Loo    Zaanstreek/Purmerend    6    4    728    831.3    9.00   D
115   Leendert Peters    DES Lunteren 3    6    4    --    787    9.67   D
116   Levi Duijst    Gooi & Eemland 3    7    4    704    1026.2    7.29   D
117   Ruud de Graaff    Zenderstad    7    4    1064    978.4    3.00   D
118   Maarten van Ammers    SNA 3    7    4    --    829.3    7.71   D
119   Luuk Terweijden    SNA 3    8    4    453    798.6    8.12   D
120   Jan Heij    DES Lunteren 3    9    4    666    865.2    8.33   D
121   Frank Aarts    SNA 3    2    3    --    945.5    5.50   D
122   Jack van Buuren    IJmuiden 2    2    3    1088    922.5    4.50   D
123   Erik van der Haar    Zaanstreek/Purmerend    2    3    845    --    9.00   D
124   Arnold Olijfveld    IJmuiden 2    4    3    --    851.7    7.25   D
125   Max Doornbosch    IJmuiden 2    5    3    903    971    2.00   D
126   Vince van der Wiele    IJmuiden 2    5    3    740    872.5    7.60   D
127   Antonio Ramirez    Zenderstad    8    3    997    1027.8    3.38   D
128   Dimitri Otto    Haarlemse Damclub 2    8    3    888    972.8    5.38   D
129   Piet Bakelaar    Zaanstreek/Purmerend    1    2    1043    931    7.00   D
130   Adri Butzelaar    Gooi & Eemland 3    1    2    815    --    10.00   D
  Gerrit van der Werff    DDV    1    2    762    --    10.00   D
  Jaap Langerak    Gooi & Eemland 2    1    2    873    --    9.00   D
  Rob de Wit    Zenderstad    1    2    527    --    9.00   D
134   Peter Groot jr.    Zaanstreek/Purmerend    2    2    1196    1244    1.00   D
135   Wijnand Voskuil Jr.    DES Lunteren 3    2    2    1093    1030    2.00   D
136   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub 2    2    2    926    979    3.00   D
137   Peter van der Merwe    Zaanstreek/Purmerend    2    2    756    951.5    7.00   D
138   Maarten van Leenen    SNA 4    2    2    948    938.5    8.00   D
139   Jelle van der Eng    SNA 3    2    2    --    793    9.50   D
140   Joep Kerkhoff    Haarlemse Damclub 2    2    2    700    766    8.00   D
141   Huibert Koops    Gooi & Eemland 2    2    2    1024    765    6.00   D
142   Ries van Ee    DES Lunteren 3    2    2    727    --    10.00   D
143   Arie Haveman    Haarlemse Damclub 2    3    2    359    893    10.00   D
144   Miro Alberto    DDV    3    2    701    838    8.67   D
145   Michel Hendriksen Sr.    DES Lunteren 3    4    2    929    915.8    5.00   D
146   Wart Verhagen    SNA 4    4    2    --    892.3    8.00   D
147   Jan Algra    SNA 3    5    2    753    1077    5.00   D
148   Harry Vredeveldt    Gooi & Eemland 3    6    2    769    910    7.67   D
149   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 2    9    2    789    928    5.44   D
150   Daan Pheijffer    SNA 3    9    2    --    733.4    8.89   D
151   René Alderliesten    DES Lunteren 3    1    1    1252    1067    2.00   D
152   Huib Poort    Gooi & Eemland 2    1    1    832    1007    10.00   D
153   Exuperry Mwenedata    SNA 3    1    1    822    1006    5.00   D
154   Alexander van de Mheen    Gooi & Eemland 2    1    1    807    960    7.00   D
155   Kevin van Langen    SNA 3    1    1    729    887    5.00   D
156   Kevin van Langen    SNA 4    1    1    729    878    7.00   D
157   Jochem van Twillert    Gooi & Eemland 2    1    1    716    874    10.00   D
158   Anne Wouda    Gooi & Eemland 3    1    1    874    716    10.00   D
159   Guus Gase    DDV    1    1    459    666    10.00   D
160   Brent van Leenen    SNA 3    1    1    --    --    10.00   D
  Lars van Eeuwijk    IJmuiden 2    1    1    --    --    9.00   D
  Vince Dijkxhoorn    Samen Sterk 2    1    1    --    --    10.00   D
163   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 2    2    1    737    1067    7.00   D
164   Frank Aarts    SNA 4    2    1    --    887    7.00   D
165   Tymo Smids    SNA 4    2    1    --    787    8.00   D
166   Piet van Es    Samen Sterk 2    2    1    --    714    10.00   D
167   Jan Bos    DES Lunteren 3    3    1    1001    1168.7    2.67   D
168   Niels Breuker    SNA 4    3    1    --    750.3    8.33   D
169   Jelle van der Eng    SNA 4    5    1    --    825.8    8.60   D
170   Martien Out    Samen Sterk 2    1    0    1172    1334    1.00   D
171   Wart Verhagen    SNA 3    1    0    --    1124    7.00   D
172   Pepijn Folgers    SNA 3    1    0    776    1088    1.00   D
173   Tjitse Offinga    Gooi & Eemland 2    1    0    1134    1030    4.00   D
174   Hans Vermeij    Gooi & Eemland 3    1    0    731    978    4.00   D
  Pieter Kuijper    Zaanstreek/Purmerend    1    0    1135    978    3.00   D
176   Jan Timmerman    Zenderstad    1    0    526    974    10.00   D
177   Pieter van den Berg    SNA 3    1    0    --    955    10.00   D
178   Rianne Mensinga    SNA 4    1    0    417    876    8.00   D
  Rianne Mensinga    SNA 3    1    0    417    876    6.00   D
180   Rudolph Boshuizen    DDV    1    0    834    866    9.00   D
181   Nico Verhoeven    Zenderstad    1    0    948    865    3.00   D
182   Jurre Verhagen    SNA 4    1    0    --    832    10.00   D
183   Bram Bekkers    Zenderstad    1    0    443    793    10.00   D
184   Nathalie Sassoon    Haarlemse Damclub 2    1    0    --    774    9.00   D
185   Marc Breuker    SNA 4    1    0    --    762    10.00   D
186   Jaap Heij    DES Lunteren 3    1    0    1038    756    8.00   D
187   Stacey van der Bom    SNA 4    1    0    --    647    10.00   D
188   Jasper Jansema    IJmuiden 2    1    0    --    643    9.00   D
189   Huub Pheijffer    SNA 4    1    0    --    453    9.00   D
190   Abel Vestering    IJmuiden 2    1    0    --    437    10.00   D
191   niet opgekomen    Haarlemse Damclub 2    2    0    --    1131    5.50   D
192   Steven Sewsaran    IJmuiden 2    2    0    --    998.5    8.50   D
193   Lorens Hoeve    IJmuiden 2    2    0    --    854.5    8.50   D
194   Evert Olsthoorn    IJmuiden 2    2    0    --    787.5    9.50   D
195   Brent van Leenen    SNA 4    2    0    --    766.5    9.00   D
196   Luke Zeegers    IJmuiden 2    2    0    --    --    10.00   D
197   Mick Boudens    SNA 4    3    0    --    615    10.00   D
198   niet opgekomen    IJmuiden 2    8    0    --    842.2    8.38   D
Leopold SekongoMacodou N`DiayeLosseni Savané
Peter Frans KoopsWim MuijsMilton Menso
Schelte BettenGerard BenningRoep Bhawanibhiek
Ton van der PloegLeopold Kouogueu KouomouPiet Smit
Nordin HammadiSijmen HansenLuc Baya
Marco de KoningFidèle NimbiBruno Fopa
Siegfried ParbhoeJaap Vermeer