HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Arie de Bruijn    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    11    20    1225    917.6    2.00   D
2   Gerardo IJssel Jr.    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    9    17    1142    837.1    7.22   D
3   Bram van Bakel    IJmuiden Zaanstreek CT    10    16    1027    936.0    5.00   D
4   Martin Berends    Zaanstreek/Purmerend CT    11    16    988    866.8    8.27   D
5   Jan Hania    Zaanstreek/Purmerend CT    9    15    1032    767.2    7.33   D
6   Max Doornbosch    IJmuiden Zaanstreek CT    11    15    948    984.3    2.82   D
7   Johan Veerman    Zaanstreek/Purmerend CT    11    15    1116    939.7    1.73   D
8   Arie van der Knaap    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    8    14    956    832.8    5.50   D
9   Alex Bitter    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    9    14    1128    942.9    3.11   D
10   Arno Kooloos    RDC Rijnsburg 2    10    14    1074    996.5    3.10   D
11   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub 2    10    14    1018    966.8    3.20   D
12   Bram Doeves    Samen Sterk 2    10    14    1116    931.2    3.10   D
13   Barbara Graas    Zaanstreek/Purmerend CT    10    14    1010    929.2    6.10   D
14   Peter Schipper    Haarlemse Damclub 2    10    14    987    929.1    3.40   D
15   Daniël Boom    RDC Rijnsburg 2    10    14    902    830.5    5.60   D
16   Jan Kok    Den Haag Hofstaddammers CT    11    14    1196    1008.4    2.64   D
17   Sijmen Hansen    Zaanstreek/Purmerend CT    11    14    1109    1003.0    3.09   D
18   Casper Vroegop    RDC Rijnsburg 2    11    14    1013    896.5    2.82   D
19   Piet Smit    Zaanstreek/Purmerend CT    7    13    1112    955.3    3.29   D
20   Joop Briedé    Samen Sterk 2    8    13    871    846.1    6.00   D
21   Gé Berbee    RDC Rijnsburg 2    10    13    932    906.3    5.50   D
22   Frans Kroese    Zaanstreek/Purmerend CT    10    13    1055    867.9    5.60   D
23   Marcel Doornbosch    IJmuiden Zaanstreek CT    11    13    1046    983.7    2.55   D
24   Rob van de Klashorst    Haarlemse Damclub 2    11    13    929    966.9    4.00   D
25   Losseni Savané    Zaanstreek/Purmerend CT    6    12    1208    921.2    1.83   D
26   Ruud Kloosterman    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    7    12    1219    973.9    2.14   D
27   Henk Valk    DOS Delft    8    12    1012    982.9    1.62   D
28   Jeroen de Bruijn    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    8    12    1093    944.8    3.12   D
29   Hans de Knikker    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    8    12    1078    816.1    6.62   D
30   Boudewijn van der Veen    IJmuiden Zaanstreek CT    9    12    994    971.2    2.56   D
31   Hans Loots    Gooi & Eemland 2    9    12    846    808.8    7.00   D
32   Bart van Geel    Zaanstreek/Purmerend CT    10    12    1077    930.0    4.90   D
33   Nico Mul    RDC Rijnsburg 2    10    12    836    812.9    8.60   D
34   Co Filmer    SNA 3    11    12    904    1003.5    1.45   D
35   Carlo Koopman    Haarlemse Damclub 2    11    12    959    904.9    3.73   D
36   Theo van Londen    Zenderstad    11    12    904    870.8    6.73   D
37   Schelte Betten    Zaanstreek/Purmerend CT    11    12    874    742.6    9.73   D
38   Levi Duijst    Gooi & Eemland 2    8    11    700    778.6    9.38   D
39   Louis de Frankrijker    Samen Sterk 2    9    11    1062    994.2    3.44   D
40   Gera Hol    RDC Rijnsburg 2    9    11    978    989.6    4.00   D
41   Radjendrenath Kalloe    Den Haag Hofstaddammers CT    9    11    1009    919.7    5.44   D
42   Ad Vreeswijk    Gooi & Eemland 2    9    11    804    805.6    7.33   D
43   Loek Tillemans    DOS Delft    10    11    981    969.7    1.90   D
44   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk 2    10    11    868    930.3    3.00   D
45   Cees van Atten    DOS Delft    10    11    816    813.0    6.80   D
46   Peter de Bruijn    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    11    11    970    859.1    6.27   D
47   Alexander Zwanenburg    RDC Rijnsburg 2    11    11    851    797.5    8.27   D
48   Jeremy Pauwels    Den Haag Hofstaddammers CT    7    10    933    762.3    7.57   D
49   Gerard Benning    Gooi & Eemland 2    9    10    1021    953.1    2.44   D
50   Hans Verhoeven    Zenderstad    9    10    881    846.5    6.44   D
51   Ron de Vaal    Scheveningen    9    10    754    768.1    9.11   D
52   Gerard Bakker    Zenderstad    10    10    998    888.3    4.70   D
53   Nerin Bisseswar    Den Haag Hofstaddammers CT    11    10    775    910.5    4.64   D
54   Joop Wind    Zaanstreek/Purmerend CT    5    9    1084    889.8    3.00   D
55   Hans Stolwijk    Samen Sterk 2    7    9    864    858.3    7.29   D
56   Kumar Bihari    Zenderstad    8    9    976    886.1    4.25   D
57   Lennart Bolks    Gooi & Eemland 2    8    9    780    853.2    7.75   D
58   Maaike Kamer    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    8    9    859    809.6    8.75   D
59   Jaap Langerak    Gooi & Eemland 2    9    9    881    941.4    5.00   D
60   Rob de Meij    Zenderstad    9    9    930    937.8    3.89   D
61   Nicole Schouten    IJmuiden Zaanstreek CT    9    9    834    866.6    7.22   D
62   Ben van der Linden    Zenderstad    9    9    941    812.3    5.67   D
63   Rob Smits    DOS Delft    10    9    855    969.4    2.80   D
64   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden Zaanstreek CT    10    9    914    960.3    3.70   D
65   Herk Vis    Samen Sterk 2    10    9    940    942.3    2.20   D
66   Wynton Meijer    DOS Delft    10    9    507    821.6    8.10   D
67   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 2    11    9    823    796.0    8.09   D
68   Mariska Groenendijk-Bos    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    5    8    1010    920.4    6.60   D
69   Teun de Kluyver    RDC Rijnsburg 2    6    8    573    765.0    9.67   D
70   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg 2    7    8    1035    986.0    4.14   D
71   Jelle van der Eng    SNA 3    7    8    585    935.4    3.86   D
72   Patrick van der Tol    Zenderstad    7    8    928    904.0    6.14   D
73   Eddy Janssen    Scheveningen    8    8    912    932.6    2.75   D
74   Henk de Groot    Gooi & Eemland 2    8    8    863    924.1    5.50   D
75   Thomas van der Klis    Samen Sterk 2    9    8    961    1018.6    3.89   D
76   Michiel Luiten    Gooi & Eemland 2    9    8    990    1000.9    2.67   D
77   Sanjai Dhauntal    Den Haag Hofstaddammers CT    9    8    932    957.8    4.00   D
78   Arie van Diggele    Samen Sterk 2    9    8    830    781.3    8.89   D
79   Jan Eekhout    DOS Delft    10    8    820    934.4    4.40   D
80   Cees van den Bosch    RDC Rijnsburg 2    10    8    995    911.8    4.30   D
81   Dimitri Otto    Haarlemse Damclub 2    10    8    907    878.3    7.20   D
82   Kaj Kruit    IJmuiden Zaanstreek CT    10    8    868    819.6    7.00   D
83   Johan Deubel    IJmuiden Zaanstreek CT    10    8    751    800.4    7.50   D
84   Wart Verhagen    SNA 3    10    8    575    769.6    8.70   D
85   Arie Koster    Zenderstad    11    8    974    1037.3    3.27   D
86   Johan Pronk    Scheveningen    11    8    972    985.8    2.36   D
87   Bert van Leijden    SNA 3    11    8    847    942.3    3.91   D
88   Nico Leemberg    Den Haag Hofstaddammers CT    5    7    1056    924.6    5.20   D
89   Rinus Kromhout    RDC Rijnsburg 2    5    7    1071    835.6    8.80   D
90   Jacco Scheper    Zenderstad    6    7    957    909.3    5.67   D
91   Jan Esselman    Haarlemse Damclub 2    8    7    996    972.8    3.50   D
92   Rolan van der Lugt    DOS Delft    8    7    841    921.0    4.75   D
93   Erik van der Haar    IJmuiden Zaanstreek CT    8    7    866    886.0    6.50   D
94   Mees van den Bosch    DOS Delft    8    7    767    775.0    9.25   D
95   Joep Kerkhoff    Haarlemse Damclub 2    8    7    685    719.4    9.38   D
96   Robert van Diggele    Samen Sterk 2    9    7    811    990.0    7.11   D
97   Arie te Lindert    Scheveningen    9    7    979    932.2    2.78   D
98   Noël Neve    Haarlemse Damclub 2    9    7    653    901.2    4.56   D
99   Jan Tol    SNA 3    9    7    --    892.8    6.00   D
100   Huib Poort    Gooi & Eemland 2    9    7    852    888.8    6.89   D
101   Klaas de Krijger    IJmuiden Zaanstreek CT    9    7    777    750.7    8.11   D
102   John Kolstee    Den Haag Hofstaddammers CT    10    7    749    866.4    7.40   D
103   Lammert Korlaar    Gooi & Eemland 2    5    6    781    790.8    8.80   D
104   Victor Foss    DOS Delft    6    6    970    933.4    6.33   D
105   Frans Boers    Scheveningen    6    6    826    894.3    4.00   D
106   Wim Eijgenraam    Scheveningen    6    6    693    719.7    7.83   D
107   Kevin van Langen    SNA 3    7    6    753    932.3    3.86   D
108   Piet Schep    Zenderstad    8    6    975    957.8    2.38   D
109   Kees Osté    Scheveningen    8    6    754    831.0    6.38   D
110   Puck Boudens    SNA 3    8    6    587    732.6    8.25   D
111   Bert Roest    Gooi & Eemland 2    9    6    1013    1037.7    2.00   D
112   Kariem Droog    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    9    6    1017    1001.0    4.22   D
113   Jaap Vermeer    Samen Sterk 2    9    6    753    804.2    9.56   D
114   Jaap van Hal    Den Haag Hofstaddammers CT    4    5    1041    973.0    3.25   D
115   Bryan Tesselaar    SNA 3    5    5    872    1031.2    3.80   D
116   Jan Molhoek    Scheveningen    5    5    884    983.0    2.80   D
117   Willem Bor    Gooi & Eemland 2    5    5    1012    929.4    2.60   D
118   Peter Pippel    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    5    5    1010    837.0    7.60   D
119   Jan Parlevliet    RDC Rijnsburg 2    6    5    1004    850.8    5.83   D
120   Frank Aarts    SNA 3    6    5    690    830.0    5.33   D
121   Vince van der Wiele    IJmuiden Zaanstreek CT    7    5    719    890.0    8.43   D
122   Rinus Snellaars    Den Haag Hofstaddammers CT    10    5    626    895.0    6.90   D
123   Ton van Namen    DOS Delft    11    5    --    900.5    6.91   D
124   Arnoud Rood    SNA 3    2    4    1000    728.5    5.00   D
125   Mohammed Aliem Wagid Hosain    Zaanstreek/Purmerend CT    2    4    855    685.0    8.50   D
126   Henk Vogelenzang de Jong    Gooi & Eemland 2    3    4    1104    959.0    2.00   D
127   Jan Bravenboer    SNA 3    4    4    857    1018.8    5.50   D
128   Remco Krijgsman    Samen Sterk 2    4    4    986    968.5    4.00   D
129   Salim Rodjan    Samen Sterk 2    4    4    865    966.0    8.75   D
130   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 2    5    4    874    926.8    6.80   D
131   Chiel Overvoorde    DOS Delft    5    4    724    843.6    7.60   D
132   Hedwig Callender    Den Haag Hofstaddammers CT    7    4    825    869.7    7.57   D
133   Dick de Jong    Samen Sterk 2    7    4    827    795.7    7.14   D
134   Maurits de Vries    Haarlemse Damclub 2    8    4    698    927.1    3.88   D
135   Piet Bakelaar    Zaanstreek/Purmerend CT    2    3    1051    919.5    7.00   D
136   Cees de Gelder    Samen Sterk 2    2    3    1103    880.5    2.00   D
137   Amand Keultjes    DOS Delft    2    3    690    786.0    8.50   D
138   Roy Blinker    DOS Delft    2    3    867    741.0    8.50   D
139   Harry Zandvliet    Den Haag Hofstaddammers CT    3    3    1070    882.7    3.00   D
140   Engelbertus Pronk    Scheveningen    4    3    935    1037.5    2.25   D
141   Albert Huisman    RDC Rijnsburg 2    4    3    1177    989.5    2.25   D
142   Jordy van der Lugt    DOS Delft    4    3    1002    954.8    5.25   D
143   Harold Jagram    Den Haag Hofstaddammers CT    4    3    984    929.2    5.50   D
144   Henny Pikker    Zenderstad    4    3    739    746.2    9.75   D
145   Maaike de Bruin    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    4    3    389    695.8    10.00   D
146   Roald Scheper    Zenderstad    5    3    736    721.0    9.20   D
147   Joke van der Meijden    Scheveningen    6    3    546    822.0    7.83   D
148   Jeroen Neve    Scheveningen    7    3    577    918.0    5.14   D
149   Nel Lindhout    Scheveningen    7    3    683    902.7    7.14   D
150   Hanny de Vaal-Kokshoorn    Scheveningen    9    3    616    922.2    6.78   D
151   Marco de Leeuw    RDC Rijnsburg 2    1    2    1067    1196.0    1.00   D
152   Maarten Kolsloot    Gooi & Eemland 2    1    2    1106    907.0    3.00   D
153   Maarten van Ammers    SNA 3    1    2    844    904.0    2.00   D
154   Koos de Vries    IJmuiden Zaanstreek CT    1    2    1005    857.0    8.00   D
155   Cees Staal    Zaanstreek/Purmerend CT    1    2    664    559.0    10.00   D
156   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 2    2    2    756    952.0    8.50   D
157   Jeffrey Verwoerd    Gooi & Eemland 2    2    2    861    876.0    6.50   D
158   Christiaan Visser    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    2    2    666    702.5    9.00   D
159   Bertus Groot    SNA 3    3    2    954    967.7    3.33   D
  Jan Frissen    DOS Delft    3    2    1021    967.7    2.33   D
161   Bouke Bruinsma    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    3    2    1052    916.0    6.00   D
162   Bas Baksoellah    Den Haag Hofstaddammers CT    3    2    1028    846.0    5.67   D
163   Bert Verhagen    SNA 3    3    2    --    756.3    9.67   D
164   Douwe de Graaf    Gooi & Eemland 2    3    2    771    748.3    9.33   D
165   Frans Groot    SNA 3    4    2    876    1066.2    3.00   D
166   Alex Kruyshoop    Den Haag Hofstaddammers CT    7    2    749    921.4    4.00   D
167   Nico Pronk    Scheveningen    7    2    592    910.0    7.57   D
168   Jan Broersen    Zaanstreek/Purmerend CT    1    1    --    930.0    7.00   D
169   Ton van der Ploeg    Gooi & Eemland 2    1    1    965    876.0    2.00   D
170   Farid Idoe    Den Haag Hofstaddammers CT    1    1    --    834.0    8.00   D
171   Hans Vermeij    Gooi & Eemland 2    1    1    757    823.0    8.00   D
172   Peter van der Merwe    IJmuiden Zaanstreek CT    1    1    832    820.0    5.00   D
173   Bram Bekkers    Zenderstad    1    1    547    777.0    10.00   D
174   Arie van Nieuwkerk    Zenderstad    1    1    872    751.0    9.00   D
175   Rob Dhoen    Den Haag Hofstaddammers CT    1    1    --    736.0    8.00   D
176   Geert van der Loo    Zaanstreek/Purmerend CT    1    1    744    693.0    8.00   D
177   Peter van der Merwe    Zaanstreek/Purmerend CT    2    1    832    848.5    8.50   D
178   Quirine van der Salm    DOS Delft    2    1    559    708.5    10.00   D
179   Koos van Setten    Scheveningen    3    1    828    989.7    4.67   D
180   Luuk Terweijden    SNA 3    3    1    622    884.0    6.33   D
181   Luca Smit    SNA 3    5    1    --    802.6    8.60   D
182   René Nurmohamed    Zenderstad    8    1    655    817.4    6.50   D
183   niet opgekomen    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    --    1017.0    10.00   D
184   Hans Knobbe    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    --    1010.0    10.00   D
  Piet Rozenboom    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    1000    1010.0    8.00   D
186   Jan Algra    SNA 3    1    0    797    994.0    4.00   D
187   Piet Hofstee    DOS Delft    1    0    632    956.0    6.00   D
188   Wilfred Promes    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    398    941.0    9.00   D
189   Hans van de Vijver    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    713    940.0    4.00   D
190   Jack van Buuren    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    1079    929.0    1.00   D
191   Anne Wouda    Gooi & Eemland 2    1    0    885    872.0    4.00   D
192   niet opgekomen    Gooi & Eemland 2    1    0    --    847.0    3.00   D
193   Nico Verhoeven    Zenderstad    1    0    922    816.0    7.00   D
194   Piet Kok    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    860    804.0    10.00   D
195   Piet van Eeden    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    1    0    757    781.0    9.00   D
196   Huub Pheijffer    SNA 3    1    0    634    754.0    9.00   D
197   Suraj Hilversum    SNA 3    1    0    --    749.0    9.00   D
198   Theo Baard    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    393    739.0    10.00   D
199   Evert Florijn    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    1    0    --    700.0    10.00   D
200   Cees Staal    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    664    685.0    8.00   D
  Jari Brenninkmeijer    DEZ Reeuwijk/Zegveld CT    1    0    590    685.0    10.00   D
202   Mick Boudens    SNA 3    2    0    425    853.0    9.50   D
203   niet opgekomen    Zenderstad    2    0    --    763.0    5.50   D
204   Menno van Delft    Haarlemse Damclub 2    2    0    --    646.0    10.00   D
205   Jurre Verhagen    SNA 3    3    0    692    985.0    5.67   D
206   Sander Gosselaar    SNA 3    3    0    --    861.3    9.67   D
207   Oedebhaan Dihal    Den Haag Hofstaddammers CT    3    0    868    813.0    6.33   D
208   niet opgekomen    Samen Sterk 2    3    0    --    773.3    7.33   D
209   Arie Haveman    Haarlemse Damclub 2    5    0    414    816.2    9.40   D
210   Gerda van der Meijden    Scheveningen    5    0    472    814.5    8.80   D
Gerardo IJssel Jr.Bram van Bakel
Max Doornbosch
Johan VeermanArie van der KnaapAlex Bitter
Gerard van VelzenBram Doeves
Barbara GraasPeter SchipperDaniël Boom
Jan KokSijmen Hansen
Piet SmitJoop Briedé