HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Nico Mul    RDC Rijnsburg 2    11    19    837    685.9    9.00   D
2   Raymond van Es    Samen Sterk 2    10    18    1095    955.1    3.60   D
3   Carlo Koopman    Haarlemse Damclub 2    11    17    956    801.4    5.64   D
4   Gé Berbee    RDC Rijnsburg 2    11    16    936    838.3    6.27   D
5   Ruben Groenendijk    Alblasserdam    11    15    1009    953.6    3.09   D
6   Joop Briedé    Samen Sterk 2    11    15    904    898.4    5.00   D
7   Paul Smit    Haarlemse Damclub 2    11    14    986    966.2    2.73   D
8   Yoshua van der Most    Alblasserdam    11    14    1005    941.8    3.09   D
9   Rob van de Klashorst    Haarlemse Damclub 2    11    14    945    846.7    5.82   D
10   Jeroen Wit    Den Haag Hofstaddammers CT    11    14    --    811.4    4.45   D
11   Dylan Jongeneel    Alblasserdam    11    14    744    787.5    7.09   D
12   Rien Visser    Alblasserdam    10    13    1175    972.9    2.60   D
13   Gera Hol    RDC Rijnsburg 2    10    13    972    932.4    3.50   D
14   Jeremy Pauwels    Den Haag Hofstaddammers CT    10    13    939    841.0    7.20   D
15   Dick de Jong    Samen Sterk 2    10    13    802    771.1    8.50   D
16   Alexander Zwanenburg    RDC Rijnsburg 2    10    13    845    753.8    7.20   D
17   Jaap Vermeer    Samen Sterk 2    10    13    694    678.1    9.90   D
18   Cees van Atten    DOS Delft    11    13    820    814.0    6.73   D
19   Thomas van der Klis    Samen Sterk 2    8    12    960    966.9    4.00   D
20   Arno Kooloos    RDC Rijnsburg 2    9    12    1071    1031.1    1.67   D
21   Casper Vroegop    RDC Rijnsburg 2    9    12    1010    1000.5    3.33   D
22   Mari Dame    De Kroonschijf DEZ 2    9    12    1035    965.7    2.89   D
23   Luca Smit    SNA 2    9    12    462    763.0    8.67   D
24   Henk Valk    DOS Delft    10    12    1021    1000.7    1.60   D
25   Jan Esselman    Haarlemse Damclub 2    10    12    985    989.7    4.00   D
26   Wilco Stam    De Kroonschijf DEZ 2    10    12    858    882.6    5.20   D
27   Alex Kruyshoop    Den Haag Hofstaddammers CT    10    12    721    826.6    5.60   D
28   Max Doornbosch    IJmuiden Zaanstreek CT    11    12    1003    1015.1    2.09   D
29   Mijndert Verkaik    Alblasserdam    11    12    1205    984.2    2.00   D
30   Jeroen Schakel    De Kroonschijf DEZ 2    11    12    1079    951.5    3.45   D
31   Thomas Mouthaan    Alblasserdam    11    12    583    704.3    9.36   D
32   Rinus Kromhout    RDC Rijnsburg 2    7    11    1052    893.3    6.29   D
33   Laura Andriessen    RDC Rijnsburg 2    8    11    1036    1008.9    2.25   D
34   Pepijn Folgers    SNA 2    9    11    943    1005.6    2.00   D
35   Louis de Frankrijker    Samen Sterk 2    9    11    1036    976.6    2.00   D
36   Marcel van der Most    Alblasserdam    9    11    1038    945.2    5.00   D
37   Ron Tielrooij    Haarlemse Damclub 2    10    11    1134    1008.7    1.40   D
38   Bertus Groot    SNA 2    10    11    941    967.6    2.70   D
39   Remco Korteland    Alblasserdam    10    11    941    911.4    5.70   D
40   Mees van den Bosch    DOS Delft    10    11    763    710.2    8.70   D
41   Piet Rozenboom    Scheveningen    11    11    1006    1006.2    2.18   D
42   Herk Vis    Samen Sterk 2    11    11    930    997.5    2.55   D
43   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden Zaanstreek CT    11    11    929    956.5    2.91   D
44   Klaas de Krijger    IJmuiden Zaanstreek CT    11    11    758    838.6    6.18   D
45   Ron de Vaal    Scheveningen    6    10    778    658.8    8.83   D
46   Frans van Eenennaam    Den Haag Hofstaddammers CT    7    10    1102    1020.9    1.57   D
47   Hedwig Callender    Den Haag Hofstaddammers CT    7    10    756    792.3    7.43   D
48   Noël Neve    Haarlemse Damclub 2    7    10    677    773.8    8.00   D
49   Dimitri Otto    Haarlemse Damclub 2    8    10    896    711.7    7.25   D
50   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub 3    9    10    1150    1029.3    1.00   D
51   Arie te Lindert    Scheveningen    9    10    967    934.0    4.89   D
52   Hans Stolwijk    Samen Sterk 2    9    10    854    884.8    5.89   D
53   Loek Tillemans    DOS Delft    10    10    992    1018.8    2.50   D
54   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk 2    10    10    886    1004.0    4.40   D
55   Radjendrenath Kalloe    Den Haag Hofstaddammers CT    10    10    1037    1003.7    2.30   D
56   Bert van Leijden    SNA 2    10    10    797    949.8    4.00   D
57   Nerin Bisseswar    Den Haag Hofstaddammers CT    10    10    799    866.9    6.30   D
58   Hans Knobbe    IJmuiden Zaanstreek CT    10    10    667    680.6    9.00   D
59   Teun de Kluyver    RDC Rijnsburg 2    11    10    584    742.2    9.09   D
60   Henk Meester    DEZ Reeuwijk CT    7    9    1026    1000.4    1.71   D
61   Peter Pippel    DEZ Reeuwijk CT    8    9    982    1060.2    2.38   D
62   Jan Eekhout    DOS Delft    8    9    820    996.3    5.50   D
63   Wim IJsselstein    Alblasserdam    8    9    870    718.8    7.50   D
64   Dirk Kwakernaak    De Kroonschijf DEZ 2    9    9    970    902.1    4.89   D
65   Nicole Schouten    IJmuiden Zaanstreek CT    9    9    839    897.7    5.44   D
66   Vince van der Wiele    IJmuiden Zaanstreek CT    9    9    718    767.0    8.22   D
67   Robert van Diggele    Samen Sterk 2    10    9    817    806.1    7.70   D
68   Jordy van der Lugt    DOS Delft    6    8    999    998.0    2.17   D
69   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub 2    6    8    934    874.6    4.83   D
70   Arjan Mourits    De Kroonschijf DEZ 2    7    8    1013    1008.2    2.57   D
71   Hans de Knikker    DEZ Reeuwijk CT    7    8    1085    980.0    2.57   D
72   Bert Terlouw    De Kroonschijf DEZ 2    7    8    --    792.7    7.71   D
73   Kees Osté    Scheveningen    7    8    770    752.2    7.71   D
74   Niels Koorevaar    De Kroonschijf DEZ 2    7    8    --    682.8    8.86   D
75   André de Raad    De Kroonschijf DEZ 2    8    8    984    910.2    4.12   D
76   Daniël Boom    RDC Rijnsburg 2    8    8    925    879.1    4.50   D
77   Jelle van der Eng    SNA 2    9    8    868    954.3    4.11   D
78   Peter Schipper    Haarlemse Damclub 2    10    8    1012    981.0    2.40   D
79   Johan Stuij    De Kroonschijf DEZ 2    10    8    750    803.5    7.10   D
80   Ton van Namen    DOS Delft    11    8    805    793.4    5.73   D
81   Cees van der Vlis    IJmuiden Zaanstreek CT    5    7    1119    1023.6    1.80   D
82   Frans Boot    DEZ Reeuwijk CT    5    7    1011    1006.6    2.80   D
83   Albert Huisman    RDC Rijnsburg 2    5    7    1155    959.5    2.20   D
84   Rinus Snellaars    Den Haag Hofstaddammers CT    6    7    645    766.6    7.33   D
85   Arend van Beelen    Scheveningen    7    7    996    992.3    2.43   D
86   Albert Roelofs    IJmuiden Zaanstreek CT    7    7    983    968.1    3.57   D
87   Bryan Tesselaar    SNA 2    7    7    892    897.3    6.14   D
88   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 3    7    7    756    875.1    4.00   D
89   Jorrit Roest    De Kroonschijf DEZ 2    7    7    --    675.8    9.43   D
90   Wart Verhagen    SNA 2    7    7    661    612.4    9.14   D
91   Oedebhaan Dihal    Den Haag Hofstaddammers CT    8    7    851    817.6    6.00   D
92   Co Filmer    SNA 2    9    7    921    1000.9    4.22   D
93   Piet van Eeden    DEZ Reeuwijk CT    9    7    770    856.4    5.44   D
94   Jan Tol    SNA 2    9    7    852    807.3    6.11   D
95   Joep Kerkhoff    Haarlemse Damclub 2    9    7    675    674.8    9.89   D
96   Rob Smits    DOS Delft    10    7    887    919.2    4.50   D
97   Jaap van der Dussen    Alblasserdam    10    7    789    837.8    8.30   D
98   Hans Giphart    Den Haag Hofstaddammers CT    3    6    1167    849.0    8.00   D
99   Engelbertus Pronk    Scheveningen    4    6    929    870.0    4.50   D
100   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 2    5    6    870    798.0    8.00   D
101   Evert Florijn    DEZ Reeuwijk CT    5    6    --    774.2    6.20   D
102   Wim Eijgenraam    Scheveningen    5    6    684    769.3    8.60   D
103   Salim Rodjan    Samen Sterk 2    5    6    863    628.2    9.00   D
104   Harold Jagram    Den Haag Hofstaddammers CT    6    6    976    1018.3    4.00   D
105   Victor Foss    DOS Delft    6    6    954    850.0    5.00   D
106   Eimert Buijserd    DEZ Reeuwijk CT    7    6    968    910.0    4.14   D
107   Cees Staal    IJmuiden Zaanstreek CT    7    6    670    806.7    7.29   D
108   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 3    9    6    805    975.7    2.78   D
109   Maaike de Bruin    DEZ Reeuwijk CT    10    6    483    793.7    6.80   D
110   Jan Schreurs    DOS Delft    10    6    544    792.5    9.00   D
111   Aat Verhaar    Alblasserdam    3    5    995    885.0    6.33   D
112   Schelte Betten    IJmuiden Zaanstreek CT    4    5    879    907.8    4.50   D
113   Leo Schouten    DEZ Reeuwijk CT    4    5    778    873.3    6.25   D
114   Frans Groot    SNA 2    4    5    880    714.7    6.50   D
115   Jan Molhoek    Scheveningen    5    5    871    941.8    3.20   D
116   Hanny de Vaal-Kokshoorn    Scheveningen    5    5    595    887.3    7.80   D
117   Exuperry Mwenedata    SNA 2    6    5    877    944.7    4.50   D
118   Bart van Soest    Haarlemse Damclub 2    6    5    --    718.7    8.33   D
119   Theo Hordijk    DEZ Reeuwijk CT    7    5    1032    974.1    3.14   D
120   Johan Deubel    IJmuiden Zaanstreek CT    7    5    751    778.8    8.00   D
121   Justin Koopman    Haarlemse Damclub 3    11    5    --    854.9    5.64   D
122   Frank Aarts    SNA 2    2    4    693    870.0    7.00   D
123   Martien Out    Samen Sterk 2    2    4    1142    766.5    6.50   D
124   Mick Boudens    SNA 2    2    4    410    --    9.50   D
125   Harry Zandvliet    Den Haag Hofstaddammers CT    3    4    1048    986.7    1.67   D
126   Cees van den Bosch    RDC Rijnsburg 2    3    4    969    881.5    5.33   D
127   Frans Boers    Scheveningen    3    4    835    873.7    2.33   D
128   Gökhan Bagci    Den Haag Hofstaddammers CT    3    4    748    727.0    6.33   D
129   Erik van der Haar    IJmuiden Zaanstreek CT    3    4    849    648.3    7.33   D
130   Amand Keultjes    DOS Delft    5    4    698    807.0    7.40   D
131   Wynton Meijer    DOS Delft    5    4    783    797.0    7.40   D
132   Johan Pronk    Scheveningen    7    4    945    909.1    2.86   D
133   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 2    2    3    805    1044.0    7.50   D
134   Gerrit Slottje    Scheveningen    2    3    905    899.5    6.50   D
135   Bram Doeves    Samen Sterk 2    2    3    1115    891.0    4.00   D
136   Wim Buijk    De Kroonschijf DEZ 2    3    3    768    1056.0    7.00   D
137   Piet Bakelaar    IJmuiden Zaanstreek CT    3    3    1046    981.3    2.00   D
138   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 2    3    3    756    641.0    8.00   D
139   Marijke Koers-van Genderen    De Kroonschijf DEZ 2    4    3    1041    1018.2    1.75   D
140   Sipke Veenstra    De Kroonschijf DEZ 2    4    3    886    963.0    3.25   D
141   Nico Pronk    Scheveningen    4    3    569    854.0    7.50   D
142   Mariska Groenendijk-Bos    DEZ Reeuwijk CT    4    3    1020    831.8    4.50   D
143   Nel Lindhout    Scheveningen    4    3    681    720.2    9.25   D
144   Koos de Vries    IJmuiden Zaanstreek CT    5    3    1007    1041.2    3.20   D
145   Eddy Janssen    Scheveningen    5    3    917    998.2    4.40   D
146   Rolan van der Lugt    DOS Delft    5    3    937    947.6    4.00   D
147   Jeroen Neve    Scheveningen    5    3    594    831.4    6.20   D
148   Andries van der Wal    Scheveningen    5    3    696    784.2    5.40   D
149   Laurent Glas    DEZ Reeuwijk CT    6    3    --    738.2    8.67   D
150   Menno van Delft    Haarlemse Damclub 3    11    3    --    752.0    7.09   D
151   Eef Stam    De Kroonschijf DEZ 2    1    2    1102    954.0    5.00   D
152   Mariëlle Meijer-Kromhout    RDC Rijnsburg 2    1    2    1010    937.0    3.00   D
153   Henk van Klaveren    DEZ Reeuwijk CT    1    2    1246    886.0    2.00   D
154   Cees de Gelder    Samen Sterk 2    1    2    1104    756.0    5.00   D
155   Aimee ten Have    SNA 2    1    2    --    --    10.00   D
  Jan Algra    SNA 2    1    2    772    --    5.00   D
  Sander Gosselaar    SNA 2    1    2    523    --    10.00   D
  Thijs van Hilst    Den Haag Hofstaddammers CT    1    2    --    --    7.00   D
159   Jaap van Hal    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    1006    1102.0    2.50   D
160   Bas Baksoellah    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    997    997.0    3.50   D
161   Rien Broekzitter    Alblasserdam    2    2    1044    928.5    8.00   D
162   Kees Noordermeer    RDC Rijnsburg 2    2    2    --    870.0    8.00   D
163   Gerrit den Besten    De Kroonschijf DEZ 2    2    2    818    843.5    6.50   D
164   Peter van der Merwe    IJmuiden Zaanstreek CT    2    2    823    837.0    7.00   D
165   Henk Groot    SNA 2    2    2    997    801.0    7.50   D
166   Ton Maasland    De Kroonschijf DEZ 2    2    2    925    759.5    4.50   D
167   Luuk Terweijden    SNA 2    2    2    621    741.5    9.00   D
168   Aart van Dijk    IJmuiden Zaanstreek CT    2    2    745    671.5    7.50   D
169   Wilfred Promes    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    454    462.0    9.50   D
170   Gijs Mouthaan    Alblasserdam    2    2    526    --    9.50   D
171   Lennard Verduijn    DEZ Reeuwijk CT    3    2    --    896.0    9.33   D
172   Jan Parlevliet    RDC Rijnsburg 2    3    2    990    823.0    7.33   D
173   Lisanne Slappendel    DEZ Reeuwijk CT    3    2    --    729.0    8.00   D
174   Koos van Setten    Scheveningen    4    2    826    982.2    2.00   D
175   Theo Baard    Scheveningen    4    2    410    855.3    9.50   D
176   Joke van der Meijden    Scheveningen    4    2    575    845.0    7.50   D
177   Gert Koopman    Haarlemse Damclub 3    4    2    --    769.8    5.25   D
178   Gert Dankers    DEZ Reeuwijk CT    5    2    730    876.5    6.00   D
179   Puck Boudens    SNA 2    5    2    609    748.8    9.20   D
180   Willem Slappendel    DEZ Reeuwijk CT    5    2    --    668.0    9.40   D
181   John Kolstee    Den Haag Hofstaddammers CT    6    2    788    799.3    8.83   D
182   René van Dusschoten    Haarlemse Damclub 3    9    2    --    903.3    4.78   D
183   Max van Dusschoten    Haarlemse Damclub 3    10    2    --    840.1    6.60   D
184   Carlos Somosa Milla    Haarlemse Damclub 3    11    2    --    754.9    9.09   D
185   Arnoud Rood    SNA 2    1    1    1004    984.0    4.00   D
186   Roy Blinker    DOS Delft    1    1    889    936.0    4.00   D
187   Quirine van der Salm    DOS Delft    1    1    551    675.0    10.00   D
188   Jan Bravenboer    SNA 2    1    1    931    --    6.00   D
  Jens Mischke    IJmuiden Zaanstreek CT    1    1    --    --    8.00   D
  Lars van Eeken    IJmuiden Zaanstreek CT    1    1    --    --    9.00   D
  Luc de Kruijf    Alblasserdam    1    1    662    --    9.00   D
  Radjin Chandarsing    Den Haag Hofstaddammers CT    1    1    723    --    9.00   D
193   Stan van der Meer    DEZ Reeuwijk CT    2    1    --    862.0    5.50   D
194   Piet van Essen    De Kroonschijf DEZ 2    2    1    611    763.0    7.50   D
195   Gerjan de Vries    De Kroonschijf DEZ 2    2    1    702    734.5    8.50   D
  Klaas de Keijzer    De Kroonschijf DEZ 2    2    1    705    734.5    10.00   D
197   Adri de Jong    SNA 2    3    1    1018    1025.0    1.67   D
198   Bart van Soest    Haarlemse Damclub 3    3    1    --    914.0    4.00   D
199   Gerda van der Meijden    Scheveningen    4    1    458    713.0    8.50   D
200   Jasmine Koopman    Haarlemse Damclub 3    11    1    --    826.9    7.00   D
201   niet opgekomen    De Kroonschijf DEZ 2    1    0    --    956.0    10.00   D
202   Martin van Zanen    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    657    939.0    10.00   D
203   Niels Lasschuit    Haarlemse Damclub 3    1    0    --    934.0    8.00   D
204   Dirk van Genderen    De Kroonschijf DEZ 2    1    0    1079    929.0    1.00   D
205   Rafindrepersad Dihal    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    898    868.0    5.00   D
206   Arie Haveman    Haarlemse Damclub 2    1    0    406    778.0    10.00   D
207   niet opgekomen    Haarlemse Damclub 3    1    0    --    677.0    10.00   D
208   niet opgekomen    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    --    675.0    10.00   D
209   Arjen Kwakernaak    De Kroonschijf DEZ 2    1    0    779    583.0    10.00   D
210   Arie Haveman    Haarlemse Damclub 3    1    0    406    --    2.00   D
  niet opgekomen    DOS Delft    1    0    --    --    10.00   D
  Renée Bal    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    --    --    10.00   D
213   niet opgekomen    Samen Sterk 2    2    0    --    949.5    3.50   D
214   niet opgekomen    RDC Rijnsburg 2    2    0    --    820.0    9.50   D
215   niet opgekomen    DEZ Reeuwijk CT    2    0    --    710.5    9.50   D
216   Anouk de Vries    DEZ Reeuwijk CT    3    0    --    675.0    9.00   D
217   Adel Mubiru    Haarlemse Damclub 3    4    0    --    913.0    6.00   D
218   Joran Glas    DEZ Reeuwijk CT    7    0    --    731.1    8.57   D
219   Angel Dittrich    Haarlemse Damclub 3    8    0    --    826.1    5.00   D
Raymond van Es
Gé BerbeeRuben GroenendijkJoop Briedé
Paul SmitYoshua van der Most
Jeroen WitDylan Jongeneel
Gera HolJeremy PauwelsDick de Jong
Alexander ZwanenburgJaap VermeerCees van Atten
Thomas van der Klis