HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

Klasse: 2e klasse C

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Krijn Toet    De Hofstad Dammers    10    18    1250    912.5    2.80   D
2   Hans de Knikker    DEZ Reeuwijk CT    9    16    1082    966.2    2.11   D
3   Arie van Diggele    Samen Sterk 2    10    16    866    752.6    7.70   D
4   Jack Mondt    De Hofstad Dammers    10    16    975    680.7    7.70   D
5   Dimitri Otto    Haarlemse Damclub 2    11    16    884    786.9    7.73   D
6   Frans Boot    DEZ Reeuwijk CT    9    15    1060    966    1.67   D
7   Marcel van der Most    Alblasserdam    10    15    1040    888.3    4.00   D
8   Yoshua van der Most    Alblasserdam    10    15    1031    862.9    5.30   D
9   Jan-Maarten Koorn    IJmuiden Zaanstreek CT    11    15    942    976.5    2.45   D
10   Frans van de Velde    De Hofstad Dammers    11    15    1111    843.8    4.18   D
11   Nirain Ghoerai    Constant Charlois Rotterdam 3    11    15    907    779.1    7.73   D
12   Jaap van Hal    De Hofstad Dammers    9    14    1034    758.6    6.89   D
13   Dion van Bommel    De Hofstad Dammers    9    14    1015    731.1    7.56   D
14   Ruben Groenendijk    Alblasserdam    10    14    1021    894.7    3.40   D
15   Ron de Vaal    Scheveningen    10    14    784    884.7    6.50   D
16   Remco Korteland    Alblasserdam    10    14    987    868.7    4.00   D
17   Jetse Veenstra    De Hofstad Dammers    10    14    980    812.4    7.50   D
18   Gerard Peroti    De Hofstad Dammers    10    14    990    722.7    8.10   D
19   Wim IJsselstein    Alblasserdam    10    14    854    712.9    8.20   D
20   Cees van Atten    DOS Delft    10    14    822    681.6    8.80   D
21   Hugo Simons jr.    De Hofstad Dammers    11    14    1112    942.8    3.45   D
22   Radjan Gobardhan    Constant Charlois Rotterdam 3    11    14    962    871.5    4.45   D
23   Jan Kok    Den Haag Hofstaddammers CT    8    13    1162    1004.9    3.00   D
24   Bonne Douma    De Hofstad Dammers    9    13    1041    815.9    5.78   D
25   Harry Bisambhar    Constant Charlois Rotterdam 3    10    13    928    859.7    5.20   D
26   Rien Visser    Alblasserdam    11    13    1166    1018.4    2.36   D
27   Adri de Jong    SNA 2    11    13    1023    953    3.18   D
28   Anthony Keijzer    Constant Charlois Rotterdam 3    11    13    968    901.8    4.27   D
29   Rob van de Klashorst    Haarlemse Damclub 2    11    13    954    827.8    5.09   D
30   Peter Schipper    Haarlemse Damclub 2    8    12    990    968    2.88   D
31   Bastiaan de Gunst    Samen Sterk 2    8    12    898    920.6    5.50   D
32   Aat Verhaar    Alblasserdam    10    12    987    823.2    6.00   D
33   Bertus Groot    SNA 2    10    12    953    795.5    5.50   D
34   Jaap Vermeer    Samen Sterk 2    10    12    702    725.9    9.00   D
35   Edward Bottse    Constant Charlois Rotterdam 3    10    12    --    689.6    7.90   D
36   Mijndert Verkaik    Alblasserdam    11    12    1163    1044.4    2.36   D
37   Luca Smit    SNA 2    11    12    679    780.2    6.82   D
38   Harold Jagram    Den Haag Hofstaddammers CT    7    11    979    972.9    2.71   D
39   Kamanda Mulaya    Constant Charlois Rotterdam 3    8    11    1027    831.2    5.75   D
40   Dick de Jong    Samen Sterk 2    8    11    808    815.7    7.75   D
41   Arie te Lindert    Scheveningen    8    11    948    790.1    5.62   D
42   Joop Briedé    Samen Sterk 2    9    11    929    931.8    4.56   D
43   Hans Jacobsen    De Hofstad Dammers    10    11    1082    994.8    3.20   D
44   Herk Vis    Samen Sterk 2    10    11    951    910.6    5.20   D
45   Loek Tillemans    DOS Delft    11    11    954    961.6    3.09   D
46   Rob Smits    DOS Delft    11    11    867    872    5.36   D
47   Dylan Jongeneel    Alblasserdam    11    11    949    751.9    8.09   D
48   Luuk Terweijden    SNA 2    7    10    681    902.6    3.57   D
49   Henk Meester    DEZ Reeuwijk CT    7    10    1024    888    2.14   D
50   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub 3    8    10    1139    1037.4    2.25   D
51   Raymond van Es    Samen Sterk 2    9    10    1115    1037.3    2.22   D
52   Piet Rozenboom    Scheveningen    10    10    995    1001    2.50   D
53   Stan van der Meer    DEZ Reeuwijk CT    10    10    654    857.6    6.70   D
54   Fokke van Leijen    DOS Delft    11    10    980    932.4    3.55   D
55   Carlo Koopman    Haarlemse Damclub 2    11    10    957    931.2    4.18   D
56   Nicole Schouten    IJmuiden Zaanstreek CT    11    10    846    856.1    4.64   D
57   Wynton Meijer    DOS Delft    11    10    770    782.7    7.00   D
58   Bryan Tesselaar    SNA 2    6    9    865    780.8    8.00   D
59   Pertap Malahé    De Hofstad Dammers    7    9    1182    1039    2.43   D
60   Maaike Kamer    DEZ Reeuwijk CT    8    9    858    926.6    4.25   D
61   Marlon Mangroe    Constant Charlois Rotterdam 3    8    9    1017    920.9    2.38   D
62   Rinus Snellaars    Den Haag Hofstaddammers CT    8    9    663    708    7.88   D
63   Frank Hagebeek    Haarlemse Damclub 2    8    9    763    698.9    8.12   D
64   Paul Smit    Haarlemse Damclub 2    9    9    989    896.8    3.11   D
65   Hans Stolwijk    Samen Sterk 2    9    9    843    881.1    3.78   D
66   Jan Esselman    Haarlemse Damclub 2    10    9    994    1020.6    3.80   D
67   Thomas van der Klis    Samen Sterk 2    10    9    983    1000.9    1.80   D
68   Geert van der Loo    IJmuiden Zaanstreek CT    10    9    749    902.4    5.90   D
69   Max Doornbosch    IJmuiden Zaanstreek CT    11    9    1006    1056.1    3.09   D
70   Gerard van Velzen    Haarlemse Damclub 2    11    9    1011    984.9    2.09   D
71   Puck Boudens    SNA 2    5    8    603    727    6.20   D
72   Jeremy Pauwels    Den Haag Hofstaddammers CT    7    8    932    900.3    5.57   D
73   Jan Eekhout    DOS Delft    7    8    838    809.1    8.00   D
74   Wart Verhagen    SNA 2    7    8    653    650.7    8.14   D
75   Eddy Fuzzally    Constant Charlois Rotterdam 3    8    8    993    1003.6    2.50   D
76   Henk Valk    DOS Delft    9    8    1032    1047.3    1.11   D
77   Maaike de Bruin    DEZ Reeuwijk CT    9    8    527    904.3    4.67   D
78   Vince van der Wiele    IJmuiden Zaanstreek CT    9    8    719    851.7    8.00   D
79   Bert van Leijden    SNA 2    10    8    856    807    5.90   D
80   Bart van Soest    Haarlemse Damclub 2    10    8    661    758.6    8.70   D
81   Jaap van der Dussen    Alblasserdam    5    7    758    652.5    8.40   D
82   Sierd van Randen    SNA 2    6    7    1016    1007.8    2.00   D
83   Arend van Beelen    Scheveningen    6    7    992    998.8    2.17   D
84   Somdath Maharadjdin    Constant Charlois Rotterdam 3    6    7    892    827.5    7.83   D
85   Kees Osté    Scheveningen    7    7    762    793.9    7.14   D
86   Jordy van der Lugt    DOS Delft    8    7    1001    1014.6    1.88   D
87   Mees van den Bosch    DOS Delft    8    7    767    758.3    9.50   D
88   Jasmine Koopman    Haarlemse Damclub 3    8    7    218    720.8    7.50   D
89   Joran Glas    DEZ Reeuwijk CT    9    7    306    695.1    8.22   D
90   Klaas de Krijger    IJmuiden Zaanstreek CT    11    7    772    851.5    5.91   D
91   Ton van Namen    DOS Delft    11    7    794    823.6    5.64   D
92   Laurent Glas    DEZ Reeuwijk CT    11    7    558    805.8    8.55   D
93   Corwin Vlot    Alblasserdam    3    6    753    591    10.00   D
94   Harold Jagram    De Hofstad Dammers    4    6    979    837.3    7.25   D
95   Peter de Bruijn    DEZ Reeuwijk CT    5    6    963    953    3.60   D
96   Rolan van der Lugt    DOS Delft    5    6    915    906.2    4.80   D
97   Piet Bakelaar    IJmuiden Zaanstreek CT    5    6    1062    781.4    1.80   D
98   Frans Elzenga    Haarlemse Damclub 2    5    6    930    766.4    5.40   D
99   Roy Coster    SNA 2    7    6    1118    1044.6    2.86   D
100   Bert de Haas    Haarlemse Damclub 3    7    6    878    938.9    2.14   D
101   Pepijn Folgers    SNA 2    8    6    961    881    3.75   D
102   Robert van Diggele    Samen Sterk 2    9    6    818    837.6    6.89   D
103   Cees Staal    IJmuiden Zaanstreek CT    9    6    685    806.4    7.33   D
104   Joep Kerkhoff    Haarlemse Damclub 3    10    6    644    807.3    5.90   D
105   Roy Verveer    Constant Charlois Rotterdam 3    10    6    610    574.2    8.70   D
106   Nerin Bisseswar    Den Haag Hofstaddammers CT    11    6    819    887.5    5.91   D
107   Justin van Velthoven    DEZ Reeuwijk CT    3    5    --    540.7    9.33   D
108   Harry Zandvliet    Den Haag Hofstaddammers CT    4    5    1046    1081.8    1.75   D
109   Koos de Vries    IJmuiden Zaanstreek CT    5    5    997    1024.4    2.00   D
110   Sjaam Biekram    Constant Charlois Rotterdam 3    5    5    1037    1020.6    2.00   D
111   Jan Molhoek    Scheveningen    5    5    858    969.8    5.80   D
112   Aart van Dijk    IJmuiden Zaanstreek CT    5    5    740    846.2    5.40   D
113   Harm van Schaik    Samen Sterk 2    5    5    --    556    9.60   D
114   Engelbertus Pronk    Scheveningen    6    5    953    1021.5    1.67   D
115   Joke van der Meijden    Scheveningen    6    5    554    774.6    7.50   D
116   Thomas Mouthaan    Alblasserdam    6    5    643    716.2    9.50   D
117   Johan Pronk    Scheveningen    7    5    956    1031.7    1.86   D
118   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 3    7    5    819    940.1    2.43   D
119   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 2    7    5    876    796    8.86   D
120   Justin Koopman    Haarlemse Damclub 3    8    5    561    882.4    4.12   D
121   Oedebhaan Dihal    Den Haag Hofstaddammers CT    8    5    852    872.8    4.12   D
122   René Nurmohamed    Den Haag Hofstaddammers CT    8    5    618    845.4    7.75   D
123   Alex Kruyshoop    Den Haag Hofstaddammers CT    9    5    734    911.2    4.56   D
124   Victor Foss    DOS Delft    2    4    957    1031    5.00   D
125   Martien Out    Samen Sterk 2    3    4    1146    1026    1.00   D
126   Hans van de Vijver    Den Haag Hofstaddammers CT    3    4    687    592.3    7.67   D
127   Ton de Haas    Haarlemse Damclub 3    4    4    1145    1024.5    1.00   D
128   Andries van der Wal    Scheveningen    4    4    677    855.8    7.25   D
129   Lennard Verduijn    DEZ Reeuwijk CT    4    4    --    684    9.25   D
130   Nel Lindhout    Scheveningen    4    4    670    676.2    8.00   D
131   Eimert Buijserd    DEZ Reeuwijk CT    5    4    951    903.6    4.40   D
132   Theo Baard    Scheveningen    5    4    420    562.5    10.00   D
133   Louis de Frankrijker    Samen Sterk 2    6    4    1022    1030.2    2.83   D
134   Jeroen Neve    Scheveningen    8    4    622    951.6    4.12   D
135   Hedwig Callender    Den Haag Hofstaddammers CT    8    4    795    781.2    6.75   D
136   Hans Knobbe    IJmuiden Zaanstreek CT    10    4    631    724.6    8.40   D
137   Menno van Delft    Haarlemse Damclub 3    11    4    347    731.4    7.73   D
138   Ton de Haas    Haarlemse Damclub 2    2    3    1145    959.5    2.50   D
139   Mick Boudens    SNA 2    2    3    447    952.5    4.50   D
140   Pertap Malahé    Den Haag Hofstaddammers CT    3    3    1182    1105    2.00   D
141   Shammie Kasnadi    Constant Charlois Rotterdam 3    3    3    1299    998.3    1.00   D
142   Rien Broekzitter    Alblasserdam    3    3    1042    921    8.67   D
143   Ferdi Uilhoorn    Haarlemse Damclub 2    4    3    819    813.2    7.75   D
144   Wim Eijgenraam    Scheveningen    6    3    690    786.3    8.67   D
145   Max van Dusschoten    Haarlemse Damclub 3    7    3    308    877.3    7.00   D
146   Gert Koopman    Haarlemse Damclub 3    8    3    --    911.9    5.62   D
147   René van Dusschoten    Haarlemse Damclub 3    11    3    554    812.2    5.18   D
148   Ratan Ganeshie    Constant Charlois Rotterdam 3    1    2    907    1112    2.00   D
149   Paul Sier    IJmuiden Zaanstreek CT    1    2    1303    1111    1.00   D
150   Marcel Kosters    Haarlemse Damclub 2    1    2    1139    793    9.00   D
151   Jurgen Tholel    Constant Charlois Rotterdam 3    1    2    1192    767    10.00   D
152   Arnoud Rood    SNA 2    1    2    1004    670    7.00   D
153   Angel Dittrich    Haarlemse Damclub 2    1    2    278    610    10.00   D
154   Jens Mischke    IJmuiden Zaanstreek CT    1    2    --    308    7.00   D
155   Storm van den Berg    IJmuiden Zaanstreek CT    1    2    --    167    9.00   D
156   Vic Voskuil    SNA 2    2    2    1133    1101    1.50   D
157   Guillaume Zuniga    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    889    893    5.50   D
158   Sanjay Dhauntal    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    929    837.5    4.00   D
159   Jan Bravenboer    SNA 2    2    2    883    761.5    8.50   D
160   Amand Keultjes    DOS Delft    2    2    679    725    10.00   D
161   Gökhan Bagci    Den Haag Hofstaddammers CT    2    2    748    678    8.00   D
162   Frans Boers    Scheveningen    3    2    837    916    4.33   D
163   Nico Pronk    Scheveningen    4    2    575    771.5    6.75   D
164   Gerda van der Meijden    Scheveningen    4    2    461    624    8.50   D
165   Albert Althuis    Haarlemse Damclub 3    5    2    --    813.4    6.60   D
  Hanny de Vaal-Kokshoorn    Scheveningen    5    2    659    813.4    7.00   D
167   Gert Dankers    DEZ Reeuwijk CT    5    2    735    806.4    6.20   D
168   Leen Schinkel    Constant Charlois Rotterdam 3    5    2    793    802.6    6.40   D
169   Rob Dhoen    Den Haag Hofstaddammers CT    5    2    --    799    7.00   D
170   Edwin van der Meer    DEZ Reeuwijk CT    7    2    607    825.3    7.14   D
171   Carlos Somosa Milla    Haarlemse Damclub 3    9    2    167    740    9.22   D
172   Ramon Sakidin    IJmuiden Zaanstreek CT    1    1    1184    1250    2.00   D
173   Henk Groot    SNA 2    1    1    992    1032    1.00   D
174   Evert Florijn    DEZ Reeuwijk CT    1    1    564    1021    6.00   D
175   Peter Pippel    DEZ Reeuwijk CT    1    1    983    990    3.00   D
176   Eddy Janssen    Scheveningen    1    1    901    858    4.00   D
177   Siegfried Hanenberg    Constant Charlois Rotterdam 3    1    1    570    795    7.00   D
178   Angel Dittrich    Haarlemse Damclub 3    1    1    278    770    8.00   D
179   Frank Aarts    SNA 2    1    1    701    347    9.00   D
180   Kevin van Langen    SNA 2    2    1    797    770    7.50   D
181   Frans Groot    SNA 2    3    1    867    880    7.00   D
182   Jan Schreurs    DOS Delft    3    1    554    840.7    10.00   D
183   Jan Tol    SNA 2    3    1    812    838    8.67   D
184   Radjin Chandarsing    Den Haag Hofstaddammers CT    8    1    710    935.9    5.25   D
185   Piet van Eeden    DEZ Reeuwijk CT    1    0    745    1115    5.00   D
186   Roy Blinker    DOS Delft    1    0    876    1111    5.00   D
187   Cinthia van Achterberg    Den Haag Hofstaddammers CT    1    0    311    1062    2.00   D
188   Jan Commandeur    DEZ Reeuwijk CT    1    0    1105    1046    2.00   D
189   Koos van Setten    Scheveningen    1    0    819    1034    1.00   D
190   Albert Althuis    Haarlemse Damclub 2    1    0    --    1015    10.00   D
191   Leo Schouten    DEZ Reeuwijk CT    1    0    784    993    4.00   D
192   Noël Neve    Haarlemse Damclub 3    1    0    721    794    4.00   D
193   Martin van Zanen    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    655    735    8.00   D
194   Marit Egas    DEZ Reeuwijk CT    1    0    --    653    10.00   D
195   niet opgekomen    Samen Sterk 2    1    0    --    643    10.00   D
196   Kaj Kruit    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    843    618    9.00   D
197   Renée Bal    IJmuiden Zaanstreek CT    1    0    --    218    6.00   D
198   Luuk Verhagen    SNA 2    1    0    --    167    10.00   D
199   niet opgekomen    Constant Charlois Rotterdam 3    1    0    --    --    10.00   D
200   Sjoerd van Hettema    Haarlemse Damclub 3    2    0    876    995.5    3.00   D
201   Ivar de Glee    SNA 2    2    0    --    840.5    10.00   D
202   niet opgekomen    SNA 2    2    0    --    834.5    10.00   D
203   niet opgekomen    Den Haag Hofstaddammers CT    2    0    --    825.5    10.00   D
204   Gerrit Wolters    IJmuiden Zaanstreek CT    2    0    --    721    10.00   D
205   niet opgekomen    Haarlemse Damclub 3    3    0    --    997.3    9.67   D
206   Willem Slappendel    DEZ Reeuwijk CT    3    0    365    619.7    9.67   D
207   Tristan van Es    Samen Sterk 2    3    0    --    386    9.00   D
208   niet opgekomen    IJmuiden Zaanstreek CT    4    0    --    850.7    9.75   D
209   Wilfred Promes    Den Haag Hofstaddammers CT    4    0    494    802    8.75   D
Krijn ToetHans de KnikkerArie van Diggele
Jack MondtDimitri OttoFrans Boot
Marcel van der MostYoshua van der MostJan-Maarten Koorn
Frans van de VeldeJaap van Hal
Ruben GroenendijkRon de Vaal
Remco KortelandGerard Peroti
Wim IJsselsteinCees van Atten