HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2019/2020

Klasse: 2e klasse Oost

Klassen:
 
 Finale 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Gerard Peters    Nijverdal 2    5    10    542    646.3    4.00   D
2   Hans Braakman     DamRa    6    9    760    779.3    2.33   D
3   Rob Pots    EDC Enschede 2    6    9    806    647.0    3.17   D
4   Ronald Sempel    Nijverdal 2    5    8    830    830.8    1.80   D
5   Jennie Braakman-Post    Hammerdammer 2    6    8    516    768.0    3.00   D
6   Jan Veneman    Wierden 2    6    8    860    657.0    2.50   D
7   J. Vos    Wierden 2    4    7    699    675.0    4.00   D
8   Harry Veldman    EDC Enschede 2    6    7    919    832.3    1.00   D
9   Ludwig Munnink    EDC Enschede 2    6    7    859    738.2    2.00   D
10   André Klein Tank    DamRa    3    6    944    754.5    2.33   D
11   Eddy Veneman    Wierden 2    6    6    833    865.2    1.00   D
12   Jan Kieftenbeld    Hartholt Olie 3    6    6    771    792.5    1.33   D
13   Gerrit Visscher    DamRa    3    5    932    819.0    2.33   D
14   Reinder Wagelaar    EDC Enschede 3    3    5    651    510.7    3.00   D
15   Remco Visser    Nijverdal 2    4    5    848    738.7    2.00   D
16   Jacob Hart    EDC Enschede 3    5    5    --    758.4    2.40   D
17   Luit Haan    EDC Enschede 3    5    5    958    756.2    1.00   D
18   Jan Boender    Nijverdal 2    5    5    --    660.6    2.60   D
19   Ab Steenbergen    DamRa    2    4    1055    745.5    1.50   D
20   Björn Veldman    EDC Enschede 3    3    4    811    845.0    3.00   D
21   Aard Brinkman    Nijverdal 2    3    4    856    791.7    1.33   D
22   H. ten Cate    Wierden 2    5    4    758    716.2    2.40   D
23   Dinant Voort    Hammerdammer 2    6    4    --    680.8    3.17   D
24   Hein Hulzebosch    DamRa    2    3    798    857.5    2.00   D
25   John Drees    Nijverdal 2    2    3    836    733.5    3.00   D
26   Jan Preuter    DamRa    2    3    944    717.5    2.00   D
27   Rene Beije    DamRa    6    3    297    732.0    3.50   D
28   E. van Faassen    Hartholt Olie 3    1    2    679    651.0    4.00   D
29   Jan Hoven    EDC Enschede 3    3    2    880    882.3    1.67   D
30   Cornelis Eilander    Hartholt Olie 3    4    2    697    787.0    3.00   D
31   Jan van Montfoort    EDC Enschede 2    5    2    719    633.6    3.80   D
32   Jan van der Vegt    Hammerdammer 2    6    2    658    897.3    1.33   D
33   Gerard Endeman    Hammerdammer 2    6    2    609    704.2    2.50   D
34   Harry Pierik    Wierden 2    1    1    614    848.0    3.00   D
35   Helms Oldenhof    Hartholt Olie 3    4    1    661    812.2    2.25   D
36   Wim Slendebroek    Hartholt Olie 3    5    1    611    638.8    3.20   D
37   niet opgekomen    EDC Enschede 3    1    0    --    944.0    4.00   D
38   K. Kappert    Hartholt Olie 3    1    0    544    859.0    2.00   D
39   Jan Schuttevaar    Wierden 2    1    0    789    760.0    4.00   D
40   Reinder Wagelaar    EDC Enschede 2    1    0    651    679.0    4.00   D
41   Marinus den Hartogh    Wierden 2    1    0    --    542.0    4.00   D
42   Luuk Rechterschot    Hartholt Olie 3    1    0    --    516.0    3.00   D
43   J. Rosenkamp    Hartholt Olie 3    2    0    --    871.5    3.00   D
44   Paul ter Pelle    EDC Enschede 3    4    0    --    646.0    4.00   D
Hans Braakman
Jennie Braakman-PostJan Veneman
Harry Veldman
André Klein Tank
Gerrit Visscher
Luit Haan
Ab SteenbergenBjörn Veldman