HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

Klasse: 2e klasse D

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Rien Visser    Alblasserdam    11    19    1155    1040.8    2.45   D
2   Fred Passchier    Brainsport Eindhoven    11    18    1227    931.2    3.36   D
3   Yuriy Lagoda    Brainsport Eindhoven    10    17    1409    969.0    3.80   D
4   Pelle Sterk    NDV Nieuwland    11    17    1192    1005.6    1.73   D
5   Jan de Wolf    De Variant    11    16    1140    981.6    2.00   D
6   Mark Klaassen    De Variant    11    16    1026    852.8    6.00   D
7   Frank Reijkers    Heijmans Excelsior 2    9    15    988    1006.3    2.78   D
8   Ties Slagter    Heijmans Excelsior 2    11    15    1046    858.4    4.27   D
9   Jouke Hottinga    Brainsport Eindhoven    11    15    1031    817.4    6.64   D
10   Jos Lamers    Lent/VBI/Nijmegen CT     10    14    991    988.6    3.70   D
11   David Riupassa    Brainsport Eindhoven    10    14    1078    951.9    4.90   D
12   Frans Engels    Heijmans Excelsior 2    10    14    831    904.2    5.60   D
13   Wiebe Cnossen    Brainsport Eindhoven    10    14    970    873.6    4.80   D
14   Johan Konings    De Variant    10    14    --    797.9    7.70   D
15   Mijndert Verkaik    Alblasserdam    11    14    1229    1018.6    2.09   D
16   Jeroen Schakel    De Kroonschijf DEZ 2    11    14    1074    989.9    3.73   D
17   Daniëlla de Vos    De Variant    11    14    1022    987.2    4.27   D
18   Frans Goossens    CEMA/De Vaste Zet 2    11    14    787    858.0    7.18   D
19   Noud de Groot    Heijmans Excelsior 2    11    14    802    821.7    7.27   D
20   Bert Verton    CEMA/De Vaste Zet 2    8    13    1095    884.0    5.25   D
21   Rob van Lien    De Variant    8    13    901    706.2    9.62   D
22   Gerard Welling    Brainsport Eindhoven    9    13    909    915.4    5.00   D
23   Arjan Mourits    De Kroonschijf DEZ 2    9    13    977    910.2    4.00   D
24   Mark de Wolf    De Variant    9    13    1025    878.8    3.78   D
25   Gerhard Gerritsen    WSDV 4/Heteren CT    9    13    924    858.6    6.78   D
26   Yoshua van der Most    Alblasserdam    9    13    1002    842.1    4.78   D
27   Remon Gadjradj    DIOS/Eureka 2    10    13    917    870.3    6.30   D
28   Ruben Groenendijk    Alblasserdam    11    13    1015    876.9    5.64   D
29   Jan Kerkhofs    De Variant    7    12    970    778.5    8.14   D
30   Marcel van der Most    Alblasserdam    10    12    1035    1050.0    4.30   D
31   Gerrit Houterman     De Variant    10    12    963    935.2    8.40   D
32   Wil Janssen    CEMA/De Vaste Zet 2    10    12    919    895.0    6.90   D
33   Piet Jonkers    Dammend Tilburg 3 CT    11    12    772    742.0    8.45   D
34   Peter Bronstring    Limburg CT    7    11    960    994.1    1.57   D
35   André de Raad    De Kroonschijf DEZ 2    8    11    964    955.6    5.50   D
36   Jan van Beeck    De Variant    10    11    1023    981.6    2.50   D
37   Jeroen Huskens    Limburg CT    10    11    823    917.7    6.70   D
38   Jan Kornilov    Brainsport Eindhoven    10    11    858    911.0    6.30   D
39   Martin Nederlof    De Kroonschijf DEZ 2    7    10    1031    906.3    2.57   D
40   Martin de Wolf    De Variant    8    10    1173    950.4    2.38   D
41   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet 2    8    10    1017    862.1    4.12   D
42   Dirk Kwakernaak    De Kroonschijf DEZ 2    9    10    977    926.0    7.33   D
43   Ton van Hove    CEMA/De Vaste Zet 2    9    10    1008    904.2    5.00   D
44   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet 2    9    10    1050    849.9    5.78   D
45   Joop Kwakernaak    NDV Nieuwland    10    10    1022    1002.8    2.50   D
46   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet 2    10    10    1078    971.6    4.10   D
47   Franklin Denissen    De Variant    10    10    1026    908.9    5.30   D
48   Wim Buijk    De Kroonschijf DEZ 2    10    10    774    862.0    7.60   D
49   Roy Slagter    Lent/VBI/Nijmegen CT     10    10    679    858.7    5.60   D
50   Bert Kooij    NDV Nieuwland    10    10    817    824.8    7.90   D
51   Wil Maas    Dammend Tilburg 3 CT    11    10    1058    994.3    1.55   D
52   Peter Litjens    Lent/VBI/Nijmegen CT     11    10    985    980.0    2.82   D
53   Yaroslav Gilevych    Brainsport Eindhoven    11    10    479    812.3    6.91   D
54   Leo Holtman    DIOS/Eureka 2    7    9    634    860.0    7.14   D
55   Marcel Karssing    DIOS/Eureka 2    7    9    810    786.0    6.14   D
56   Bram Kole jr.    DIOS/Eureka 2    7    9    1024    753.0    6.71   D
57   Jacob Reiffers    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    9    1020    1052.0    2.12   D
58   Menno Hottinga    Brainsport Eindhoven    8    9    1099    1014.3    4.50   D
59   Gerard Zijlema    WSDV 4/Heteren CT    8    9    1049    981.1    4.75   D
60   Ivar Jansen    DIOS/Eureka 2    8    9    765    931.5    2.88   D
61   Luc Jennes    Limburg CT    8    9    951    922.8    4.50   D
62   Aat Verhaar    Alblasserdam    8    9    999    908.0    5.75   D
63   Teus Stam    De Kroonschijf DEZ 2    8    9    1031    873.8    3.88   D
64   Wilco Stam    De Kroonschijf DEZ 2    8    9    821    849.1    6.12   D
65   Mari Dame    De Kroonschijf DEZ 2    9    9    1039    979.1    4.33   D
66   Dylan Jongeneel    Alblasserdam    9    9    676    775.8    7.89   D
67   Jan Alting    NDV Nieuwland    10    9    913    982.3    5.00   D
68   Piet Verkaik    NDV Nieuwland    10    9    1004    941.0    3.80   D
69   Remco Korteland    Alblasserdam    11    9    653    954.8    5.64   D
70   Dré Peeters    CEMA/De Vaste Zet 2    11    9    830    902.9    4.45   D
71   Raymond Vandecaetsbeek    DIOS/Eureka 2    11    9    885    807.6    6.55   D
72   Wiel Okrogelnik    Limburg CT    5    8    1131    996.2    1.20   D
73   Nico Valkenburg    WSDV 4/Heteren CT    5    8    1022    965.0    4.20   D
74   Gijs voor de Poorte    Heijmans Excelsior 2    6    8    1098    819.4    5.17   D
75   Marcin Czeladzinski    Limburg CT    7    8    1033    961.7    3.14   D
76   Hendrik-Jan Beekman    Heijmans Excelsior 2    7    8    951    883.3    6.86   D
77   Johan Evens    DIOS/Eureka 2    7    8    829    862.9    5.57   D
78   Dré Verheggen    Limburg CT    8    8    950    1059.2    4.00   D
79   Joop Achterstraat    Heijmans Excelsior 2    8    8    958    1035.7    4.12   D
80   Henk Toepoel    Dammend Tilburg 3 CT    8    8    995    1016.6    2.12   D
81   Leo Nagels    Limburg CT    8    8    998    1006.1    2.25   D
82   Wim IJsselstein    Alblasserdam    8    8    870    870.9    7.00   D
83   Lev Gilevych    Brainsport Eindhoven    9    8    650    950.7    6.00   D
84   Albert van de Berg    NDV Nieuwland    10    8    930    948.1    3.80   D
85   Ralph de Jager    NDV Nieuwland    10    8    649    816.4    7.60   D
86   Ton Holla    Lent/VBI/Nijmegen CT     11    8    725    910.9    6.55   D
87   Herman Lamberts    Dammend Tilburg 3 CT    11    8    876    877.8    7.27   D
88   Arfidah Beset    Heijmans Excelsior 2    4    7    821    788.7    5.50   D
89   Henri Grau    Limburg CT    5    7    950    944.6    6.00   D
90   P. Heikoop    NDV Nieuwland    5    7    --    865.2    5.40   D
91   Merel van der Heijden    WSDV 4/Heteren CT    5    7    404    836.5    7.20   D
92   Ivar Smijers    WSDV 4/Heteren CT    6    7    781    1015.3    1.67   D
93   Michel Trouet    Limburg CT    7    7    939    925.4    4.43   D
94   Jelle van Dijk    Heijmans Excelsior 2    8    7    613    791.7    8.25   D
95   Cees van Belle    Dammend Tilburg 3 CT    10    7    870    832.3    6.30   D
96   Fernande de Graaf    WSDV 4/Heteren CT    10    7    588    791.0    4.70   D
97   Theo Blom    Limburg CT    11    7    617    776.2    9.64   D
98   Darja Koullen    DIOS/Eureka 2    3    6    1025    811.5    4.67   D
99   Martijn Kool    Dammend Tilburg 3 CT    4    6    982    962.5    5.25   D
100   Gerard Boogaars    Lent/VBI/Nijmegen CT     5    6    1006    955.4    2.40   D
101   Paul Stevelmans    DIOS/Eureka 2    6    6    770    894.6    7.00   D
102   Tanya-Marie Cnossen    Brainsport Eindhoven    7    6    722    828.7    7.57   D
103   Marie Gabbert    WSDV 4/Heteren CT    8    6    617    1015.4    4.38   D
104   Linsey van Leeuwen    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    6    380    791.3    8.00   D
105   Willie Peelen    Lent/VBI/Nijmegen CT     10    6    892    905.0    4.00   D
106   Wim t Lam    NDV Nieuwland    10    6    882    865.4    6.70   D
107   Marcel de Bie    CEMA/De Vaste Zet 2    3    5    1134    902.7    3.33   D
108   Jac Hannen    Limburg CT    3    5    847    625.3    8.67   D
109   Marijn Jans    DIOS/Eureka 2    4    5    903    1143.0    2.25   D
110   Jan Linssen    Lent/VBI/Nijmegen CT     4    5    1115    958.2    7.00   D
111   Wim Sanders    Limburg CT    4    5    897    819.3    7.50   D
112   Hein Wilsens    Heijmans Excelsior 2    5    5    1107    1096.8    1.60   D
113   Cor Martens    Heijmans Excelsior 2    5    5    900    887.3    9.40   D
114   Kasper Barentsen    Dammend Tilburg 3 CT    5    5    968    872.0    8.40   D
115   Jo Frissen    Dammend Tilburg 3 CT    5    5    858    834.6    5.40   D
116   Erik de Gouw    Limburg CT    6    5    862    918.2    5.17   D
117   Ton Maasland    De Kroonschijf DEZ 2    8    5    965    939.0    4.00   D
118   Patrick Botland    Dammend Tilburg 3 CT    9    5    943    1070.4    2.78   D
119   Jack Kops    Heijmans Excelsior 2    9    5    1027    974.7    2.00   D
120   Jaap van der Dussen    Alblasserdam    10    5    798    949.9    6.40   D
121   Jacques van den Borst    DIOS/Eureka 2    2    4    1030    954.5    4.00   D
122   Walter Heeren    De Variant    2    4    786    760.0    10.00   D
123   Genadij Shapiro    CEMA/De Vaste Zet 2    3    4    1210    899.0    2.33   D
124   Martijn van Gortel    CEMA/De Vaste Zet 2    3    4    1244    827.3    1.33   D
125   Luc de Kruijf    Alblasserdam    3    4    632    683.0    9.00   D
126   Jan Willem van Kekem    NDV Nieuwland    4    4    342    1098.0    8.25   D
127   Marijke Koers-van Genderen    De Kroonschijf DEZ 2    4    4    1046    1001.2    4.75   D
128   Herman Pijnenburg    DIOS/Eureka 2    4    4    810    868.2    6.25   D
129   Valere Hermans    CEMA/De Vaste Zet 2    5    4    1025    1060.6    2.40   D
130   Jasper Kole    DIOS/Eureka 2    5    4    722    1011.8    3.00   D
131   Aart de Gans    NDV Nieuwland    5    4    570    1006.0    7.20   D
132   Johan Stuij    De Kroonschijf DEZ 2    5    4    --    884.0    7.60   D
133   Nanrinderi Nanhoe    Dammend Tilburg 3 CT    5    4    851    806.8    8.40   D
134   Ton Sprangers    Dammend Tilburg 3 CT    6    4    945    994.7    5.83   D
135   Cees de Jong    NDV Nieuwland    6    4    849    951.8    6.50   D
136   Luise Gabbert    WSDV 4/Heteren CT    6    4    740    950.0    2.83   D
137   Cor van Vuuren    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    4    854    957.1    6.56   D
138   Simen Elskamp    Lent/VBI/Nijmegen CT     11    4    --    698.8    9.73   D
139   Max. Schwiebert    Limburg CT    2    3    --    552.5    9.00   D
140   Jan van Haarlem    NDV Nieuwland    3    3    728    840.0    7.67   D
141   Niels Koorevaar    De Kroonschijf DEZ 2    3    3    --    815.0    10.00   D
142   Ton van Houwelingen    De Kroonschijf DEZ 2    3    3    787    744.0    8.00   D
143   Jan Bergmans    Heijmans Excelsior 2    4    3    739    752.2    8.75   D
144   Martin Kole    DIOS/Eureka 2    5    3    701    1021.2    2.60   D
145   Harry Kramer    NDV Nieuwland    5    3    741    779.3    9.00   D
146   Leo Schepers    CEMA/De Vaste Zet 2    5    3    760    734.2    9.40   D
147   Robert de Abreu    Dammend Tilburg 3 CT    6    3    937    992.2    3.50   D
148   Haije Kroodsma    Limburg CT    6    3    835    853.0    7.33   D
149   Marjory Feyt    WSDV 4/Heteren CT    8    3    484    859.0    8.00   D
150   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka 2    1    2    1370    1074.0    2.00   D
151   Remco van Zelst    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    2    1245    998.0    1.00   D
152   Anton van Drumpt    WSDV 4/Heteren CT    1    2    1066    943.0    1.00   D
153   Toine Vermeer    Dammend Tilburg 3 CT    1    2    1172    930.0    2.00   D
154   Jannes Kromhout    WSDV 4/Heteren CT    1    2    1241    833.0    7.00   D
155   Jan Dammingh    WSDV 4/Heteren CT    1    2    826    --    10.00   D
  Peter Hernaamt    Limburg CT    1    2    914    --    6.00   D
157   Gerold Kosman    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    2    1137    1069.0    1.00   D
158   Jo ten Westeneind    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    2    999    877.0    5.00   D
159   Johan Coorevits    Dammend Tilburg 3 CT    2    2    915    590.0    5.00   D
160   Peter Moonen    Dammend Tilburg 3 CT    3    2    944    923.0    4.33   D
161   Roland Coray    De Variant    3    2    825    835.7    8.00   D
162   Jochanan van den Ende    Alblasserdam    3    2    688    785.7    9.00   D
163   Gijs Mouthaan    Alblasserdam    3    2    527    754.5    9.33   D
164   Arnold Beset    Heijmans Excelsior 2    4    2    843    1096.7    6.25   D
165   Jack Sijbers    Limburg CT    5    2    833    954.8    6.80   D
166   Gerjan de Vries    De Kroonschijf DEZ 2    5    2    725    760.0    8.40   D
167   Folkert Jansen    DIOS/Eureka 2    6    2    823    1026.8    2.33   D
168   Melvin Koullen    DIOS/Eureka 2    6    2    654    950.2    6.17   D
169   Thimo Swieringa    WSDV 4/Heteren CT    7    2    --    813.0    8.00   D
170   Albert Mol    DIOS/Eureka 2    8    2    539    736.9    7.88   D
171   Nick van het Westeinde    Dammend Tilburg 3 CT    1    1    787    1050.0    9.00   D
172   Sipke Veenstra    De Kroonschijf DEZ 2    1    1    901    950.0    3.00   D
173   Piet van Essen    De Kroonschijf DEZ 2    1    1    610    835.0    8.00   D
174   Johan Alidarso    Heijmans Excelsior 2    1    1    759    823.0    8.00   D
  Rien Broekzitter    Alblasserdam    1    1    1047    823.0    6.00   D
176   Frits Gorski    DIOS/Eureka 2    1    1    735    817.0    7.00   D
177   Joop van de Klift    WSDV 4/Heteren CT    1    1    702    613.0    1.00   D
178   Mirte Verdam    WSDV 4/Heteren CT    1    1    --    --    5.00   D
179   Ben Willems    Limburg CT    2    1    861    942.0    7.50   D
180   Stefanya Baliakina    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    1    --    900.0    10.00   D
181   Peter van Poppel    Dammend Tilburg 3 CT    2    1    --    832.5    8.50   D
182   Jorien Spaans    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    1    880    830.0    7.50   D
183   Oleksandra Chumachenko    Brainsport Eindhoven    2    1    --    570.0    7.50   D
184   Jan Schoenmakers    CEMA/De Vaste Zet 2    3    1    815    1034.0    7.33   D
185   Yuri Derks    Dammend Tilburg 3 CT    3    1    --    1002.0    5.33   D
186   Casper Derks    Dammend Tilburg 3 CT    5    1    --    877.4    7.60   D
187   Erik van Wingerden    WSDV 4/Heteren CT    11    1    --    938.1    5.18   D
188   Wiel Klein Tuente    DIOS/Eureka 2    1    0    --    1035.0    10.00   D
189   Eefje Beysens    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    970.0    7.00   D
190   Corwin Vlot    Alblasserdam    1    0    747    968.0    10.00   D
191   Piet Verhaegh    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    604    924.0    8.00   D
192   Jan van Bergen    Heijmans Excelsior 2    1    0    981    909.0    6.00   D
193   niet opgekomen    NDV Nieuwland    1    0    --    901.0    10.00   D
194   Harm Dresselhuis    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    882.0    8.00   D
195   Marlijn Moene    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    858.0    9.00   D
196   niet opgekomen    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    --    786.0    10.00   D
197   niet opgekomen    DIOS/Eureka 2    1    0    --    774.0    10.00   D
198   Thomas Mouthaan    Alblasserdam    1    0    543    739.0    10.00   D
199   Ton van Meerten    Heijmans Excelsior 2    1    0    391    539.0    9.00   D
200   Jarno de Jager    De Kroonschijf DEZ 2    1    0    --    404.0    9.00   D
201   Mirte Verheijen    Dammend Tilburg 3 CT    2    0    --    993.5    8.50   D
202   Piet Zegers    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    0    873    957.0    8.00   D
203   Mila Rijlaarsdam    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    946.5    5.50   D
204   niet opgekomen    Limburg CT    2    0    --    858.5    10.00   D
205   Alain Claes    Limburg CT    2    0    --    789.5    6.00   D
206   Egor Kornilov    Brainsport Eindhoven    2    0    --    591.0    9.00   D
207   niet opgekomen    WSDV 4/Heteren CT    3    0    --    657.0    9.67   D
208   Jasper Overbeek    WSDV 4/Heteren CT    6    0    --    953.5    4.33   D
209   niet opgekomen    Heijmans Excelsior 2    6    0    --    833.3    6.83   D
210   Jeroen Gijsbers    WSDV 4/Heteren CT    7    0    --    980.4    5.71   D
211   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet 2    12    0    --    873.8    7.75   D
Fred PasschierYuriy Lagoda
Pelle SterkJan de WolfMark Klaassen
Frank ReijkersTies Slagter
Jos LamersDavid RiupassaFrans Engels
Wiebe CnossenMijndert Verkaik
Jeroen SchakelFrans Goossens
Noud de GrootBert Verton