HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

Klasse: 2e klasse D

Klassen:
 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Douwe Hokwerda    CTD Arnhem 2    10    17    1157    925.7    2.90   D
2   Rein Bergsma    CTD Arnhem 2    10    17    999    902.8    7.40   D
3   Theo Willemsen    CTD Arnhem 2    10    17    1044    870.3    5.50   D
4   Wil Janssen    CEMA/De Vaste Zet 2    9    16    880    696.6    8.22   D
5   Pelle Sterk    NDV Nieuwland    10    16    1203    1052.9    2.00   D
6   Wilrick Wonnink    CTD Arnhem 2    10    16    1103    912.7    3.00   D
7   Ton Berends    CTD Arnhem 2    10    16    984    786.3    6.30   D
8   Sander Neutel    CTD Arnhem 2    8    13    1147    909.2    3.62   D
9   Cor Langeveld    WSDV 4/Heteren CT    8    13    1097    899.7    1.62   D
10   Frans Engels    Heijmans Excelsior 2    8    13    864    876.8    7.50   D
11   Arnold Beset    Heijmans Excelsior 2    9    13    831    840.4    6.89   D
12   Kees Maliepaard    WSDV 4/Heteren CT    10    13    995    857.7    5.20   D
13   Renaud Braye    CEMA/De Vaste Zet 2    8    12    --    957.3    2.88   D
14   Wiel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet 2    8    12    1192    880.1    5.38   D
15   Jan Schoenmakers    CEMA/De Vaste Zet 2    9    12    807    850.6    8.22   D
16   Gijs voor de Poorte    Heijmans Excelsior 2    7    11    1095    892.4    5.43   D
17   Theo van Londen    Zenderstad    7    11    913    850.9    5.14   D
18   Martin van der Hout    CEMA/De Vaste Zet 2    8    11    1065    986.9    3.12   D
19   Peter Bronstring    Limburg CT    8    11    988    881.6    2.62   D
20   Jan Bergmans    Heijmans Excelsior 2    8    11    732    733    8.38   D
21   Henny Pikker    Zenderstad    8    11    690    690.7    8.88   D
22   Ties Slagter    Heijmans Excelsior 2    9    11    1032    972.2    2.44   D
23   Raymond Vandecaetsbeek    DIOS/Eureka 2    9    11    875    837.4    6.33   D
24   Rommy Moerlie    CTD Arnhem 2    9    11    961    833    6.11   D
25   Wim van Mourik    WSDV 4/Heteren CT    10    11    1004    942    3.20   D
26   Ton van Hove    CEMA/De Vaste Zet 2    10    11    1007    853.7    5.30   D
27   Aroen Bholasingh    CTD Arnhem 2    10    11    822    799.4    7.80   D
28   Arnout Mossink    CTD Arnhem 2    6    10    984    952    5.00   D
29   Ben van der Linden    Zenderstad    6    10    932    777.2    7.83   D
30   Leo Nagels    Limburg CT    7    10    985    973.8    3.29   D
31   Henri Grau    Limburg CT    7    10    957    872.1    4.71   D
32   Melvin Koullen    DIOS/Eureka 2    7    10    729    831.8    6.71   D
33   Marcin Czeladzinski    Limburg CT    8    10    1032    962.1    2.62   D
34   Johan Evens    DIOS/Eureka 2    8    10    825    901    5.50   D
35   Frank Reijkers    Heijmans Excelsior 2    8    10    1010    893.5    2.62   D
36   Patrick van der Tol    Zenderstad    8    10    929    887.2    5.88   D
37   Peter Heikoop    NDV Nieuwland    8    10    895    810.9    5.88   D
38   Hendrik-Jan Beekman    Heijmans Excelsior 2    8    10    950    753.2    7.12   D
39   Marcel Maertzdorf    CEMA/De Vaste Zet 2    8    10    861    720    8.75   D
40   Albert van de Berg    NDV Nieuwland    9    10    910    977.8    2.67   D
41   Roy Slagter    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    10    818    870.9    4.11   D
42   Joop Achterstraat    Heijmans Excelsior 2    10    10    964    953    3.40   D
43   Jacob Reiffers    Lent/VBI/Nijmegen CT     7    9    1024    1065.6    1.86   D
44   Rob de Meij    Zenderstad    7    9    920    962.7    5.00   D
45   Folkert Jansen    DIOS/Eureka 2    7    9    830    929.5    3.43   D
46   Wim t Lam    NDV Nieuwland    8    9    850    851.5    6.88   D
47   Joop Kwakernaak    NDV Nieuwland    9    9    1022    930.2    2.56   D
48   Hans Luchies    WSDV 4/Heteren CT    9    9    933    921.8    4.78   D
49   Piet Verkaik    NDV Nieuwland    9    9    994    886.9    5.78   D
50   Jos Lamers    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    9    965    862.3    1.89   D
51   Frans Goossens    CEMA/De Vaste Zet 2    10    9    802    901.4    4.50   D
52   Dré Peeters    CEMA/De Vaste Zet 2    10    9    809    846.2    4.90   D
53   Clemens Crucius    CEMA/De Vaste Zet 2    6    8    1030    967    3.33   D
54   Mara Langeveld    WSDV 4/Heteren CT    6    8    957    953.2    4.83   D
55   Jacco Scheper    Zenderstad    6    8    963    910.2    2.67   D
56   Wiebe Cnossen    Brainsport Brabant CT    7    8    969    1004.8    4.29   D
57   Dieter van Gortel    CEMA/De Vaste Zet 2    7    8    1011    960    3.57   D
58   Henk Hoksbergen    WSDV 4/Heteren CT    7    8    1005    941.7    2.71   D
59   Paul Stevelmans    DIOS/Eureka 2    7    8    762    920.8    6.57   D
60   Gerard Bakker    Zenderstad    7    8    965    808.9    4.57   D
61   Herman Pijnenburg    DIOS/Eureka 2    8    8    813    882.5    5.50   D
62   Ivar Jansen    DIOS/Eureka 2    8    8    793    876    5.12   D
63   Arie Koster    Zenderstad    8    8    960    852.8    4.62   D
64   Patrick Botland    Dammend Tilburg 3 CT    9    8    925    878.4    4.44   D
65   Jeroen Huskens    Limburg CT    9    8    823    871.9    6.89   D
66   Cees van Belle    Dammend Tilburg 3 CT    9    8    853    841.1    7.00   D
67   Jan Alting    NDV Nieuwland    10    8    911    938.9    4.60   D
68   Noud de Groot    Heijmans Excelsior 2    10    8    808    859.1    5.60   D
69   Bert Kooij    NDV Nieuwland    10    8    823    816.8    7.10   D
70   Leo Aliar    CTD Arnhem 2    4    7    1212    923    2.00   D
71   Ton Sprangers    Dammend Tilburg 3 CT    5    7    937    870.4    3.00   D
72   Henk Mahboeb    CTD Arnhem 2    5    7    970    844.4    8.00   D
73   Yuri Derks    Dammend Tilburg 3 CT    6    7    503    864    7.00   D
74   Jack Kops    Heijmans Excelsior 2    7    7    1003    977.3    2.14   D
75   Herman Lamberts    Dammend Tilburg 3 CT    7    7    852    850.1    5.43   D
76   Remon Gadjradj    DIOS/Eureka 2    8    7    932    1027.4    2.50   D
77   Erik de Gouw    Limburg CT    8    7    864    900.6    5.38   D
78   Hans Verhoeven    Zenderstad    8    7    891    863.4    6.50   D
79   Jozef Donkers    Brainsport Brabant CT    9    7    857    867.8    4.33   D
80   Harry Doomernik    Heijmans Excelsior 2    3    6    1117    980.3    1.67   D
81   Wim van Dongen    CTD Arnhem 2    3    6    875    891    9.00   D
82   Gerard Welling    Brainsport Brabant CT    3    6    936    746.7    5.00   D
83   Jacques van den Borst    DIOS/Eureka 2    3    6    1040    731    8.00   D
84   Marijn Jans    DIOS/Eureka 2    5    6    938    893    3.80   D
85   Jan Kornilov    Brainsport Brabant CT    5    6    862    859.2    8.80   D
86   Roald Scheper    Zenderstad    5    6    717    858    7.40   D
87   Bram Kole jr.    DIOS/Eureka 2    5    6    1009    754.5    6.60   D
88   Frits van Tilborg    Dammend Tilburg 3 CT    6    6    1044    958.2    1.67   D
89   Luc Jennes    Limburg CT    6    6    955    803    5.33   D
90   Jan van Haarlem    NDV Nieuwland    6    6    718    682.3    8.00   D
91   Ton Holla    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    6    707    833.6    4.89   D
92   Piet van Erp    Brainsport Brabant CT    10    6    885    928.9    5.40   D
93   Ben Willems    Limburg CT    10    6    858    730.5    8.60   D
94   Jan Linssen    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    5    1113    783    5.67   D
95   Peter Moonen    Dammend Tilburg 3 CT    4    5    928    864    7.25   D
96   Tanya-Marie Cnossen    Brainsport Brabant CT    6    5    681    1013.2    5.17   D
97   Henk Toepoel    Dammend Tilburg 3 CT    6    5    990    891.4    2.17   D
98   Fleur Kruysmulder    Lent/VBI/Nijmegen CT     6    5    --    821    8.67   D
99   Peter van Poppel    Dammend Tilburg 3 CT    6    5    452    789    8.50   D
100   Lev Gilevych    Brainsport Brabant CT    6    5    666    745.8    5.17   D
101   Linsey van Leeuwen    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    5    498    849.9    7.00   D
102   Mila Rijlaarsdam    WSDV 4/Heteren CT    9    5    --    703.9    9.22   D
103   Piet Verhaegh    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    4    602    836.5    6.67   D
104   Jac Hannen    Limburg CT    3    4    849    690    9.67   D
105   Sammy Brijobhokun    CTD Arnhem 2    3    4    822    653.3    7.00   D
106   Merel van der Heijden    WSDV 4/Heteren CT    4    4    570    856.5    7.25   D
107   Martijn Kool    Dammend Tilburg 3 CT    6    4    995    933    4.50   D
108   Michel Trouet    Limburg CT    6    4    931    913.8    6.17   D
109   Yaroslav Gilevych    Brainsport Brabant CT    6    4    541    870.7    6.00   D
110   Egor Kornilov    Brainsport Brabant CT    7    4    --    1022    5.29   D
111   Dré Verheggen    Limburg CT    7    4    963    889.6    3.14   D
112   Piet Zegers    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    4    862    918.4    4.50   D
113   Albert Mol    DIOS/Eureka 2    8    4    458    833.8    8.25   D
114   René Nurmohamed    Zenderstad    8    4    628    796.1    7.62   D
115   Kumar Bihari    Zenderstad    9    4    968    1031.2    1.44   D
116   Jeroen Gijsbers    WSDV 4/Heteren CT    10    4    420    897.8    5.00   D
117   Theo Blom    Limburg CT    10    4    608    762.2    8.50   D
118   Olga Kamychleeva    DIOS/Eureka 2    2    3    1364    1203    2.00   D
119   Nanrinderi Nanhoe    Dammend Tilburg 3 CT    2    3    833    1192    3.00   D
120   Marcel Karssing    DIOS/Eureka 2    2    3    817    979.5    6.50   D
121   Jasper Kole    DIOS/Eureka 2    4    3    895    1008    3.25   D
122   Cees de Jong    NDV Nieuwland    4    3    819    832    8.50   D
123   Ralph de Jager    NDV Nieuwland    4    3    719    805.8    6.00   D
124   Gerard Boogaars    Lent/VBI/Nijmegen CT     5    3    1000    1027.2    1.40   D
125   Erik van Wingerden    WSDV 4/Heteren CT    9    3    437    816.1    7.33   D
126   Simen Elskamp    Lent/VBI/Nijmegen CT     9    3    454    808.7    7.89   D
127   Aalt Mostert Jzn    WSDV 4/Heteren CT    1    2    1107    1032    3.00   D
  Joost Hooijberg    CTD Arnhem 2    1    2    1321    1032    1.00   D
129   Toine Vermeer    Dammend Tilburg 3 CT    1    2    1181    864    3.00   D
130   Johan Alidarso    Heijmans Excelsior 2    1    2    735    862    9.00   D
131   Anton van Drumpt    WSDV 4/Heteren CT    1    2    1065    831    6.00   D
132   Arfidah Beset    Heijmans Excelsior 2    1    2    836    608    10.00   D
133   Renie Jas    CTD Arnhem 2    1    2    --    454    10.00   D
134   Nick van het Westeinde    Dammend Tilburg 3 CT    1    2    794    437    9.00   D
135   Cor Martens    Heijmans Excelsior 2    1    2    889    --    10.00   D
  Jo Frissen    Dammend Tilburg 3 CT    1    2    851    --    8.00   D
  Teun Beysens    WSDV 4/Heteren CT    1    2    --    --    7.00   D
138   Renzo Rubele    Limburg CT    2    2    --    1008    4.00   D
139   Haije Kroodsma    Limburg CT    2    2    818    1002    6.00   D
140   Bert Habets    Zenderstad    2    2    1146    981    2.00   D
141   Jan Willem van Kekem    NDV Nieuwland    2    2    369    955    7.50   D
142   Leo Holtman    DIOS/Eureka 2    2    2    629    933    8.50   D
143   Ber ten Haaf    Limburg CT    2    2    1082    870    2.50   D
144   Casper Derks    Dammend Tilburg 3 CT    2    2    --    777.5    8.50   D
145   Jelle van Dijk    Heijmans Excelsior 2    2    2    626    773.5    9.50   D
146   Robert de Abreu    Dammend Tilburg 3 CT    3    2    921    1059.7    2.33   D
147   Alla Ovsyanko    Brainsport Brabant CT    3    2    --    943    6.33   D
148   Jo ten Westeneind    Lent/VBI/Nijmegen CT     3    2    998    861.3    4.33   D
149   Alex Poliakov    Dammend Tilburg 3 CT    3    2    --    849    9.33   D
150   Harry Kramer    NDV Nieuwland    5    2    714    1030    7.60   D
151   Martin Kole    DIOS/Eureka 2    5    2    765    886    5.40   D
152   Oleksandra Chumachenko    Brainsport Brabant CT    7    2    --    771.4    5.29   D
153   Piet Jonkers    Dammend Tilburg 3 CT    8    2    769    876.5    7.25   D
154   Alexei Ovsyanko    Brainsport Brabant CT    9    2    --    855.9    6.78   D
155   Leen de Rooij    DIOS/Eureka 2    1    1    1171    1044    1.00   D
156   Peter Litjens    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    1    990    1011    2.00   D
157   Nico Verhoeven    Zenderstad    1    1    932    999    7.00   D
158   Ger Pisters    Limburg CT    1    1    1048    990    2.00   D
159   Naomi Boeren    WSDV 4/Heteren CT    1    1    --    858    9.00   D
160   Leo Schepers    CEMA/De Vaste Zet 2    1    1    743    503    9.00   D
161   Roy Loor    Limburg CT    1    1    858    --    9.00   D
162   Ton van Meerten    Heijmans Excelsior 2    3    1    385    723.7    6.67   D
163   Aleksandra Pechenizka    Brainsport Brabant CT    4    1    --    774.5    7.50   D
164   Aart de Gans    NDV Nieuwland    6    1    559    828    8.83   D
165   Daria Shulepova    Brainsport Brabant CT    7    1    --    949.7    4.71   D
166   Raf Neuhaus    Lent/VBI/Nijmegen CT     7    1    --    785.5    8.57   D
167   Jan van Bergen    Heijmans Excelsior 2    1    0    979    1007    5.00   D
168   Allek Ubachs    Brainsport Brabant CT    1    0    --    999    10.00   D
169   Ad Peerenboom    Brainsport Brabant CT    1    0    502    995    3.00   D
  Jack Sijbers    Limburg CT    1    0    816    995    6.00   D
171   Henk van der Heijden    Brainsport Brabant CT    1    0    717    970    7.00   D
172   Harry Hendriksen    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    809    960    4.00   D
173   Max. Schwiebert    Limburg CT    1    0    --    911    4.00   D
174   Will van Houtum    Brainsport Brabant CT    1    0    --    880    10.00   D
175   Marlijn Moene    WSDV 4/Heteren CT    1    0    --    849    10.00   D
176   niet opgekomen    DIOS/Eureka 2    1    0    --    831    10.00   D
177   Jelte Evers    Lent/VBI/Nijmegen CT     1    0    --    --    7.00   D
178   Nathan van Beek    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    1058.5    6.00   D
179   Willie Peelen    Lent/VBI/Nijmegen CT     2    0    865    1001.5    4.00   D
180   Bas Overbeek    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    916.5    7.00   D
181   Csongor Bártfai    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    652.5    8.00   D
182   niet opgekomen    WSDV 4/Heteren CT    2    0    --    615    10.00   D
183   Maksym Chumachenko    Brainsport Brabant CT    3    0    --    1005.3    5.33   D
184   Alexandra Novikova    Brainsport Brabant CT    4    0    --    979.2    1.75   D
185   niet opgekomen    Heijmans Excelsior 2    4    0    --    930    10.00   D
186   niet opgekomen    Dammend Tilburg 3 CT    5    0    --    853    6.20   D
187   Jasper Overbeek    WSDV 4/Heteren CT    5    0    398    850.6    7.40   D
188   niet opgekomen    CEMA/De Vaste Zet 2    6    0    --    854    6.67   D
189   niet opgekomen    Lent/VBI/Nijmegen CT     8    0    --    756.7    9.50   D
Douwe HokwerdaRein BergsmaTheo Willemsen
Wil JanssenPelle SterkWilrick Wonnink
Ton BerendsSander NeutelCor Langeveld
Frans EngelsArnold BesetKees Maliepaard
Renaud BrayeWiel MaertzdorfJan Schoenmakers
Gijs voor de PoorteTheo van LondenMartin van der Hout
Peter BronstringJan Bergmans