HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie Noord-Holland 1995

Klasse: 1e klasse B

Klassen:
 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 4e klasse 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Jasper Hengefeld    HDC Den Helder    7    13    --    --    1.00   D
2   Marcel Briefjes    DVS    7    12    --    --    5.71   D
  Piet Bakelaar    Oosterend/Texel    7    12    --    --    1.43   D
4   Theo Koopman    Damlust    7    11    --    --    3.00   D
  Walter van den Heerik    Damlust    7    11    --    --    3.29   D
6   R. Smits    DKZ    6    9    --    --    2.67   D
7   Ab Asma    OG Andijk    7    9    --    --    4.00   D
  Alex Burgmeijer    OG Andijk    7    9    --    --    5.00   D
  Dick Feijen    ZDC    7    9    --    --    5.86   D
  Hans Vermeulen    OG Den Ilp    7    9    --    --    1.00   D
  Jaap Klaver    ZDC    7    9    --    --    2.71   D
  Jaap van Heerwaarden    Oosterend/Texel    7    9    --    --    5.86   D
  Karel van de Hoven    Damlust    7    9    --    --    3.14   D
  Peter Schipper    DVS    7    9    --    --    7.14   D
  Piet de Groot    DKZ    7    9    --    --    5.43   D
16   Cees Vinke    Oosterend/Texel    6    8    --    --    5.67   D
  Gerard Baas    Damlust    6    8    --    --    3.33   D
  Huib Pijnacker    ZDC    6    8    --    --    4.17   D
19   Remmert Sijm    OG Andijk    7    8    --    --    1.00   D
  Theo van Wort    DVS    7    8    --    --    3.14   D
21   Frans Groeneweg    ZDC    6    7    --    --    8.00   D
  Jan Montizaan    ZDC    6    7    --    --    4.17   D
  Leo van Ee    DKZ    6    7    --    --    5.67   D
  Pier van der Sluis    HDC Den Helder    6    7    --    --    5.33   D
25   Frans Maschke    HDC Den Helder    7    7    --    --    5.00   D
  Gerrit Nieuweboer    OG Andijk    7    7    --    --    3.00   D
  Onbekend    OG Den Ilp    7    7    --    --    7.43   D
28   Villyvian van Tiel    HDC Den Helder    4    6    --    --    6.50   D
29   Lex Hopman    OG Den Ilp    5    6    --    --    2.60   D
30   Bert Duin    Oosterend/Texel    6    6    --    --    4.50   D
  Klaas Scheltus    DKZ    6    6    --    --    3.67   D
  Piet Bommel    ZDC    6    6    --    --    1.67   D
  Ruud Holkamp    DKZ    6    6    --    --    2.00   D
34   Dirk Marinus    OG Den Ilp    7    6    --    --    5.86   D
  Jan van Straalen    Damlust    7    6    --    --    6.86   D
  Piet Burger    OG Andijk    7    6    --    --    2.00   D
37   Igor Bakema    HDC Den Helder    3    5    --    --    4.00   D
38   Jan Zijp    Damlust    4    5    --    --    2.25   D
39   Gerrit Bosschieter    OG Den Ilp    5    5    --    --    2.00   D
  Jaap Kramer    Damlust    5    5    --    --    7.00   D
41   Adriaan Bruin    Oosterend/Texel    6    5    --    --    2.67   D
  Elbert Holkamp    DKZ    6    5    --    --    3.67   D
  Frans Kuiper    Oosterend/Texel    6    5    --    --    7.50   D
  Jaap Beezemer    HDC Den Helder    6    5    --    --    8.00   D
  Jaap Kok    HDC Den Helder    6    5    --    --    3.33   D
46   Ed van der Vlies    HDC Den Helder    7    5    --    --    2.00   D
  Jan Dol    OG Andijk    7    5    --    --    7.43   D
  Joop Laanstra    Damlust    7    5    --    --    5.14   D
  Rene Blom    HDC Den Helder    7    5    --    --    5.43   D
  Wiebe Fennema    OG Den Ilp    7    5    --    --    4.29   D
51   Bart van Soest    DVS    3    4    --    --    5.67   D
52   Rinus Vittali    Oosterend/Texel    4    4    --    --    2.25   D
53   Ben Spanjaart    DVS    5    4    --    --    5.80   D
  Kees Janssen    OG Den Ilp    5    4    --    --    6.00   D
55   Coen Jong    ZDC    6    4    --    --    5.83   D
  Dick Keyzer    OG Den Ilp    6    4    --    --    3.50   D
  Jan Groeneweg    ZDC    6    4    --    --    1.17   D
58   Bert van Essen    DVS    7    4    --    --    2.14   D
  Cor Neefjes    OG Andijk    7    4    --    --    6.71   D
60   Gerrit Wolfis    ZDC    2    3    --    --    7.00   D
  Mark Spanjaart    DVS    2    3    --    --    5.00   D
  T. Arends    OG Den Ilp    2    3    --    --    7.50   D
63   Jan Groot Kzn.    OG Andijk    3    3    --    --    8.00   D
  Raymond van de Plas    HDC Den Helder    3    3    --    --    6.67   D
65   Piet Swaan    DKZ    6    3    --    --    4.00   D
66   Norma Stevens    DVS    7    3    --    --    3.71   D
67   Frans Koeleveld    DVS    1    2    --    --    2.00   D
  Peter Luiten    DVS    1    2    --    --    2.00   D
69   Mac Liems    DVS    2    2    --    --    5.50   D
70   Gerrit de Boer    Damlust    3    2    --    --    6.67   D
  J. Gaarenstroom    DKZ    3    2    --    --    7.67   D
  Jaap Kooi    ZDC    3    2    --    --    6.67   D
  Rens Dammers    DVS    3    2    --    --    4.33   D
74   Harrie van de Wetering    Oosterend/Texel    4    2    --    --    6.50   D
  Hielke Lemstra    DKZ    4    2    --    --    4.50   D
  Sijvert Laan    OG Andijk    4    2    --    --    6.00   D
77   Bert Broersen    Damlust    1    1    --    --    6.00   D
  Gerrit Blom    Oosterend/Texel    1    1    --    --    8.00   D
  Peter Bergen    Damlust    1    1    --    --    4.00   D
  Piet Leegwater    ZDC    1    1    --    --    8.00   D
81   Dick Bosschieter    OG Den Ilp    2    1    --    --    7.00   D
  Fabian Snijder    DVS    2    1    --    --    4.50   D
  Wim Zoutendijk    OG Den Ilp    2    1    --    --    7.50   D
84   J. Gevers    DKZ    3    1    --    --    6.67   D
85   Gerrit Vlaming    Oosterend/Texel    5    1    --    --    4.60   D
86   Jacob Hoogeboom    Damlust    1    0    --    --    8.00   D
  Jan Uijterlinde    OG Den Ilp    1    0    --    --    4.00   D
  Joop van Mierlo    DVS    1    0    --    --    5.00   D
  niet opgekomen    DVS    1    0    --    --    1.00   D
  Peter Braan    DKZ    1    0    --    --    8.00   D
  Wim Timmer    Oosterend/Texel    1    0    --    --    1.00   D
92   Henk Kerkman    DKZ    2    0    --    --    7.50   D
93   niet opgekomen    Oosterend/Texel    3    0    --    --    4.00   D
Jasper HengefeldPiet Bakelaar
Ab AsmaAlex Burgmeijer
Hans Vermeulen
Peter Schipper
Cees Vinke
Remmert Sijm