HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2018/2019

Klasse: Hoofdklasse Oost

Klassen:
 
 Finale 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
Filter: TeamsSorteerwijze:
  Individuele (top)scores        
PlNaamTeamWePuRatingTratingBgem
1   Jeroen Goudt    EDC Enschede    6    12    1307    976.2    2.33   D
2   Wytze Sytsma    Twentes Eerste    6    12    1323    962.0    1.50   D
3   Bill Neven    Nijverdal    6    10    1305    1102.2    1.33   D
4   Herman Hilberink    Witte van Moort    5    9    1262    1071.4    2.00   D
5   Bertwin Letteboer    Witte van Moort    6    9    --    918.2    4.83   D
6   Gino Schirinzi    EDC Enschede    6    8    1154    1153.2    2.50   D
7   Harrie Hoonhorst    Nijverdal    6    8    1051    944.0    3.67   D
8   Roelof-Jan de Haan    DDC Deventer    4    7    944    906.0    3.00   D
9   Han Borgman    EDC Enschede    5    7    1155    928.2    2.80   D
10   Jonathan Wilbrink    EDC Enschede    5    7    1100    890.2    3.00   D
11   Gert-Jan van den Berg    Twentes Eerste    5    7    761    866.0    5.20   D
12   Alex Noppers    Witte van Moort    3    6    1064    868.7    3.67   D
13   Erik Eikenaar    Nijverdal    4    6    947    900.8    4.50   D
14   Mandrik Groot Baltink    Wierden    5    6    775    876.4    5.40   D
15   Gerbrand Hessing    Witte van Moort    3    5    1288    960.0    2.33   D
16   J.M. Dollen    Wierden    3    5    805    823.0    5.67   D
17   Jeroen Paalman    Twentes Eerste    5    5    936    1065.6    2.40   D
18   Lars Knol    Witte van Moort    5    5    927    997.8    4.80   D
19   Frank Nuesink    DDC Deventer    5    5    803    913.4    4.60   D
20   Jon Schoo    EDC Enschede    5    5    924    866.8    5.20   D
21   Jan Koopman    Twentes Eerste    6    5    945    980.0    3.17   D
22   Gerhard Kleinsman    EDC Enschede    2    4    1002    836.0    5.00   D
23   Niek Kloppenburg    Witte van Moort    3    4    1243    1058.0    1.33   D
24   Ronny Koop    Nijverdal    3    4    1114    998.7    3.00   D
25   Rob Hendriks    DDC Deventer    3    4    1033    996.5    4.67   D
26   Bart de Jong    DDC Deventer    4    4    --    948.0    4.50   D
27   Harry Veldman    EDC Enschede    4    4    925    894.2    5.50   D
28   Eddy Veneman    Wierden    4    4    829    875.5    4.75   D
29   Egbert van Hattem    Twentes Eerste    5    4    1177    1066.0    2.60   D
30   Gerard Woolderink    Wierden    5    4    916    992.4    3.60   D
31   Jan Veneman    Wierden    6    4    860    997.2    3.00   D
32   Hilco Harms    DDD Dedemsvaart    6    4    843    855.6    5.17   D
33   Marinus Morsink    Nijverdal    2    3    1263    995.0    3.00   D
34   Bert Aalberts    DDD Dedemsvaart    3    3    1368    1153.0    1.00   D
35   Damon Winter    DDD Dedemsvaart    3    3    1074    1126.7    1.67   D
36   Bert Top    DDC Deventer    3    3    838    1074.3    3.00   D
37   Jan van der Leek    Twentes Eerste    3    3    763    854.3    6.00   D
38   Michel Koop    Nijverdal    4    3    1232    1193.0    1.75   D
39   Freddy Niezink    Wierden    5    3    957    970.2    2.00   D
40   Bennie Lawant    Witte van Moort    5    3    762    955.2    4.20   D
41   Henk Veneman    Wierden    6    3    1000    1291.5    1.00   D
42   Jeffrey Steen    Witte van Moort    1    2    1066    860.0    2.00   D
43   Jan Oude Vrielink    Wierden    1    2    795    843.0    6.00   D
44   M. Bauwer    DDD Dedemsvaart    1    2    634    762.0    6.00   D
45   Dick Halma    DDC Deventer    2    2    951    994.5    3.00   D
46   Remco Visser    Nijverdal    2    2    839    809.0    6.00   D
47   Theo Olde Hanhof    DDC Deventer    3    2    866    1063.7    1.33   D
48   Ronald Sempel    Nijverdal    3    2    834    930.0    4.00   D
49   John Drees    Nijverdal    3    2    840    827.0    5.33   D
50   Aard Brinkman    Nijverdal    3    2    872    774.5    5.33   D
51   Jan Meester    DDD Dedemsvaart    4    2    984    959.2    3.25   D
52   Henk Bunskoek    DDD Dedemsvaart    4    2    725    849.8    5.50   D
53   Jan Siegers    DDD Dedemsvaart    5    2    869    1070.2    2.20   D
54   Gert Brink    DDD Dedemsvaart    6    2    786    1047.2    2.67   D
55   Gerrit Kruger    Twentes Eerste    6    2    839    921.5    4.83   D
56   Albert Hakvoort    Wierden    1    1    1052    927.0    5.00   D
57   Paul Olde Hanhof    DDC Deventer    3    1    1203    1104.3    2.33   D
58   Koert Meuleman    Witte van Moort    4    1    850    1002.8    3.50   D
59   Johan Rademaker    DDC Deventer    4    1    874    967.8    4.50   D
60   Bert Nieboer    Witte van Moort    1    0    863    1051.0    4.00   D
61   Jan Hoven    EDC Enschede    1    0    909    834.0    5.00   D
62   Henk Brouwer    DDD Dedemsvaart    1    0    766    763.0    6.00   D
63   Marieke Altena    EDC Enschede    2    0    959    1283.5    2.50   D
64   Tom Smeenk    DDC Deventer    2    0    960    1117.5    3.00   D
65   Martin van Dijk    DDC Deventer    3    0    810    949.3    3.00   D
66   Gerard van der Meulen    DDD Dedemsvaart    3    0    807    937.7    4.33   D
Jeroen GoudtWytze SytsmaBill Neven
Herman HilberinkGino Schirinzi
Harrie HoonhorstHan Borgman
Jonathan WilbrinkAlex Noppers
Erik EikenaarGerbrand Hessing
Lars Knol