Names Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

          

   Zuid Hollandse Dambond

Spelers bij de ZHDB op alfabet: 
 
A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     M     N     O     P     R     S     T     U     V     W     X     Y     Z     
  Naam en Voornaam/Voornamen  Naam Toernooibase  Club of Land
     Aalst, van, Joey   Joey van Aalst  Samen Sterk
     Aandewiel, Lucas   Lucas Aandewiel  KDC Katwijk
     Abdoel, Raham   Raham Abdoel  Constant-Charlois Rotterdam
     Achterberg, van, Cinthia   Cinthia van Achterberg  Den Haag
     Adriaans, Patrick   Patrick Adriaans  EAD Asten
     Aliar, Waldo   Waldo Aliar  Van Stigt Thans Schiedam
     Aligna Messinga, Damien Come   Damien Come Aligna Messinga  Constant-Charlois Rotterdam
     Alsemgeest, L.   L. Alsemgeest  Zuid Holland
     Altchoul, Elena   Elena Altchoul  Witte van Moort Westerhaar
     Amar, Soebhag   Soebhag Amar  Zuid Holland
     Amerongen, van, Koos   Koos van Amerongen  Dammend Tilburg
     Ammerlaan, Aad   Aad Ammerlaan  Naaldwijk
     Andriessen, Frerik   Frerik Andriessen  CTD Arnhem
     Andriessen, Laura   Laura Andriessen  RDC Rijnsburg
     Arts, Job   Job Arts  Constant-Charlois Rotterdam
     Arts, Pim   Pim Arts  Constant-Charlois Rotterdam
     Atten, van, Cees   Cees van Atten  DOS Delft
     Baard, Theo   Theo Baard  Scheveningen
     Baboeram, Deo   Deo Baboeram  De Hofstad Dammers
     Badal, Surya   Surya Badal  Den Haag
     Bagci, Gokhan   Gökhan Bagci  Den Haag
     Bagci, Melih   Melih Bagci  Den Haag
     Baksoellah, Bas   Bas Baksoellah  Den Haag
     Bal, G.   G. Bal  Rotterdamsch Damgenootschap
     Bal, J.   J. Bal  Rotterdamsch Damgenootschap
     Balkaran, Radjes   Radjes Balkaran  Constant-Charlois Rotterdam
     Banarsi, Radjinderpersad   Moenna Banarsi  De Hofstad Dammers
     Bandoe, Yash   Yash Bandoe  Constant-Charlois Rotterdam
     Baptist (Rijswijk), J.    J. Baptist (Rijswijk)  Zuid Holland
     Bardewee, Jans   Jans Bardewee  Den Haag
     Bastiaanse, Piet   Piet Bastiaanse  Van Stigt Thans Schiedam
     Batelaan, Henk   Henk Batelaan  Den Haag
     Beek, van, Willem   Willem van Beek  Jong en Oud Stolwijk
     Beelen, van, Arend   Arend van Beelen  LDG Leiden
     Beelen sr., van, Leen   Leen van Beelen sr.  KDC Katwijk
     Belt, B.W.   B.W. Belt  LDG Leiden
     Bennis, J.   J. Bennis  Rotterdamsch Damgenootschap
     Benschop, J   J. Benschop  DC Krimpenerwaard Oost
     Bent, van der, Arie   Arie van der Bent  KDC Katwijk
     Benten, van, Sjoerd   Sjoerd van Benten  Damlust Gouda
     Bentvelzen, Hans   Hans Bentvelzen  Naaldwijk
     Bentvelzen, Peter   Peter Bentvelzen  Naaldwijk
     Berbee, Ge   Gé Berbee  KDC Katwijk
     Berg, van den, Emy   Emy van den Berg  Den Haag
     Berg, van den, Guido   Guido van den Berg  Damcombinatie Zaanstreek
     Berg, van den, Maurits   Maurits van den Berg  Naaldwijk
     Berg, van den, Peter   Peter van den Berg  LDG Leiden
     Bergh, van den, J.   J. van den Bergh  Rotterdamsch Damgenootschap
     Berghout, Dani   Dani Berghout  Samen Sterk
     Berghout, Emily   Emily Berghout  Samen Sterk
     Berkel, van, Anton   Anton van Berkel  Van Stigt Thans Schiedam
     Beukers, Herman   Herman Beukers  LDC Leiderdorp
     Bhajan, Ashok   Ashok Bhajan  Constant-Charlois Rotterdam
     Bidesi, Roy   Roy Bidesi  Den Haag
     Biekram, Sjaam   Sjaam Biekram  Constant-Charlois Rotterdam
     Bijnaar, Heve   Heve Bijnaar  DOS Delft
     Bijnaar, Viktor   Viktor Bijnaar  Sranti
     Bikker, Alexander   Alexander Bikker  Den Haag
     Binnendijk, Daan   Daan Binnendijk  LDG Leiden
     Binnendijk, NN.   NN. Binnendijk  Rotterdamsch Damgenootschap
     Birginia, Nilangelo   Nilangelo Birginia  De Hofstad Dammers
     Bisambhar, Harry   Harry Bisambhar  Constant-Charlois Rotterdam
     Bisseswar, Nerin   Nerin Bisseswar  De Hofstad Dammers
     Bitter, Alex   Alex Bitter  DEZ Reeuwijk
     Bizoen, Giant   Giant Bizoen  Den Haag
     Blanken, Katinka   Katinka Blanken  DEZ Reeuwijk
     Blanken, Micha   Micha Blanken  DEZ Reeuwijk
     Blij, de, Rob   Rob de Blij  DOS Delft
     Blinker, Egmond   Egmond Blinker  Sranti
     Blinker, Glenn   Glenn Blinker  Sranti
     Blinker, Roy   Roy Blinker  Sranti
     Boas, Levie   Levie Boas  Rotterdamsch Damgenootschap
     Bobkov, Egor   Egor Bobkov  Constant-Charlois Rotterdam
     Boedhoe, Glenn   Glenn Boedhoe  Scheveningen
     Boekee, Martijn   Martijn Boekee  RDC Rijnsburg
     Boele, Henk   Henk Boele  Samen Sterk
     Boele, F.   F. Boele  Zuid Holland
     Boele, Rick   Rick Boele  Jong en Oud Stolwijk
     Boerefijn, Erica   Erica Boerefijn  Jong en Oud Stolwijk
     Boers, Frans   Frans Boers  MDV Monster
     Boers, Kyan   Kyan Boers  Naaldwijk
     Bogaard, Bart   Bart Bogaard  MDV Monster
     Bogaard, Jan   Jan Bogaard  MDV Monster
     Bokhout, G.J.   G.J. Bokhout  Rotterdamsch Damgenootschap
     Bol, Marijn   Marijn Bol  Naaldwijk
     Bol, Th.   Th. Bol  Zuid Holland
     Bolderheij, Ron   Ron Bolderheij  Van Stigt Thans Schiedam
     Bommel, van, Dion   Dion van Bommel  De Hofstad Dammers
     Boom, Daniel   Daniël Boom  RDC Rijnsburg
     Boom, de, Gert   Gert de Boom  Damlust Gouda
     Boot, Frans   Frans Boot  DEZ Reeuwijk
     Bor, Willem   Willem Bor  Damlust Gouda
     Borghardt, H.H.W.   H.H.W. Borghardt  Rotterdamsch Damgenootschap
     Borkulo, Arno   Arno Borkulo  Constant-Charlois Rotterdam
     Bos, van den, Rob   Rob van den Bos  Van Stigt Thans Schiedam
     Bosch, van den, Mees   Mees van den Bosch  DOS Delft
     Botse, Edward   Edward Botse  Constant-Charlois Rotterdam
     Brak, Boaz   Boaz Brak  DEZ Reeuwijk
     Bremer, Marc   Marc Bremer  LDG Leiden
     Bremmer, Paul   Paul Bremmer  KDC Katwijk
  1  2  3  4  5  6  7  8  Volgende