HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2011/2012

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011121314WePuBs
1  Huizum  121212141212..13........1581676
2  Damcombinatie Fryslân  451313....10109..11....81222
3  De Oldehove  41159111410....9......81218
4  DCH Heerenveen  4311....108..1210..10..8118
5  Oerterp  237..8........9121311892
6  OG Drachten  4..5..84..1011..9..989-8
7  Huizum 2  4..26..129..7..1111..88-4
8  Eensgezindheid  ..668....79..7912..870
9  Bolsward Workum Combinatie  36......6..789..121287-2
10  ZWH Damteam  ..7..4..59..81..9987-24
11  Urk Aan Zet  ....767....97157..118610
12  Bezint Eer Gij Begint  ..5....4757....9101186-12
13  Excelsior Harlingen  ......63..5447..6982-40
14  Emmeloord  1......57....4755780-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
di 27-03-2012     DCH Heerenveen  -   ZWH Damteam  
12
-
4
 Waylon Poot (1202) - Ids Bruinsma (1024) 2-0
 Peter Veltman (1174) - Jan Peters (1015) 2-0
 Tjipke Smedinga (1165) - Johannes van der Goot (978) 1-1Partij
 Henk Hosper (1149) - Gerrit Baukema (1030) 2-0
 Johnny Modderman (1074) - Sjouke Reekers (944) 2-0
 Aize Plantinga (1088) - Cor Buma (993) 1-1
 Sjoerd Hofman (1031) - Pieter Folmer (1004) 1-1
 Iepie Poepjes-Koopman (944) - Jacob Folkertsma (839) 1-1
do 29-03-2012     Huizum 2  -   Huizum  
4
-
12
 Meinze Feenstra (973) - Rein van der Pal (1379) 0-2
 Gauke Dirk Nijholt (800) - Anton Schotanus (1322) 0-2
 Sietse Nagel (1193) - Erwin Heslinga (1261) 2-0
 Ben Stenekes (1121) - Jan Adema (1247) 1-1
 Bart Visser (1128) - Anne Piet Kooistra (1199) 1-1
 Bernard Post (1123) - Piet Bouma (1221) 0-2R
 Jan Bosselaar (1085) - Jacob de Vries (1144) 0-2
 Jilles van Kesteren (831) - Tjalling van den Bosch (1181) 0-2
   Eensgezindheid  -   De Oldehove  
6
-
10
 Albert van Keimpema (824) - Tjalling Goedemoed (1387) 0-2Partij
 Gaele Stoker (1112) - Klaas Hendrik Leijenaar (1317) 0-2Partij
 Roel Bijl (929) - Jan Algra (1301) 0-2
 Berend Weistra (1069) - René Wijpkema (1196) 0-2
 Siep Altena (958) - Nick de la Fonteyne (1045) 2-0
 Joost Oosterbaan (907) - Wijnand Ankersmit (1016) 1-1
 Henk Lansbergen (1068) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 2-0
 Siep Berkepas (929) - Lucas Huitema (876) 1-1
   Damcombinatie Fryslân  -   Bolsward Workum Combinatie  
10
-
6
 Gerlof Kolk (1418) - niet opgekomen  2-0
 Taeke Kooistra (1323) - Jan Mente Drent (1327) 0-2
 Douwe Edelenbos (1268) - Sjoerd Huitema (1277) 1-1Partij
 Hans Zondervan (1240) - niet opgekomen  2-0
 Tjalling Oegema (1046) - Fedde Piet Huitema (1045) 2-0
 Bert Oegema (911) - Douwe Kunst (1050) 1-1
 Harm Terpstra (941) - Danny Ruiter (966) 2-0
 Wilco Terpstra (800) - Klaas Herder (916) 0-2
ma 02-04-2012     Emmeloord  -   OG Drachten  
7
-
9
 Klaas Veldstra (1078) - Richard Koot (1179) 1-17Partij  
 Cor Koene (1080) - Gabriël Heerema (1399) 0-26
 Arie Hoonstra (947) - Jan Hoogterp (1222) 0-24
 Jaap Akse (1059) - Iskander Al Sarayfi (1078) 1-13
 Gabriël Heijboer (808) - Gerrit Klaseboer (1047) 1-15
 Cees Bruijnes (854) - Kor Dijk (957) 2-01
 Douwe Feenstra (795) - Germ Kooi (875) 1-12
 Julienes Danhof (680) - Jacob Hoekema (760) 1-18
   Bezint Eer Gij Begint  -   Urk Aan Zet  
9
-
7
 Pieter Dijkstra (967) - Jacob Post (1120) 1-18
 Jeppe Bronger (894) - Jan Marten van der Reest (1219) 0-25
 Sietse Bronger (971) - Jan Snijder (1014) 2-01
 Roel Toering (954) - Juriaan Romkes (1019) 1-16
 Oege Dijkstra (1300) - Kees Post (1003) 2-02
 Reinout Sloot (1147) - Tonnie Post (896) 1-13
 Boele Land (1028) - Jacob Visser  2-02
 Ruurd Winkel (885) - Jan van der Reest (799) 0-24
wo 04-04-2012     Oerterp  -   Excelsior Harlingen  
13
-
3
 Henk Dijkstra (1157) - Willem Leijenaar (1254) 1-18
 Jan van Dijk (1287) - niet opgekomen  2-01
 Sipke Doller (1240) - Sietze de Haan (952) 2-02
 Hendrik Veenstra (1229) - Tjeerd Jaasma (892) 2-03
 Dennie van Dijk (1058) - Koop de Vries (856) 2-04
 Jan Pander (1055) - Dick Bekkema (703) 2-05
 Willem van der Velde (908) - Kor Vrieswijk (802) 2-06
 Fokke Heidsma (983) - Jozua Meindertsma (838) 0-27