HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daria Kudryavtseva    WelM   9 8 1 0 17 76 88
2   Venera Gogoleva    WelM   9 6 2 1 14 76 88
3   Justine Ansone    WelM   9 4 4 1 12 73 90
4   Anastasia Arhangelskaja    WelM   9 6 0 3 12 72 89
5   Sabina Shabanova    WelM   9 6 0 3 12 69 86
6   Anna Korotkikh    WelM   9 5 1 3 11 80 97
7   Yana Yakubovich    WelM   9 4 3 2 11 66 80
8   Rebeca Riisna    WelM   9 5 1 3 11 65 82
9   Tamar Visser    WelM   9 5 1 3 11 63 80
10   Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   9 4 2 3 10 75 92
11   Irina Baltazhy    WelM   9 4 2 3 10 58 70
12   Palina Karpovich    WelM   9 3 3 3 9 71 83
13   Suzanne Staal    WelM   9 3 3 3 9 69 86
14   Justyna Pleskacz    WelM   9 3 3 3 9 67 81
15   Klaudia Zaborniak    WelM   9 4 1 4 9 65 76
16   Lotte Meijer    WelM   9 4 1 4 9 62 73
  Maria Joesoo    WelM   9 4 1 4 9 62 73
18   Elisabete Stankevica    WelM   9 3 3 3 9 53 63
19   Adriana Divre    WelM   9 2 5 2 9 49 60
20   Diana Uzun    WelM   9 3 2 4 8 70 87
21   Monika Backieriute    WelM   9 3 2 4 8 65 77
22   Angelika Zuk    WelM   9 3 2 4 8 54 66
23   Liina Kask    WelM   9 3 0 6 6 55 66
24   Samanta Kreice    WelM   9 3 0 6 6 51 62
25   Balta Nikole    WelM   9 2 0 7 4 57 69
26   Kaire Sepp    WelM   9 1 1 7 3 53 65
27   Karoliina Joanum    WelM   7 1 0 6 2 37 49
28   Klara Gutekunst    WelM   7 0 0 7 0 34 46
 Ronde 9 
 zo 07-08-2011  Daria Kudryavtseva  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Rebeca Riisna  - Venera Gogoleva  0-2
 Anastasia Arhangelskaja  - Sabina Shabanova  0-2
 Justine Ansone  - Justyna Pleskacz  2-0
 Lotte Meijer  - Yana Yakubovich  0-2
 Klaudia Zaborniak  - Tamar Visser  0-2
 Palina Karpovich  - Anna Korotkikh  0-2
 Adriana Divre  - Suzanne Staal  1-1
 Diana Uzun  - Irina Baltazhy  0-2
 Liina Kask  - Elisabete Stankevica  0-2
 Maria Joesoo  - Samanta Kreice  2-0
 Angelika Zuk  - Balta Nikole  2-0
 Monika Backieriute  - Kaire Sepp  2-0