HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Berlijn 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Edvard Buzinskij GMI 2334   A   9 3 6 0 12   2153.67     2334  
2   Anton Schotanus MF 2191   B   9 4 4 1 12   2141.11     2191  
3   Peter van der Stap MF 2211   A   9 3 6 0 12   2139.67     2211  
4   Daniele Berté MF 2174   B   9 3 6 0 12   2122.22     2174  
5   Henk Grotenhuis ten Harkel  2189   A   9 3 6 0 12   2116.11     2189  
6   Evgeni Gurkov  2117   A   9 4 4 1 12   2099.11     2117  
7   Mark Makrovitch  2106   B   9 3 5 1 11   2184.11     2106  
8   Alexander Rats  2155   C   9 2 7 0 11   2181.22     2155  
9   Fred Ivens MF 2181   B   9 3 5 1 11   2139.78     2181  
10   Raphaël Zdoroviak MF 2105   C   9 3 5 1 11   2133.11     2105  
11   Dmytro Marynenko  2132   A   9 3 5 1 11   2123.78     2132  
12   Samil Yussupov  2129   B   9 3 5 1 11   2114.22     2129  
13   Viacheslav Shchegolev GMI 2261   C   9 2 7 0 11   2114.00     2261  
14   Frank Teer MI 2233   B   9 3 5 1 11   2111.89     2233  
15   Solik Gersht  2187   C   9 3 5 1 11   2102.22     2187  
16   Boris Plotkin MF 2182   C   9 2 7 0 11   2097.56     2182  
17   Olga Bieliaieva    A   9 3 5 1 11   2047.67     2075  
18   Arie Janssen van Doorn  2037   B   9 2 6 1 10   2129.22     2037  
19   Fidele Nimbi MF 2147   B   9 2 6 1 10   2092.00     2147  
20   Roufine Prokupets MF 2127   A   9 3 4 2 10   2077.67     2127  
21   Andris Kalpins    B   9 3 4 2 10   2071.33     2050  
22   Jakob Friesen  2118   A   9 3 4 2 10   2062.89     2118  
23   Anatolii Yatsenko  2214   A   9 3 4 2 10   2058.44     2214  
24   Paul Teer  2086   B   9 4 2 3 10   2041.89     2086  
25   Vaidas Puociauskas  2069   B   9 3 4 2 10   2018.11     2069  
26   Shlomo Borohov  2035   B   9 2 5 2 9   2110.56     2035  
27   Juri Geisenblas  2049   A   9 2 5 2 9   2088.22     2049  
28   Aart Walraven  2088   B   9 2 5 2 9   2082.44     2088  
29   Alexander Bleicher  2163   A   9 2 5 2 9   2075.89     2163  
30   Virgilijus Zutautas    A   9 1 7 1 9   2074.33     1980  
31   Zoja Uvachan  2022   B   9 4 1 4 9   2063.22     2022  
32   Juri Lebedev  2005   B   9 2 5 2 9   2050.56     2005  
33   Sergey Kuropatov  1959   A   9 3 3 3 9   2040.00     1959  
34   Barbara Graas MIF 1952   A   9 2 5 2 9   2021.67     1952  
35   Janis Lelis MF 2094   B   9 2 5 2 9   1992.00     2094  
36   Evgeni Kozlov    A   9 2 5 2 9   1985.33     2000  
37   Andrey Napreenkov MF 2122   B   9 1 7 1 9   1980.00     2122  
38   Anatoly Petukhov MF 2224   A   8 2 4 2 8   2112.50     2224  
39   Samuel Tombak  2044   C   9 2 4 3 8   2085.56     2044  
40   Uno Plakk  1993   B   9 2 4 3 8   2057.00     1993  
41   Harrie Hoonhorst  1953   A   9 3 2 4 8   2042.78     1953  
42   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1914   B   9 3 2 4 8   2032.67     1914  
43   Gerard Bruins  1994   B   9 3 2 4 8   1997.11     1994  
44   Jan T. Terpstra  1917   B   9 2 4 3 8   1995.44     1917  
45   Christian Guerbert  2010   A   9 2 4 3 8   1988.56     2010  
46   Victors Mateiko  1983   A   9 0 7 2 7   2073.44     1983  
47   Wim Koopman  1961   A   9 3 1 5 7   2044.78     1961  
48   Bert Begeman  1979   A   9 2 3 4 7   2029.00     1979  
49   Ivan Shovkoplyas  1923   C   9 2 3 4 7   2002.33     1923  
50   Leo Peters  1923   A   9 2 3 4 7   2000.44     1923  
51   Hryhorii Saienko    B   9 2 3 4 7   1964.44     1900  
52   Guido Badiali  1965   C   9 3 1 5 7   1963.78     1965  
53   Jozef Bajdak  1902   B   9 1 4 4 6   2001.44     1902  
54   Ludmila Petrova  1921   C   9 2 2 5 6   1955.44     1921  
55   Gerhard Dunning  1909   A   9 1 3 5 5   1971.44     1909  
56   Janis Mutulis  1900   B   9 2 1 6 5   1953.67     1904  
57   Egbert Koning  1900   A   9 2 0 7 4   1946.78     1901  
 Ronde 9 
 vr 15-10-2010  Jozef Bajdak (1902) - Egbert Koning (1900) 2-0Partij
 Guido Badiali (1965) - Janis Mutulis (1900) 2-0Partij
 Gerhard Dunning (1909) - Iepie Poepjes-Koopman (1914) 0-2Partij
 Wim Koopman (1961) - Hryhorii Saienko  1-1Partij
 Bert Begeman (1979) - Leo Peters (1923) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1983) - Sergey Kuropatov (1959) 0-2Partij
 Christian Guerbert (2010) - Barbara Graas (1952) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1917) - Samuel Tombak (2044) 1-1Partij
 Evgeni Kozlov  - Ivan Shovkoplyas (1923) 2-0Partij
 Virgilijus Zutautas  - Shlomo Borohov (2035) 1-1Partij
 Andris Kalpins  - Uno Plakk (1993) 2-0Partij
 Paul Teer (2086) - Gerard Bruins (1994) 2-0Partij
 Juri Lebedev (2005) - Andrey Napreenkov (2122) 1-1Partij
 Alexander Bleicher (2163) - Zoja Uvachan (2022) 1-1Partij
 Janis Lelis (2094) - Arie Janssen van Doorn (2037) 1-1Partij
 Vaidas Puociauskas (2069) - Roufine Prokupets (2127) 1-1Partij
 Juri Geisenblas (2049) - Samil Yussupov (2129) 0-2Partij
 Fidele Nimbi (2147) - Jakob Friesen (2118) 1-1Partij
 Solik Gersht (2187) - Aart Walraven (2088) 2-0Partij
 Olga Bieliaieva  - Anatolii Yatsenko (2214) 1-1Partij
 Fred Ivens (2181) - Raphaël Zdoroviak (2105) 1-1Partij
 Frank Teer (2233) - Alexander Rats (2155) 1-1Partij
 Mark Makrovitch (2106) - Viacheslav Shchegolev (2261) 1-1Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2189) - Daniele Berté (2174) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2334) - Evgeni Gurkov (2117) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2191) - Peter van der Stap (2211) 1-1Partij
 Harrie Hoonhorst (1953) - Ludmila Petrova (1921) 2-0
 Dmytro Marynenko (2132) - Boris Plotkin (2182) 1-1