HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  DES Lunteren  3....97..8..466
2  BDSV Barneveld  969..........3512
3  DCA Apeldoorn  ..666......9456
4  PDC Putten  ..36....9..8454
  DES Lunteren 2  3..6......710454
6  DCH Harderwijk 2  5........6..8332
7  VRD Renkum  ......3..68..33-2
8  Kroonschijf Ede  4......5..4..30-10
9  DCE Ederveen  ....3424....40-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
ma 12-11-2018     Kroonschijf Ede  -   DES Lunteren 2  
5
-
7
 Florian Hoeve (1171) - Arjan van Galen (1281) 1-13
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Johan Top (1120) 1-14
 Frans Elbertsen (883) - Robbert Westerink (1125) 0-22
 Erwin Jochemsen (908) - Cees van den Bosch (969) 2-06
 Arnold van Harn (773) - Chris Versteegen (1060) 1-15
 Arjen Teunissen  - Michel Hendriksen Jr. (754) 0-21
di 13-11-2018     VRD Renkum  -   PDC Putten  
3
-
9
 Edwin Loozen (1067) - Herman Arissen (1111) 0-23Partij
 Henk Hoksbergen (1005) - Jan van de Veen (1152) 0-21Partij
 Wim van den Berg (1048) - Henk Timmer (1096) 1-15Partij
 Jos van Deelen (991) - Henry Kieft (907) 1-14Partij
 Henk Gerritsen (966) - Serge Visser (867) 1-16Partij
 Eddy Weijman (740) - Ton van der Ploeg (990) 0-22Partij
   DES Lunteren  -   BDSV Barneveld  
3
-
9
 Coen Bommel (1186) - Michiel Kroesbergen (1439) 0-24Partij
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Ap van Ingen (1144) 2-02
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Evert van de Pol (1116) 0-26Partij
 Johan de Haas (1017) - Bram Cysouw (982) 0-23Partij
 Jaap Heij (1054) - Ed Blankenstijn (883) 1-15
 Wim Schaafsma (1012) - Jur van Ginkel (962) 0-21Partij
do 15-11-2018     DCA Apeldoorn  -   DCE Ederveen  
9
-
3
 Fred van Amersfoort (1042) - Jan van de Klift (844) 2-01
 Hans van Hal (1121) - Nico Valkenburg (1033) 1-12Partij
 Dick Beking (1128) - Steven Vierwinden (855) 1-13
 Frans de Jonge  - Henk van Zuidland (732) 2-04Partij
 Willem van Starkenburg (857) - Johan Kuijkhoven (989) 2-05
 Peter Aartsen  - Reinard van de Lagemaat (762) 1-16