HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roel Boomstra MI 2316   Jun   9 6 3 0 15 74 88
2   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   9 5 4 0 14 72 87
3   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   9 5 4 0 14 71 86
4   Maksim Milshin MF 2225   Jun   9 2 7 0 11 72 87
5   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   9 2 6 1 10 73 87
6   Ilmars Galanskis  1943   Jun   9 3 4 2 10 72 87
  Wouter Sipma MF 2154   Jun   9 3 4 2 10 72 87
8   Tigran Harutyunyan    Jun   9 2 6 1 10 71 86
9   Mariusz Slezak  1966   Jun   9 3 4 2 10 66 81
10   Vladislav Mazur  2073   Jun   9 2 6 1 10 66 76
11   Anti Ingel  2004   Jun   9 2 6 1 10 65 75
12   Aslan Aslanly  1981   Jun   9 4 1 4 9 73 88
13   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   9 2 5 2 9 71 86
14   Priit Tänav  1953   Jun   9 1 7 1 9 66 80
15   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   9 3 3 3 9 65 75
16   Albert Kovalevskij  1948   Jun   9 4 1 4 9 64 78
17   Hein De Cokere  1970   Jun   9 3 3 3 9 64 75
18   Luca Salvato  1973   Jun   9 3 3 3 9 62 72
19   Martin Talimets  1940   Jun   9 3 3 3 9 61 75
20   Mateusz Piatek  1992   Jun   9 1 7 1 9 61 71
21   Edgar Vardanyan  1953   Jun   9 3 3 3 9 59 73
22   Peteris Gailans  2036   Jun   9 3 3 3 9 58 72
23   Keita Desmet  2042   Jun   9 3 3 3 9 48 62
24   Maksim Afonchanka    Jun   9 2 4 3 8 63 73
25   Monika Pyrcz    Jun   9 3 2 4 8 50 59
26   Bert Deneef  1891   Jun   9 2 2 5 6 52 62
27   Lukasz Wocial    Jun   9 1 4 4 6 52 61
28   Vincent Kopp    Jun   9 0 4 5 4 51 60
  David Szekeres    Jun   9 1 2 6 4 51 60
30   Davide Marchegiani    Jun   9 0 2 7 2 51 60
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Ilmars Galanskis (1943) - Roel Boomstra (2316) 0-2Partij
 Wladyslaw Daliga (1974) - Frerik Andriessen (2202) 0-2Partij
 Vladislav Mazur (2073) - Wouter Sipma (2154) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2247) - Andrejs Cehanovics (2028) 2-0
 Maksim Milshin (2225) - Aslan Aslanly (1981) 2-0
 Mariusz Slezak (1966) - Tigran Harutyunyan  1-1
 Anti Ingel (2004) - Arkadiusz Slezak (1913) 1-1
 Luca Salvato (1973) - Hein De Cokere (1970) 1-1
 Priit Tänav (1953) - Mateusz Piatek (1992) 1-1
 Albert Kovalevskij (1948) - Maksim Afonchanka  2-0
 Lukasz Wocial  - Peteris Gailans (2036) 0-2
 David Szekeres  - Keita Desmet (2042) 0-2
 Vincent Kopp  - Martin Talimets (1940) 0-2
 Davide Marchegiani  - Edgar Vardanyan (1953) 0-2
 Bert Deneef (1891) - Monika Pyrcz  0-2