HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Naaldwijk 2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Juniors 
  Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Roel Boomstra MI 2332   Jun   9 5 4 0 14   2114.44     2332  
2   Frerik Andriessen MF 2208   Jun   9 4 5 0 13   2077.33     2208  
3   Wouter Sipma MF 2153   Jun   9 4 4 1 12   2137.22     2153  
4   Martijn van IJzendoorn  2105   Jun   9 4 4 1 12   2110.56     2105  
5   Uladzislau Valjuk  2005   Jun   9 4 3 2 11   2115.33     2005  
6   Feroz Amirkhan  2122   Jun   9 3 5 1 11   2113.89     2122  
7   Thijs van den Broek MF 2069   Jun   9 3 4 2 10   2133.89     2069  
8   Ainur Shaibakov MI 2305   Jun   9 3 4 2 10   2089.89     2305  
9   Wladyslaw Daliga  2000   Jun   9 3 4 2 10   2076.67     2000  
10   Maksim Milshin MF 2208   Jun   9 2 6 1 10   2051.11     2208  
11   Martin Talimets  1944   Jun   9 4 2 3 10   2049.44     1944  
12   Anri Plaksij  2040   Jun   9 3 4 2 10   2043.11     2040  
13   Anti Ingel  2002   Jun   9 4 2 3 10   2024.00     2002  
14   Andrejs Cehanovics  2035   Jun   9 3 3 3 9   2099.11     2035  
15   Aleksei Kunitsa  1950   Jun   9 2 5 2 9   2047.89     1950  
16   Gerelbold Ganbold MF 1966   Jun   9 3 2 4 8   2100.78     1966  
17   Evgeni Viaznikov  2028   Jun   9 3 2 4 8   2038.44     2028  
18   Mariusz Slezak  2002   Jun   9 2 3 4 7   2024.00     2002  
19   Mateusz Piatek  1990   Jun   9 2 3 4 7   2019.11     1990  
20   Gaetano Nahar  2089   Jun   9 2 2 5 6   2015.78     2089  
21   Arief Salarbaks  2022   Jun   9 1 3 5 5   2035.11     2022  
22   Ilmars Galanskis  1966   Jun   9 1 3 5 5   2024.89     1966  
23   Peteris Gailans  2072   Jun   9 2 1 6 5   1997.44     2072  
24   Georges Richard Couelho    Jun   9 2 0 7 4   2013.56     1940  
 Ronde 9 
 di 21-12-2010  Arief Salarbaks (2022) - Mariusz Slezak (2002) 0-2Partij  
 Mateusz Piatek (1990) - Georges Richard Couelho  0-2Partij  
 Martin Talimets (1944) - Ilmars Galanskis (1966) 2-0Partij
 Peteris Gailans (2072) - Wladyslaw Daliga (2000) 0-2Partij
 Evgeni Viaznikov (2028) - Anti Ingel (2002) 0-2Partij
 Aleksei Kunitsa (1950) - Andrejs Cehanovics (2035) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2208) - Gaetano Nahar (2089) 2-0Partij
 Gerelbold Ganbold (1966) - Ainur Shaibakov (2305) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2105) - Thijs van den Broek (2069) 1-1Partij
 Anri Plaksij (2040) - Wouter Sipma (2153) 1-1Partij
 Frerik Andriessen (2208) - Feroz Amirkhan (2122) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2005) - Roel Boomstra (2332) 1-1Partij