HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladislav Mazur  2079   Jun   9 6 3 0 15 75 90
2   Thijs van den Broek MF 2114   Jun   9 7 1 1 15 67 82
3   Roel Boomstra MI 2367   Jun   9 6 2 1 14 76 91
4   Wouter Sipma MF 2210   Jun   9 6 1 2 13 63 78
5   Alexander Safonov MF 2144   Jun   9 4 4 1 12 68 83
6   Hein De Cokere  1980   Jun   9 3 4 2 10 76 91
7   Lukas Vengelis  1948   Jun   9 3 4 2 10 70 83
8   Martijn de Leeuw  2082   Jun   9 3 4 2 10 69 84
9   Anti Ingel  2028   Jun   9 3 4 2 10 66 80
  Ainur Shaibakov MI 2297   Jun   9 5 0 4 10 66 80
11   Franck Cubier  2053   Jun   9 3 4 2 10 62 76
12   Kenny Le Roy  2010   Jun   9 4 2 3 10 59 74
  Martin Talimets  1957   Jun   9 4 2 3 10 59 72
14   Ramil Salahov  1988   Jun   9 5 0 4 10 53 63
15   Andrejs Cehanovics  2039   Jun   9 3 3 3 9 77 92
16   Vitalii Lutsenko  2076   Jun   9 4 1 4 9 61 75
  Lenar Safiulin    Jun   9 2 5 2 9 61 71
18   Pierrick Hellequin  1900   Jun   9 4 1 4 9 56 71
19   Martins Galauskis    Jun   9 4 0 5 8 77 92
20   Wladyslaw Daliga  2021   Jun   9 4 0 5 8 73 88
21   Mateusz Piatek  1995   Jun   9 3 2 4 8 63 75
22   Luca Salvato  1981   Jun   9 4 0 5 8 62 77
23   Marcin Dernoga  1915   Jun   9 2 3 4 7 66 81
24   Olegs Grudins    Jun   9 2 3 4 7 52 65
25   Kalvis Rumbenieks  1900   Jun   9 3 0 6 6 53 66
26   Davide Marchegiani  1914   Jun   9 3 0 6 6 50 60
27   Maximilian Frese  1907   Jun   9 2 1 6 5 54 69
28   Eljus Sipovski  1938   Jun   9 2 1 6 5 46 58
29   Kalev Mand  1900   Jun   9 2 0 7 4 48 58
30   Yuriy Yurchik    Jun   9 1 1 7 3 44 53
 Ronde 9 
 zo 07-08-2011  Alexander Safonov (2144) - Roel Boomstra (2367) 1-1
 Thijs van den Broek (2114) - Hein De Cokere (1980) 2-0
 Martijn de Leeuw (2082) - Vladislav Mazur (2079) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Ainur Shaibakov (2297) 2-0
 Franck Cubier (2053) - Anti Ingel (2028) 1-1
 Andrejs Cehanovics (2039) - Lukas Vengelis (1948) 1-1
 Wladyslaw Daliga (2021) - Martin Talimets (1957) 0-2
 Mateusz Piatek (1995) - Kenny Le Roy (2010) 0-2
 Ramil Salahov (1988) - Martins Galauskis  2-0
 Marcin Dernoga (1915) - Vitalii Lutsenko (2076) 0-2
 Pierrick Hellequin (1900) - Davide Marchegiani (1914) 2-0
 Lenar Safiulin  - Kalvis Rumbenieks (1900) 2-0
 Eljus Sipovski (1938) - Luca Salvato (1981) 0-2
 Yuriy Yurchik  - Olegs Grudins  1-1
 Maximilian Frese (1907) - Kalev Mand (1900) 0-2