HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Tallinn 2006

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ihar Mikhalchenka MF 2229   Jun   9 5 4 0 14 76 89
2   Pim Meurs  2240   Jun   9 4 5 0 13 75 89
3   Elshan Zeynalov  2093   Jun   9 3 6 0 12 77 91
4   German Struchkov MF 2087   Jun   9 3 6 0 12 75 89
5   Sergey Ivanov    Jun   9 4 4 1 12 69 83
6   Raido Värik MF 2218   Jun   9 4 3 2 11 71 85
7   Klaas Hendrik Leijenaar  2172   Jun   9 2 7 0 11 69 81
8   Damian Reszka  2055   Jun   9 3 4 2 10 75 89
9   Kirill Chulkov    Jun   9 3 4 2 10 74 88
10   Daniël Merkus  2077   Jun   9 3 4 2 10 69 82
11   Lukasz Kosobudzki  2047   Jun   9 3 4 2 10 61 74
12   Raitis Ozols  1926   Jun   9 3 3 3 9 71 85
13   Arthur Hanssens  2034   Jun   9 3 3 3 9 66 78
14   Tadas Varpucinskas    Jun   9 2 5 2 9 63 75
15   Daniele Macali    Jun   9 3 3 3 9 57 68
16   Boris Darry    Jun   9 2 5 2 9 56 68
17   Riho Briker  1753   Jun   9 1 6 2 8 62 74
18   Margus Martsepp  1816   Jun   9 2 4 3 8 54 65
19   Julien Clement    Jun   9 2 4 3 8 53 65
20   Maciej Lisiecki  1988   Jun   9 2 3 4 7 62 74
21   Roberto di Giacomo    Jun   9 2 3 4 7 61 75
22   Giancarlo Nicolo    Jun   9 3 1 5 7 58 69
23   Rolands Eglitis    Jun   9 1 5 3 7 56 68
24   Mantas Janavicius    Jun   9 1 4 4 6 53 63
  Martins Salms    Jun   9 1 4 4 6 53 62
26   Konstantin Bauer    Jun   9 0 0 9 0 52 61
 Ronde 9 
 zo 06-08-2006  Martins Salms  - Julien Clement  0-2Partij
 Mantas Janavicius  - Roberto di Giacomo  1-1Partij
 Giancarlo Nicolo  - Tadas Varpucinskas  0-2Partij
 Rolands Eglitis  - Riho Briker (1753) 1-1Partij
 Daniele Macali  - Boris Darry  1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2047) - Maciej Lisiecki (1988) 2-0Partij
 Arthur Hanssens (2034) - Klaas Hendrik Leijenaar (2172) 0-2Partij
 Kirill Chulkov  - Damian Reszka (2055) 1-1Partij
 Raitis Ozols (1926) - Sergey Ivanov  0-2Partij
 Daniël Merkus (2077) - Elshan Zeynalov (2093) 1-1Partij
 German Struchkov (2087) - Pim Meurs (2240) 1-1Partij
 Raido Värik (2218) - Ihar Mikhalchenka (2229) 1-1Partij
 Konstantin Bauer  - Margus Martsepp (1816) 0-2