HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Minsk Mazowiecki 2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nika Leopoldova    Asp   9 7 2 0 16 73 86
2   Karlijn Overes  1954   Asp   9 5 3 1 13 77 93
3   Arleta Flisikowska  2008   Asp   9 6 1 2 13 75 91
4   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   Asp   9 4 5 0 13 72 88
5   Aygul Idrisova    Asp   9 4 4 1 12 76 92
6   Marharyta Khramtsova  1962   Asp   9 4 2 3 10 70 83
7   Ivanna Ivasyk    Asp   9 4 2 3 10 63 76
8   Ruta Balasa    Asp   9 4 2 3 10 58 71
9   Karina Latysovic    Asp   9 4 1 4 9 69 85
  Janet Tamm    Asp   9 3 3 3 9 69 85
11   Lotte Aleven  1886   Asp   9 2 5 2 9 67 80
12   Karina Starchenkova    Asp   9 3 3 3 9 58 74
  Vera Khvashchynskaya    Asp   9 2 5 2 9 58 71
14   Denise van Dam    Asp   9 3 2 4 8 67 83
15   Patrycja Chrzaszcz    Asp   9 1 6 2 8 64 77
16   Iana Sirenko    Asp   9 3 2 4 8 57 69
17   Agnieszka Szymanska    Asp   9 3 2 4 8 55 67
18   Xenia Rogojiner    Asp   9 2 3 4 7 57 73
19   Dace Nilova    Asp   9 2 3 4 7 54 67
  Erika Rosso    Asp   9 2 3 4 7 54 67
21   Gabriela Zuk    Asp   9 1 5 3 7 50 59
22   Julija Bessonova    Asp   9 1 4 4 6 55 65
23   Kamila Biernat    Asp   9 2 2 5 6 51 61
24   Zsofia Gerencser    Asp   9 0 2 7 2 52 62
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Vera Khvashchynskaya  - Arleta Flisikowska (2008) 0-2Partij
 Aygul Idrisova  - Lotte Aleven (1886) 2-0Partij
 Nika Leopoldova  - Karina Starchenkova  2-0
 Karina Latysovic  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) 0-2
 Janet Tamm  - Karlijn Overes (1954) 0-2
 Denise van Dam  - Ivanna Ivasyk  0-2
 Patrycja Chrzaszcz  - Marharyta Khramtsova (1962) 0-2
 Xenia Rogojiner  - Ruta Balasa  0-2
 Julija Bessonova  - Iana Sirenko  1-1
 Gabriela Zuk  - Erika Rosso  1-1
 Dace Nilova  - Kamila Biernat  2-0
 Zsofia Gerencser  - Agnieszka Szymanska  0-2