HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Kevin Machtelinck  2101   Asp   9 4 5 0 13 77 90
2   Leonids Cilevics  2006   Asp   9 4 5 0 13 71 84
3   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   9 4 4 1 12 74 87
4   Anri Plaksij  2006   Asp   9 4 4 1 12 71 84
5   Andrej Filimonov  2103   Asp   9 2 7 0 11 74 87
6   Kenny Le Roy  1971   Asp   9 3 5 1 11 70 83
7   Maksym Sharov    Asp   9 2 7 0 11 67 80
8   Ramil Salahov    Asp   9 3 5 1 11 67 79
9   Artur Tunkevic    Asp   9 2 7 0 11 64 77
10   Anthon Hanssens  2040   Asp   9 3 4 2 10 77 90
11   Tomas Pavliukovic    Asp   9 4 2 3 10 73 86
12   Martijn de Leeuw  2016   Asp   9 1 8 0 10 70 82
13   Oskar Budis  2003   Asp   9 2 6 1 10 70 82
14   Vasyl Pikiniar    Asp   9 4 2 3 10 68 81
15   Hendrik Tamm    Asp   9 3 4 2 10 67 78
16   Marcin Rosinski    Asp   9 5 0 4 10 59 70
17   Bert Aalberts  2022   Asp   9 1 7 1 9 69 81
18   Eldar Umirzakov    Asp   9 2 5 2 9 64 77
19   Jens Dekimpe  2190   Asp   9 3 3 3 9 64 76
20   Samvel Azibekyan    Asp   9 2 5 2 9 64 75
21   Damian Derlatka    Asp   9 1 7 1 9 61 74
22   Vitalii Lutsenko    Asp   9 2 5 2 9 60 73
23   Gatis Bertmanis    Asp   9 3 3 3 9 55 66
24   Dmitriy Mikhaylov    Asp   9 2 4 3 8 65 77
25   Franck Cubier  2078   Asp   9 1 6 2 8 61 72
26   Eljus Sipovski  1900   Asp   9 2 4 3 8 59 70
27   Mateusz Nowakowski    Asp   9 2 4 3 8 55 66
28   Gennaro Bruno    Asp   9 2 4 3 8 53 63
29   Szymon Morzy  1909   Asp   9 2 4 3 8 52 63
30   Nikita Svjatskis    Asp   9 2 4 3 8 50 60
31   Aleksei Kunitsa  1947   Asp   9 1 5 3 7 71 84
32   Marcin Dernoga  1900   Asp   9 2 3 4 7 64 76
33   Ivan Palaznik    Asp   9 3 1 5 7 57 69
34   Stefano Valentini    Asp   9 1 4 4 6 50 60
35   Brice Taillandier    Asp   9 1 1 7 3 54 63
36   Barnabas Koellner    Asp   9 0 0 9 0 53 63
Kevin MachtelinckLeonids CilevicsThijs van den Broek
Anri PlaksijAndrej FilimonovKenny Le Roy
Maksym SharovRamil SalahovArtur Tunkevic
Anthon HanssensTomas PavliukovicMartijn de Leeuw
Oskar BudisVasyl PikiniarHendrik Tamm
Bert Aalberts
Jens DekimpeSamvel Azibekyan
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Thijs van den Broek (2063) - Leonids Cilevics (2006) 0-2Partij
 Kevin Machtelinck (2101) - Anthon Hanssens (2040) 2-0Partij
 Kenny Le Roy (1971) - Maksym Sharov  1-1Partij
 Bert Aalberts (2022) - Damian Derlatka  1-1Partij
 Anri Plaksij (2006) - Andrej Filimonov (2103) 1-1
 Hendrik Tamm  - Ramil Salahov  0-2
 Tomas Pavliukovic  - Oskar Budis (2003) 1-1
 Artur Tunkevic  - Samvel Azibekyan  2-0
 Eldar Umirzakov  - Martijn de Leeuw (2016) 1-1
 Vitalii Lutsenko  - Jens Dekimpe (2190) 1-1
 Dmitriy Mikhaylov  - Vasyl Pikiniar  0-2
 Aleksei Kunitsa (1947) - Marcin Rosinski  0-2
 Szymon Morzy (1909) - Gennaro Bruno  1-1
 Franck Cubier (2078) - Nikita Svjatskis  1-1
 Marcin Dernoga (1900) - Gatis Bertmanis  0-2
 Eljus Sipovski (1900) - Stefano Valentini  1-1
 Barnabas Koellner  - Mateusz Nowakowski  0-2
 Ivan Palaznik  - Brice Taillandier  2-0