HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2015   Pup   9 7 1 1 15 75 88
2   Damir Rusaev    Pup   9 6 1 2 13 81 96
3   Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   9 5 3 1 13 80 95
4   Jannes Kromhout  1939   Pup   9 5 3 1 13 71 84
5   Mateusz Stanczuk    Pup   9 4 4 1 12 77 92
6   Alex Ketelaars  1964   Pup   9 5 2 2 12 75 88
7   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   9 5 2 2 12 74 87
8   Karol Cichocki  1946   Pup   9 4 3 2 11 81 96
9   Serhiy Yurchenko    Pup   9 4 3 2 11 68 81
10   Maksim Dorogan    Pup   9 4 3 2 11 65 80
11   Bartlomiej Krolak    Pup   9 5 1 3 11 61 74
12   Famil Kamilli    Pup   9 4 2 3 10 76 91
13   Domantas Norkus    Pup   9 4 2 3 10 69 82
14   Edgars Straumanis    Pup   9 3 4 2 10 68 83
15   Leons Bersons    Pup   9 2 5 2 9 64 77
16   Darius Kliusovskij    Pup   9 3 3 3 9 64 76
17   Stijn Kindt  1915   Pup   9 2 5 2 9 62 74
18   Ayal Gerasimov    Pup   9 3 3 3 9 62 73
19   Giuseppe Matalone    Pup   9 3 3 3 9 57 69
20   Aliaksei Kashnikau    Pup   9 3 3 3 9 56 69
21   Karl Jaagup Kask    Pup   9 4 1 4 9 55 64
22   Jonas Puksta    Pup   9 2 4 3 8 71 84
23   Oleg Chepa  1953   Pup   9 2 4 3 8 70 83
24   Bulat Shaymardanow    Pup   9 2 4 3 8 67 82
25   Robert Kaczmarski    Pup   9 2 4 3 8 62 73
26   Dmitri Zaruba    Pup   9 3 2 4 8 50 60
27   Martin Jantson    Pup   9 3 1 5 7 66 79
28   Théo Delhoume    Pup   9 3 1 5 7 55 66
29   Antanas Zamulskis    Pup   9 3 1 5 7 54 65
30   Alessio Scaggiante    Pup   9 1 5 3 7 53 64
31   Arnolds Flemings    Pup   9 2 3 4 7 52 62
32   Anthony Alavoine    Pup   9 2 2 5 6 52 64
33   Anastase Leclerc    Pup   9 3 0 6 6 47 56
34   Wouter Kindt    Pup   9 2 1 6 5 58 73
35   Marcel Lukanowski    Pup   9 2 1 6 5 46 55
36   Csaba Simon    Pup   9 0 0 9 0 48 57
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Damir Rusaev  - Alex Ketelaars (1964) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2015) - Edgars Straumanis  2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (1984) - Martijn van IJzendoorn (2101) 2-0
 Jannes Kromhout (1939) - Karol Cichocki (1946) 2-0
 Famil Kamilli  - Mateusz Stanczuk  0-2
 Serhiy Yurchenko  - Ayal Gerasimov  2-0
 Bartlomiej Krolak  - Giuseppe Matalone  2-0
 Maksim Dorogan  - Jonas Puksta  2-0
 Oleg Chepa (1953) - Domantas Norkus  0-2
 Leons Bersons  - Stijn Kindt (1915) 1-1
 Théo Delhoume  - Karl Jaagup Kask  0-2
 Aliaksei Kashnikau  - Arnolds Flemings  2-0
 Robert Kaczmarski  - Bulat Shaymardanow  1-1
 Darius Kliusovskij  - Martin Jantson  2-0
 Anthony Alavoine  - Antanas Zamulskis  1-1
 Marcel Lukanowski  - Alessio Scaggiante  1-1
 Dmitri Zaruba  - Csaba Simon  2-0
 Anastase Leclerc  - Wouter Kindt  2-0