HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Palina Petrusiova    Wel   9 5 4 0 14 78 91
2   Olga Letiagova    Wel   9 5 3 1 13 75 89
3   Polina Bolotkova    Wel   9 4 5 0 13 75 89
4   Elena Cesnokova    Wel   9 5 3 1 13 74 88
5   Anastasiya Glushko    Wel   9 5 1 3 11 74 88
6   Marta Bankowska    Wel   9 3 5 1 11 71 85
7   Nina Tsikhanovich    Wel   9 3 4 2 10 78 92
8   Marija Koleda    Wel   9 4 2 3 10 70 84
9   Ilse Barf    Wel   9 4 2 3 10 65 79
10   Ieva Pileckaite    Wel   9 4 2 3 10 60 70
11   Maria Joesoo    Wel   9 4 2 3 10 55 68
12   Magdalena Nereda    Wel   9 3 4 2 10 54 64
13   Christina Osipova    Wel   9 4 1 4 9 68 81
14   Mandana Khabbazi    Wel   9 2 5 2 9 54 64
15   Mariia Perederii    Wel   9 2 4 3 8 68 82
  Karolina Babiak    Wel   9 3 2 4 8 68 81
17   Justyna Pleskacz    Wel   9 3 2 4 8 61 74
18   Palina Liudchyk    Wel   9 3 2 4 8 57 68
19   Daria Waszczuk    Wel   9 2 3 4 7 67 80
20   Dora Kollner    Wel   9 2 3 4 7 57 70
21   Rebeca Riisna    Wel   9 3 1 5 7 54 67
22   Karmen Vagula    Wel   9 2 2 5 6 52 62
23   Magdalena Ganko    Wel   9 2 0 7 4 55 66
24   Brigitta Dan    Wel   9 0 0 9 0 60 70
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Mandana Khabbazi  - Magdalena Ganko  2-0Partij
 Ilse Barf  - Palina Petrusiova  1-1
 Polina Bolotkova  - Marta Bankowska  1-1
 Elena Cesnokova  - Nina Tsikhanovich  1-1
 Olga Letiagova  - Marija Koleda  1-1
 Anastasiya Glushko  - Justyna Pleskacz  2-0
 Maria Joesoo  - Karolina Babiak  2-0
 Mariia Perederii  - Ieva Pileckaite  0-2
 Magdalena Nereda  - Rebeca Riisna  2-0
 Dora Kollner  - Daria Waszczuk  2-0
 Karmen Vagula  - Palina Liudchyk  1-1
 Christina Osipova  - Brigitta Dan  2-0