HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   9 8 1 0 17 76 90
2   Michael Semianiuk    Wel   9 6 2 1 14 77 94
3   Marsel Sharafutdinov    Wel   9 5 3 1 13 75 92
4   Ilya Krautsou    Wel   9 5 2 2 12 76 93
5   Ilya Romanov    Wel   9 6 0 3 12 71 88
6   Hleb Pytko    Wel   9 5 1 3 11 68 81
7   Iaroslav Gerus    Wel   9 4 2 3 10 77 94
8   Maksym Puchala    Wel   9 5 0 4 10 74 91
9   Roman Ldokov    Wel   9 3 4 2 10 73 87
10   Artur Miniguzin    Wel   9 4 2 3 10 71 88
11   Rytis Domarkas    Wel   9 4 2 3 10 63 75
  Marco de Leeuw    Wel   9 3 4 2 10 63 73
13   Vincent Houtjes    Wel   9 4 1 4 9 68 80
14   Andreas Tulva    Wel   9 3 3 3 9 66 83
  Paulius Valtas    Wel   9 4 1 4 9 66 78
16   Bart Westerveld    Wel   9 4 1 4 9 65 82
  Andreas J├╝rgenson    Wel   9 3 3 3 9 65 77
18   Anton Lutsenko    Wel   9 2 5 2 9 59 72
19   Szymon Polinceusz    Wel   9 4 1 4 9 55 66
20   Edgars Dukalskis    Wel   9 3 2 4 8 64 74
21   Mateusz Ratajszczak    Wel   9 3 2 4 8 60 74
22   Maksims Mihailovs    Wel   9 4 0 5 8 54 66
23   Balint Ambrozy    Wel   9 4 0 5 8 49 60
24   Levente Kis    Wel   9 3 0 6 6 53 63
25   Georg Mattias Vaino    Wel   9 3 0 6 6 46 55
26   Martins Zemlitis    Wel   9 2 0 7 4 50 60
27   Abel Ambrozy    Wel   9 1 0 8 2 50 63
28   Filip Zielinski    Wel   9 0 0 9 0 49 58
Denis MezheninMichael SemianiukMarsel Sharafutdinov
Ilya KrautsouIlya RomanovHleb Pytko
Iaroslav GerusMaksym PuchalaRoman Ldokov
Artur MiniguzinMarco de Leeuw
Vincent HoutjesAndreas Tulva
Bart WesterveldAndreas JurgensonAnton Lutsenko
Szymon Polinceusz
 Ronde 9 
 vr 06-08-2010  Vincent Houtjes  - Hleb Pytko  0-2Partij
 Marco de Leeuw  - Iaroslav Gerus  1-1Partij
 Anton Lutsenko  - Bart Westerveld  1-1Partij
 Artur Miniguzin  - Denis Mezhenin  0-2
 Marsel Sharafutdinov  - Ilya Krautsou  1-1
 Michael Semianiuk  - Maksym Puchala  2-0
 Ilya Romanov  - Paulius Valtas  2-0
 Rytis Domarkas  - Roman Ldokov  1-1
 Maksims Mihailovs  - Andreas J├╝rgenson  0-2
 Andreas Tulva  - Levente Kis  2-0
 Georg Mattias Vaino  - Szymon Polinceusz  0-2
 Balint Ambrozy  - Martins Zemlitis  2-0
 Mateusz Ratajszczak  - Abel Ambrozy  2-0
 Edgars Dukalskis  - Filip Zielinski  2-0