HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daria Kudryavtseva    Wel   9 4 5 0 13 77 90
2   Anastasiya Arkhangelskaya    Wel   9 6 1 2 13 68 81
3   Justine Ansone    Wel   9 4 4 1 12 79 92
4   Palina Karpovich    Wel   9 5 2 2 12 73 86
5   Anna Korotkikh    Wel   9 3 6 0 12 72 85
6   Venera Gogoleva    Wel   9 5 2 2 12 67 79
7   Justyna Pleskacz    Wel   9 4 3 2 11 74 87
8   Maria Joesoo    Wel   9 4 3 2 11 63 76
9   Monika Backieriute    Wel   9 5 1 3 11 61 73
10   Sabina Shabanova    Wel   9 4 2 3 10 77 90
11   Yana Yakubovich    Wel   9 4 2 3 10 75 87
12   Klaudia Zaborniak    Wel   9 4 2 3 10 69 82
13   Diana Uzun    Wel   9 5 0 4 10 62 74
14   Suzanne Staal    Wel   9 5 0 4 10 51 64
15   Angelika Zuk    Wel   9 3 3 3 9 78 91
16   Lotte Meijer    Wel   9 4 1 4 9 67 80
17   Adriana Divre    Wel   9 4 1 4 9 54 67
18   Rebeca Riisna    Wel   9 4 1 4 9 50 63
19   Irina Baltazhy    Wel   9 3 2 4 8 76 89
20   Jekaterina Karima Zitnikova    Wel   9 4 0 5 8 58 70
21   Tamar Visser    Wel   9 4 0 5 8 56 68
22   Karoliina Joanum    Wel   9 2 1 6 5 58 69
23   Balta Nikole    Wel   9 2 0 7 4 50 60
24   Liina Kask    Wel   9 2 0 7 4 49 59
25   Farkos Zsabett    Wel   9 1 0 8 2 51 63
26   Klara Gutekunst    Wel   9 1 0 8 2 49 60
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Suzanne Staal  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0Partij
 Farkos Zsabett  - Lotte Meijer  0-2Partij
 Justine Ansone  - Anastasiya Arkhangelskaya  0-2
 Daria Kudryavtseva  - Palina Karpovich  1-1
 Anna Korotkikh  - Justyna Pleskacz  1-1
 Yana Yakubovich  - Venera Gogoleva  0-2
 Monika Backieriute  - Sabina Shabanova  2-0
 Tamar Visser  - Maria Joesoo  0-2
 Irina Baltazhy  - Klaudia Zaborniak  0-2
 Karoliina Joanum  - Diana Uzun  0-2
 Liina Kask  - Angelika Zuk  0-2
 Adriana Divre  - Balta Nikole  2-0
 Rebeca Riisna  - Klara Gutekunst  2-0