HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yury Tsimanovich    Wel   9 6 3 0 15 78 92
2   Artur Miniguzin    Wel   9 6 2 1 14 73 88
3   Artur Baygildin    Wel   9 6 1 2 13 76 91
4   Jorne Huiting    Wel   9 3 6 0 12 80 95
5   Kyrylo Polievshchykov    Wel   9 5 2 2 12 79 94
6   Roman Ldokov    Wel   9 5 2 2 12 71 86
7   Arslan Musin    Wel   9 6 0 3 12 67 82
8   Nicolai Capacli    Wel   9 5 1 3 11 69 84
9   Ilmars Stolcers    Wel   9 4 3 2 11 69 81
10   Szymon Polinceusz    Wel   9 5 1 3 11 64 75
11   Vincent Houtjes    Wel   9 5 0 4 10 73 87
12   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   9 4 2 3 10 69 81
13   Mateusz Skibicki    Wel   9 4 2 3 10 68 80
14   Andreas J├╝rgenson    Wel   9 5 0 4 10 62 74
15   Andrei Mouchan    Wel   9 5 0 4 10 57 70
16   Vincenzo Sgro    Wel   9 4 2 3 10 57 69
17   Dirk Vet    Wel   9 3 3 3 9 78 92
18   Antanas Zamulskis    Wel   9 4 1 4 9 68 82
19   Mykyta Ivanov    Wel   9 4 1 4 9 59 71
20   Ernests Zveja    Wel   9 4 1 4 9 53 64
21   Maurizio Falchi    Wel   9 3 2 4 8 75 87
22   Hleb Pytko    Wel   9 3 2 4 8 66 80
23   Paulis Kuras    Wel   9 3 2 4 8 61 72
24   Peteris Pauls Perkons    Wel   9 3 2 4 8 57 67
25   Siim Kruusimae    Wel   9 4 0 5 8 53 66
26   Gunars Gribuska    Wel   9 2 3 4 7 63 75
27   Tomass Malinovskis    Wel   9 3 1 5 7 52 62
28   Barnabas Kollner    Wel   9 3 1 5 7 51 63
29   Aleksandrs Lacis    Wel   9 3 0 6 6 53 68
30   Alex-Mathias Tamm    Wel   9 2 1 6 5 57 71
31   Joel Markus Terras    Wel   9 2 1 6 5 46 59
32   Alex Klimenkov    Wel   9 2 0 7 4 50 60
33   Max Materi    Wel   9 1 1 7 3 53 63
34   Kaspar Padar    Wel   9 1 1 7 3 50 65
 Ronde 9 
 zo 07-08-2011  Yury Tsimanovich  - Kyrylo Polievshchykov  1-1
 Artur Miniguzin  - Vincent Houtjes  2-0
 Jorne Huiting  - Roman Ldokov  1-1
 Artur Baygildin  - Andrei Mouchan  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Arslan Musin  0-2
 Szymon Polinceusz  - Dirk Vet  2-0
 Antanas Zamulskis  - Nicolai Capacli  0-2
 Ilmars Stolcers  - Siim Kruusimae  2-0
 Vincenzo Sgro  - Hleb Pytko  2-0
 Andreas J├╝rgenson  - Maurizio Falchi  2-0
 Paulis Kuras  - Mateusz Skibicki  0-2
 Aleksandrs Lacis  - Mykyta Ivanov  0-2
 Ernests Zveja  - Alex Klimenkov  2-0
 Barnabas Kollner  - Gunars Gribuska  1-1
 Alex-Mathias Tamm  - Tomass Malinovskis  1-1
 Kaspar Padar  - Peteris Pauls Perkons  0-2
 Max Materi  - Joel Markus Terras  0-2