HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2006

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Wojciech Wolczak    Wel   9 6 3 0 15 72 85
2   Oskar Budis    Wel   9 5 3 1 13 75 90
3   Aleksandr Urmanov    Wel   9 5 2 2 12 77 92
4   Famil Kamilli    Wel   9 5 2 2 12 69 84
5   Kristaps Abersons    Wel   9 5 2 2 12 68 80
6   Damil Sahiullin    Wel   9 4 3 2 11 80 95
7   Jannes Kromhout    Wel   9 4 3 2 11 73 88
8   Martijn van IJzendoorn    Wel   9 5 1 3 11 66 79
9   Maksym Voskresenskyy    Wel   9 4 2 3 10 77 92
10   Daniel Glin    Wel   9 3 4 2 10 73 85
11   Tomas Pavliukovic    Wel   9 4 2 3 10 70 82
12   Kristjan J├╝rgenson    Wel   9 4 2 3 10 65 78
13   Dags Putnins    Wel   9 4 2 3 10 59 72
14   Fabian Jaslar    Wel   9 3 3 3 9 60 72
15   Balint Borsos    Wel   9 4 1 4 9 59 74
  Ignas Kvetkus    Wel   9 4 1 4 9 59 71
17   Matyas Fekete    Wel   9 4 0 5 8 67 79
18   Marko Nomm    Wel   9 3 2 4 8 58 68
19   Uku Eelmae    Wel   9 3 2 4 8 52 64
  Kristofer Tali    Wel   9 4 0 5 8 52 63
21   Martijn Libbrecht    Wel   9 3 1 5 7 61 76
  Martin Jantson    Wel   9 1 5 3 7 61 72
23   Oskars Graznovs    Wel   9 3 1 5 7 58 70
24   Marc Hasson    Wel   9 2 1 6 5 52 67
25   Veit-Rudi Mohrstedt    Wel   9 1 0 8 2 54 65
26   Amin Krane    Wel   9 0 0 9 0 53 63
Oskar BudisAleksandr Urmanov
Famil KamilliKristaps AbersonsDamil Sahiullin
Jannes KromhoutMartijn van IJzendoorn
Daniel GlinTomas Pavliukovic
Fabian Jaslar
Matyas Fekete
 Ronde 9 
 zo 06-08-2006  Uku Eelmae  - Marc Hasson  2-0
 Marko Nomm  - Veit-Rudi Mohrstedt  2-0
 Martijn Libbrecht  - Ignas Kvetkus  0-2
 Kristofer Tali  - Martin Jantson  2-0
 Balint Borsos  - Amin Krane  2-0
 Dags Putnins  - Matyas Fekete  2-0
 Oskars Graznovs  - Kristjan J├╝rgenson  0-2
 Daniel Glin  - Tomas Pavliukovic  1-1
 Jannes Kromhout  - Fabian Jaslar  2-0
 Oskar Budis  - Maksym Voskresenskyy  2-0
 Kristaps Abersons  - Damil Sahiullin  2-0
 Aleksandr Urmanov  - Martijn van IJzendoorn  1-1
 Wojciech Wolczak  - Famil Kamilli  1-1