HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  Van Stigt Thans  12912141513171611151018134
2  DV VBI Huissen  8212101314121312171017113
3  Denk en Zet Culemborg  110131201210141311101596
4  Hijken DTC  887111511141312141014113
5  Damlust Gouda  610691411151513131013112
6  WSDV  5725611810111210977
7  Witte van Moort  7689991210101310693
8  CTD Arnhem  3810651281011910682
  Damcombinatie Fryslân  47675101010101310682
10  Van Stigt Thans 2  787879109101010385
11  DES Lunteren  53967871171010373

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     WSDV  -   Damlust Gouda  
6
-
14
 Robert-Jan van Steenbergen (1112) - Daaf Kasse (1307) 1-17Partij  
 Heike Verheul (1285) - Erno Prosman (1538) 0-25Partij
 Matthias de Kruijf (1347) - Teun van de Krol (1335) 0-210Partij  
 Machiel Weistra (1304) - André Venema (1256) 0-23Partij  
 Ester van Muijen (1208) - Peter van Eck (1204) 1-16Partij
 Alexander Shvartsman (1535) - Ben Provoost (1420) 1-18Partij  
 Jan Groenendijk (1559) - niet opgekomen  2-01R
 Marcel Monteba (1343) - Richard Mooser (1361) 1-14Partij
 Henk Hoksbergen (1040) - Erik Hoogendoorn (1268) 0-29Partij
 Wim van Mourik (1007) - Martijn van IJzendoorn (1540) 0-22Partij  
   Denk en Zet Culemborg  -   Hijken DTC  
13
-
7
 Tjeerd Harmsma (1381) - Roel Boomstra (1558) 0-29Partij  
 Boudewijn Derkx (1437) - Bert Dollekamp (1198) 2-01Partij
 Pieter Steijlen (1434) - Wouter Sipma (1497) 1-110Partij
 Bas Messemaker (1405) - Henk Kalk (1282) 2-08Partij
 Simon Harmsma (1224) - Martin Dolfing (1516) 1-12Partij  
 Paul Oudshoorn (1394) - Hans Jansen (1428) 1-14Partij  
 Kees Thijssen (1476) - Siep Buurke (1232) 2-06Partij  
 Pim Meurs (1509) - Jan Ekke de Vries (1342) 2-03Partij
 Jean Marc Ndjofang (1482) - Wouter Wolff (1465) 2-05Partij  
 Dik de Voogd (1386) - Aleksej Domchev (1464) 0-27Partij
   DES Lunteren  -   Witte van Moort  
7
-
13
 Arjen Timmer (1307) - Gil Salomé (1391) 1-16Partij
 Ronald van de Beek (1208) - Martijn de Leeuw (1364) 0-23Partij
 Paul Wijninga (1221) - Yuen Wong (1362) 0-22Partij
 Coen Bommel (1218) - Thijs van den Broek (1329) 0-27Partij  
 Henk Klarenbeek (1414) - Peter Hoopman (1350) 2-05Partij
 Stijn Overeem (1309) - Jan van Dijk (1399) 0-28Partij  
 Johan Top (1116) - Gerbrand Hessing (1285) 1-19Partij
 Erwin van Hierden (1347) - Bert Aalberts (1356) 1-14Partij
 Harmjan Lammers (1301) - Marino Barkel (1440) 1-11Partij
 Mark Sanders (1225) - Herman Hilberink (1282) 1-110Partij
   CTD Arnhem  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
9
 Peter Kort (1285) - Peter van der Stap (1311) 1-12Partij
 Thijs Gerritsen (1307) - Guido van den Berg (1252) 2-06Partij  
 Frerik Andriessen (1438) - Thomy Lucien Mbongo (1413) 1-18Partij
 Joost Hooijberg (1321) - Walter Thoen (1244) 1-14Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1322) - Jeroen Kos (1350) 0-25Partij
 Bart Terwel (1386) - Ton Burgerhout (1265) 1-110Partij
 Maarten Linssen (1292) - Damien Come Aligna Messinga (1442) 2-01Partij  
 Erik van de Weerdhof (1304) - Christian Niami (1402) 0-29Partij
 Hin Wong (1364) - Waldo Aliar (1278) 2-03Partij
 Niek Smeitink (1274) - Geert Prinsen (1284) 1-17Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   Van Stigt Thans  
4
-
16
 Gerlof Kolk (1394) - Anatoli Gantvarg (1517) 1-12Partij
 Taeke Kooistra (1307) - Ron Heusdens (1465) 0-21Partij  
 Albert van Keimpema (869) - Vadim Virny (1520) 0-25Partij  
 Arjan van Leeuwen  - Jitse Slump (1503) 0-27Partij
 Oege Dijkstra (1281) - Rob Clerc (1498) 0-28Partij
 Hans Zondervan (1237) - Anton van Berkel (1430) 0-29Partij
 Willem Leijenaar (1271) - Hein Meijer (1410) 1-14Partij  
 Douwe Edelenbos (1288) - Casper Remeijer (1380) 0-26Partij
 Wytze Sytsma (1341) - Frits Luteijn (1364) 1-13Partij
 Jan Algra (1269) - Emre Hageman (1235) 1-110Partij