HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  1e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Den Haag  ..........14..10....2416
2  DES Lunteren 3  ......10....9......246
3  Zaanstreek  ........12..........128
4  Damlust Gouda 2  ................9..122
5  De Waarddammers 2  ..6..............11222
6  O2O 2  ....4............1022-4
7  Haarlemse Damclub  2..............10..22-8
8  VAD Amsterdam  ..7..........8....21-2
9  De Hofstad Dammers  6............8....21-4
10  Leids Damgenootschap  ......7....6......20-6
11  WSDV 3  ........56........20-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 03-10-2020     Zaanstreek  -   O2O 2  
12
-
4
 Paul Teer (1215) - Hans van den Heuvel (1173) 1-16Partij
 Ruud Holkamp (1143) - Frank Zwerver (889) 1-15Partij
 Paul van der Lem (1164) - Huub Kroes (962) 2-03Partij
 Losseni Savané (1216) - Ricardo Bona (1043) 2-02Partij
 Ruud Groot (1101) - Siegfried Parbhoe (976) 1-18Partij  
 Dik Vermeulen (1086) - Rajiv Balradj  1-17Partij  
 Peter Groot jr. (1180) - Paul Lohuis (1136) 2-04Partij
 Joop Wind (1094) - niet opgekomen  2-01
   WSDV 3  -   De Waarddammers 2  
5
-
11
 Anton van Drumpt (1088) - Harm Jan van Rees (1111) 0-25Partij
 Nico Valkenburg (1082) - Mari Dame (1035) 1-16Partij
 Kees Maliepaard (1004) - Theo Voorspuij (1278) 0-23Partij
 Jaap Vink (1076) - Wilco Stam (880) 1-14Partij
 Fred Ivens (1320) - Martin Nederlof (982) 1-12Partij
 Gerard Zijlema (1070) - Ernst de Heer (966) 1-11Partij
 Marjory Feyt (783) - Jeroen Schakel (1095) 1-18Partij
 Wim van Mourik (1008) - Pieter Trapman Sr. (1159) 0-27Partij
   DES Lunteren 3  -   VAD Amsterdam  
9
-
7
 Willem Stunnenberg (1052) - Hanco Elenbaas (1206) 2-01Partij  
 Bram Cysouw (1026) - Jos Eggen (1209) 1-17Partij
 Arjan van Galen (1256) - Hans Vermeulen (1180) 2-05Partij
 Arno Bos (1160) - Paul de Heus (1178) 1-16Partij
 Bert van Harten (1052) - Rob van Westerloo (1172) 1-12Partij
 Marinus Willemsen (1112) - Kees Binnenkade (1151) 1-18Partij
 Chris Versteegen (1036) - Herman van Westerloo (1129) 0-24Partij
 Jan Cysouw (862) - Arie Storm (1095) 1-13Partij
   De Hofstad Dammers  -   Den Haag  
6
-
10
 Bonne Douma (1042) - Herman Vroom (1120) 1-18Partij
 Krijn Toet (1259) - Gerard de Groot (1237) 1-11Partij
 Nizaam Muradin (1087) - Pertap Malahé (1166) 0-25Partij  
 Frans van de Velde (1093) - Frans van Eenennaam (1093) 1-16Partij  
 Nerin Bisseswar (793) - Hans van Woerkom (1085) 0-22Partij
 Dion van Bommel (1022) - Bas Baksoellah (1000) 1-13Partij
 Jetse Veenstra (972) - Hein van Dee (1113) 1-17Partij
 Radjendrenath Kalloe (991) - Nico Leemberg (1111) 1-14Partij  
   Haarlemse Damclub  -   Leids Damgenootschap  
10
-
6
 Mark Deurloo (1361) - Maurits Meijer (1120) 2-04Partij
 Dick Siegers (1121) - Hans Tangelder (1158) 1-11Partij
 Frans Elzenga (939) - Joop Burgerhout (1116) 0-22Partij
 Peter Schipper (1028) - André van der Kwartel (1075) 1-15Partij
 Roel Janssen (1202) - Harry Dekker (1023) 2-08Partij
 Fabian Snijder (1123) - Hans Kreder (1084) 2-07Partij
 Rudi van Velzen (1013) - Peter van den Berg (883) 0-26Partij
 Harry van der Vossen (1077) - Jack van der Plas (967) 2-03Partij