HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  HDC Hoogeveen  12161411161113111516161122151
2  Dammers Uit Oost  812111011101314142111119116
3  DV VBI Huissen 2  48812111113161513151116126
4  DIOS Achterhoek  6912991312141011111113116
5  Harderwijk  9108111110891214121112114
6  Nijverdal  499119101118119111112112
7  Het Noorden  789710811141212131111111
8  Huizum  777812991314129118107
9  Witte van Moort 2  96461126710121111784
10  DCH Heerenveen  56510898610121511694
11  Hijken DTC 2  40796118888211471
12  Lent  49598971195011276

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     Het Noorden  -   HDC Hoogeveen  
7
-
11
 Jakob Pronk (1166) - Michel Stempher (1369) 0-29Partij
 Michiel Kroesbergen (1465) - Roland Kreeft (1139) 1-17Partij
 Owen Donkers (1124) - Zainal Palmans (1389) 1-18Partij
 Martijn de Jong (1295) - Klaas Hendrik Leijenaar (1336) 0-22Partij  
 Bert de Jong (1139) - Maarten Wichgers (1230) 1-110Partij
 Danny Staal (1353) - Gerard Bruins (1005) 2-04Partij  
 René Wijpkema (1267) - Natalia Sadowska (1380) 0-25Partij
 Floris Tol (1134) - Nick Waterink (1305) 1-13Partij
 Jan van Meggelen (1310) - Nicole de Vries (1016) 1-16Partij  
 niet opgekomen  - niet opgekomen  0-01R
   Nijverdal  -   DIOS Achterhoek  
11
-
9
 Bill Neven (1282) - Cor Westerveld (1190) 2-05Partij
 Ronny Koop (1105) - Harry Graaskamp (1141) 1-12Partij
 Jan Boender (796) - Hendrik van der Zee (1392) 0-24Partij
 Ronald Sempel (835) - Han Seinhorst (1251) 0-28Partij
 Marinus Morsink (1216) - Erik ten Hagen (1299) 2-06Partij
 Michel Koop (1251) - Alexander Presman (1457) 0-27Partij  
 Paul Everloo (1166) - Bert van Oosterom (1088) 2-010Partij
 Aard Brinkman (858) - Arnoud de Greef (1265) 0-29Partij
 Herman Damman (1134) - Ap van Ingen (1100) 2-03Partij
 Harrie Hoonhorst (1026) - niet opgekomen  2-01R
   Huizum  -   Hijken DTC 2  
12
-
8
 Anne Piet Kooistra (1250) - Harry de Groot (1168) 1-18Partij  
 Jacob de Vries (1190) - Rik Smit (1135) 0-27Partij  
 Piet Bouma (1186) - Jacco Keizer (956) 1-12Partij
 Sietse Nagel (1116) - Rob Knevel (1069) 2-010Partij  
 Bart Visser (1136) - Kor de Groot (1121) 1-19Partij  
 Rein van der Pal (1447) - Leo Faber (1288) 1-16Partij  
 Waylon Poot (1232) - Hans van der Laan (1084) 2-04Partij
 Tjalling van den Bosch (1182) - Jaap Knipper (1084) 1-11Partij
 Jan Adema (1248) - Berend Plijter (1058) 1-13Partij
 Anton Schotanus (1258) - Grietus Aalderink (872) 2-05Partij
   Lent  -   Witte van Moort 2  
9
-
11
 Maarten Nas (1297) - Jeffrey Steen (1070) 1-13Partij
 Marco van Bronswijk (1210) - Mark Paters (1003) 2-02Partij
 Joppe Lemmen (1136) - Bertwin Letteboer (1042) 1-11Partij
 Steven Wijker (1419) - Tomasz Miksa (1273) 2-09Partij  
 Eep van Manen (1141) - Jan Schippers (1274) 1-14Partij
 Gert van Willigen (1247) - Theo Leoné (1142) 2-010Partij
 Gerold Kosman (1152) - Niek Kloppenburg (1240) 0-26Partij
 Rob Everts (1004) - René Schippers (1300) 0-25Partij
 Willem van den Berg (1124) - Edwin Twiest (1320) 0-28Partij
 Jos Helmink  - Gerwin Mollink (1170) 0-27Partij  
   Dammers Uit Oost  -   DCH Heerenveen  
14
-
6
 Jochem Zweerink (1376) - Aize Plantinga (1080) 2-09Partij
 Tim Hendriksen (1148) - Tjipke Smedinga (1216) 0-28Partij
 Leopold Sekongo (1383) - Johan Teake Dekker (1341) 1-12Partij  
 Dinant Spieker (1325) - Jelle Jongsma (932) 1-15Partij
 Tom Rinner (1126) - Wim van der Molen (1060) 2-04Partij
 Henk Hoekman (1282) - Marten Zijlstra (965) 2-06Partij
 Gerrit Wassink (1270) - Johnny Modderman (1058) 1-17Partij
 Bert Woolschot (1167) - Martin Boersbroek (990) 1-13Partij
 Gep Leeflang (1280) - Iepie Poepjes-Koopman (960) 2-010Partij
 Hans Rinner (1127) - Geert Rozenberg (869) 2-01Partij  
   DV VBI Huissen 2  -   Harderwijk  
12
-
8
 Remco Vredenberg (1160) - Gerwin van der Meer (1186) 2-06Partij
 Marcel Janssen (1310) - René Schaafsma (1163) 1-18Partij
 Fleur Kruysmulder (842) - Jan Willem Hoeve (1176) 2-01Partij  
 Rob Schrooten (1212) - Fred Elgersma (1132) 0-27Partij
 Jo Weijman (1160) - Kees de Jong (1222) 1-110Partij  
 Dirk Joosten (1315) - Niek Kuijvenhoven (1366) 1-14Partij
 Joost Hendriksen (1317) - Ruurd Wuestman (1174) 0-22Partij  
 Jan van Loenen Jr. (1240) - Egbert van Hattem (1168) 2-09Partij
 Theo Berends (1252) - Auke Steensma (1160) 2-03Partij
 Willem Hoek (1248) - Joras Ferwerda (1116) 1-15Partij