HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  De Waarddammers  91211111313171315111018125
2  Heijmans Excelsior  1191081313121212171015117
3  O2O  811139910111412121013109
4  IJmuiden  91079812121114151011107
5  SNA  91211111399109111011104
6  CEMA/De Vaste Zet  771112712961311101095
7  DIOS/Eureka  77108118145111110992
8  RDC Rijnsburg  3898111161013910888
9  Samen Sterk  78691014158918107104
10  Ons Genoegen Utrecht  58861179711910481
11  WSDV 2  93859991121110476

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     De Waarddammers  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Wim Kalis (1368) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-17Partij
 Rik Verboon (1331) - Erwin Heunen (1302) 2-05Partij  
 Theo de Swart (1329) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 1-12Partij
 Anton Kosior (1277) - Wiel Maertzdorf (1168) 1-16Partij  
 Peter Hartog (1207) - Patrick Casaril (1228) 2-08Partij  
 Peter de Hek (1261) - André Maertzdorf (1121) 1-13Partij
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - Dieter van Gortel (998) 2-04Partij
 Pieter Trapman Sr. (1160) - Martijn van Gortel (1232) 1-11Partij
 Bart van Soest  - Clemens Crucius (1044) 1-110Partij  
 Martin Nederlof (984) - Krzysztof Juszczak (1069) 1-19Partij
   WSDV 2  -   SNA  
9
-
11
 Hans Kromhout (1058) - Theo Tesselaar (1211) 0-24Partij
 Darya Tkachenko (1310) - Luuk Terweijden (1048) 1-110Partij
 Fred Ivens (1317) - Mike Koopmanschap (1344) 1-16Partij  
 Derk Kleinrensink (1110) - Vitalia Doumesh (1266) 0-28Partij
 Arie Janssen van Doorn (1155) - Ivo de Jong (1355) 1-13Partij  
 Hans Dammingh (1113) - Guido Verhagen (1251) 1-11Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Vic Voskuil (1159) 1-19Partij  
 Wouter van Beek (1214) - Daan van Os (1076) 2-02Partij
 Jaap Vink (1072) - Jan Groeneweg (1132) 1-17Partij
 Frans van der Veer (953) - René Emmaneel (1057) 1-15Partij
   RDC Rijnsburg  -   DIOS/Eureka  
6
-
14
 Arno Kooloos (1058) - Theo Schippers (1305) 0-24Partij  
 Richard Kromhout (1366) - Hubert de Baetselier (1071) 2-09Partij
 Gé Berbee (952) - Olga Kamychleeva (1367) 0-23Partij
 Laura Andriessen (1042) - Brion Koullen (1307) 0-21Partij
 Richard Meijer (1287) - Rudi Claes (1239) 1-18Partij  
 Rinus Kromhout (1059) - Eddy Zijlstra (1110) 0-210Partij  
 Thomas Wielaard (1272) - Tom Swelsen (1177) 1-12Partij
 Casper Vroegop (1043) - Mark Werrebrouck (998) 1-16Partij
 Jan van der Star (1233) - Jasper Kole (938) 1-17Partij
 Arie Schoneveld (1067) - Melvin Koullen (842) 0-25Partij  
   Heijmans Excelsior  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Frank Teer (1319) - Kennedy Krishnadath (968) 2-08Partij
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Hensley Nepomuceno (976) 2-06Partij
 Ad de Hoon (1196) - Toys Sheoratan (1173) 1-12Partij
 Pieter Wijn (1241) - Jan Ongolesono (1086) 2-01Partij
 René van Oosterhout (1129) - Alfons Ottink (1311) 1-15Partij  
 Harry Kolk (1216) - Cock van Wijk (1211) 0-23Partij
 Ashok Bhajan (1223) - Arne van Mourik (1271) 2-09Partij
 Radj Balak (1122) - Auke Zijlstra (1175) 1-14Partij
 Frank Reijkers (1025) - Wim Vlooswijk (1079) 0-210Partij
 Adri Vermeulen (1234) - Gerard Morsink (968) 1-17Partij
   O2O  -   Samen Sterk  
14
-
6
 Peter van Heun (1309) - Arjen de Mooij (1289) 2-07Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Micha van Tol (1210) 0-210Partij  
 Marco de Koning (1192) - Ali Fthalla (1287) 1-11Partij
 Johan Bastiaannet (1377) - Ruud de Kooter (1185) 1-14Partij
 Johan Wiering (1371) - Wouter Morssink (1292) 2-08Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Eelco Kuipers (811) 2-09Partij
 Johan Capelle (1254) - Steven den Hollander (1290) 1-15Partij  
 Rob Geurtsen (1306) - Jo Fijen (1179) 2-06Partij
 John Stins (1084) - Dick de Jong (819) 2-02Partij
 Frank Pasman (1084) - Martin de Jong (1168) 1-13Partij