HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2013/2014

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  1310101312131212151312112050
2  DV VBI Huissen 2  710111111111111121311111918
3  TDV  10109139141311111813111642
4  WSDV  10911109111011121215111520
5  RDC Rijnsburg  7971013101114141111111414
6  Van Stigt Thans 2  891111710118812131111-4
7  Heijmans Excelsior  7969101012131312911100
8  Constant Charlois Rotterdam  8971099810101313117-8
9  Lent  8999612710121010117-16
10  CEMA/De Vaste Zet 2  58986127108812115-34
11  Den Haag  77289887101212115-40
12  Samen Sterk  8975971171088113-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 22-02-2014     CEMA/De Vaste Zet 2  -   DES Lunteren  
5
-
15
 Wiel Maertzdorf (1241) - Jaap van Hierden Jr. (1181) 1-19
 Genadij Shapiro (1164) - Ronald van de Beek (1193) 1-14
 niet opgekomen  - Harmjan Lammers (1257) 0-22R
 Harry Velraeds (1171) - Henk Klarenbeek (1413) 0-21
 Ewa Schalley-Minkina (1252) - Erwin van Hierden (1371) 1-16Partij  
 André Maertzdorf (1144) - Peter Hoogteijling (1369) 0-28
 Ingrid de Kok (1132) - Arwin Lammers (1135) 1-110
 Martin van der Hout (1056) - Cornelis Alderliesten (1243) 0-27Partij
 Louis Peters (1058) - Arjen Timmer (1305) 0-23
 Erwin Heunen (1237) - Aldert van Eck (1213) 1-15
   DV VBI Huissen 2  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Marcel Janssen (1313) - Steven den Hollander (1149) 1-15Partij  
 Geert Berends (1317) - Cor van Dusseldorp (1437) 1-19Partij  
 Fred de Koning (1329) - Thomas Wielaard (1238) 1-12Partij
 Coen Donders (1198) - Richard Meijer (1268) 0-27Partij
 Emiel Leijser (1220) - Richard Kromhout (1352) 0-23Partij
 Theo Berends (1249) - Arjen de Mooij (1316) 1-18Partij
 Remco Vredenberg (1109) - Denise van Dam (1035) 2-01Partij
 Rob Schrooten (1196) - Eric Jan van Reenen (1174) 2-06Partij
 Willem Hoek (1261) - Laura Andriessen (1048) 2-010Partij  
 Dirk Joosten (1123) - Eric Hogewoning (1135) 1-14Partij
   Den Haag  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Jeroen Kos (1335) - Bram Doeves (1144) 2-05Partij
 Piet Lodder (1159) - Cees de Gelder (1122) 2-04Partij
 Hein van Dee (1098) - Wouter Morssink (997) 1-17Partij
 Pertap Malahé (1197) - Richard Treur (1141) 1-110Partij
 Frans van Eenennaam (1117) - Jo Fijen (1164) 0-22Partij
 Gerard de Groot (1250) - Micha van Tol (1197) 2-06Partij
 Sanjay Dhauntal (802) - Ali Fthalla (1202) 0-21Partij
 Hans Giphart (1197) - Martin van der Sluis (1162) 2-03Partij
 Roy Bidesi (1128) - Ruud de Kooter (1180) 2-09Partij
 Frans Teijn (1084) - Martin de Jong (1141) 0-28Partij
   WSDV  -   Lent  
11
-
9
 Jesse van Beek (1281) - Joppe Lemmen (1082) 2-08
 Johan Sterrenburg (1335) - Roland de Rijke (1162) 2-09
 Marcel Monteba (1336) - Maarten Nas (1304) 1-16Partij
 Arie Janssen van Doorn (1216) - Eep van Manen (1164) 0-25
 Mark Sanders (1231) - Thijs Gerritsen (1322) 1-110
 Matthias de Kruijf (1315) - Edgar Hartman (1207) 1-14
 Fred Ivens (1364) - Jan Jacobs (1130) 2-01
 Gerben van Steenbergen (1249) - Remco van Zelst (1256) 1-12
 Jannes Kromhout (1169) - Rob Everts (992) 1-17
 Ester van Muijen (1093) - Marco van Bronswijk (1178) 0-23
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Leo Mous (1041) - Flaubert Ndonzi (1461) 0-24
 Edwin de Jager (1261) - Wim van der Kooij (1330) 0-25
 Guido van den Berg (1185) - Frank Teer (1337) 2-08
 Gerrit van Mastrigt (1221) - Mari van Ballegooijen (1298) 0-27
 Ton Burgerhout (1280) - Ron Entken (1174) 0-21
 Henk de Witt (1295) - Adri Vermeulen (1215) 2-010
 Michiel Torn (1073) - Harry Doomernik (1093) 2-06
 Linda Schnieders (1123) - Soender Kalpoe (1152) 1-13
 Agita Marterere (1201) - Ties Slagter (1029) 1-19Partij
 Tiny Mous (1157) - Harry Kolk (1254) 2-02Partij
   TDV  -   Constant Charlois Rotterdam  
13
-
7
 Martijn de Leeuw (1296) - Ramdew Jahani (1189) 1-18
 Alex Mathijsen (1324) - Ratan Ganeshie (890) 2-01
 Jasper Daems (1302) - Soelinder Jagram (1114) 2-02
 Thijs van den Broek (1286) - Radjinder Jharap (1155) 2-09
 Anton van Berkel (1435) - Ashok Bhajan (1144) 1-110
 Hein De Cokere (1185) - Talha Majeed  0-25
 Jim Depaepe (1187) - Jaap Riesenkamp (1237) 1-17
 John Wilsens (1055) - Francis Tholel (1248) 2-04Partij
 Stijn Kindt (1082) - Eduard Autar (1357) 1-16
 Theo van den Hoek (1225) - Mehmet Yöney (1209) 1-13