HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Herfsttoernooi DDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Rat. 0 - 1000
  Rat. 1001 - 1200
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jos Stokkel GMI 2278   Alg   8 4 4 0 12   2142.00     2278  
2   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   8 3 5 0 11   2129.62     2180  
3   Jan van Dijk MF 2284   Alg   8 4 3 1 11   2127.50     2284  
4   Peter van der Stap MF 2151   Alg   8 4 3 1 11   2126.88     2151  
5   Leopold Sekongo MI 2244   Alg   8 4 3 1 11   2123.25     2244  
6   Darya Tkachenko GMIF 2176   Alg   8 3 4 1 10   2176.00     2176  
7   Matrena Nogovitsyna GMIF 2211   Alg   8 2 6 0 10   2158.62     2211  
8   Hans Jansen GMI 2310   Alg   8 3 4 1 10   2088.50     2310  
9   Aize Plantinga  1980   Alg   8 4 2 2 10   2079.88     1980  
10   Gerwin Mollink  2037   Alg   8 3 4 1 10   2059.25     2037  
11   Berend Plijter  2019   Alg   8 4 2 2 10   1994.75     2019  
12   Gert Bosker  2121   Alg   8 4 2 2 10   1941.50     2121  
13   Hans van der Laan  2002   Alg   8 4 1 3 9   2064.88     2002  
14   Barbara Graas MIF 1943   Alg   8 3 3 2 9   1986.38     1943  
15   Leo Peters  1983   Alg   8 4 1 3 9   1986.00     1983  
16   Fidele Nimbi MF 2163   Alg   8 2 4 2 8   2066.25     2163  
17   Jaap Hugen    Alg   8 4 0 4 8   2017.38     1918  
18   John Folkers  1911   Alg   8 3 2 3 8   1971.75     1911  
19   Jan de Vos  1905   Alg   8 2 3 3 7   2044.12     1905  
20   Wim Koopman  1952   Alg   8 3 1 4 7   2010.00     1952  
21   Henk Pruim  1908   Alg   8 2 3 3 7   1991.50     1908  
22   Lisa Scholtens  1938   Alg   8 2 3 3 7   1989.38     1938  
23   Teus Stam  1991   Alg   8 3 1 4 7   1966.25     1991  
24   Jacqueline Schouten MFF 2013   Alg   8 3 1 4 7   1956.50     2013  
25   Jan T. Terpstra  1895   Alg   8 2 3 3 7   1899.25     1895  
26   Elzo de Vries    Alg   8 3 1 4 7   1899.00     1718  
27   Matthijs Broek  1878   Alg   8 2 3 3 7   1886.25     1878  
28   Herm Jan Brascamp  2007   Alg   8 1 4 3 6   1948.75     2007  
29   Jeanet Stel  1855   Alg   8 2 2 4 6   1923.00     1855  
30   Bart Jan Kortleven  1900   Alg   8 1 3 4 5   1908.00     1900  
31   Nicole Schouten  1842   Alg   8 1 3 4 5   1901.62     1842  
32   Boudewijn van der Veen  1930   Alg   8 0 4 4 4   1905.12     1930  
33   Gerard Bruins  1973   Alg   3 1 0 2 2   1970.00     1973  
34   Charell Schuller    Alg   8 1 0 7 2   1877.50     1717  
35   Gerhard Dunning  1828   Alg   5 1 0 4 2   1851.20     1828  
 Ronde 8 
 vr 25-10-2019  Andrew Tjon A Ong (2180) - Jos Stokkel (2278) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2151) - Leopold Sekongo (2244) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2037) - Hans Jansen (2310) 1-1Partij
 Darya Tkachenko (2176) - Matrena Nogovitsyna (2211) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Fidele Nimbi (2163) 2-0Partij
 John Folkers (1911) - Gert Bosker (2121) 0-2Partij
 Jaap Hugen  - Berend Plijter (2019) 0-2Partij
 Jacqueline Schouten (2013) - Aize Plantinga (1980) 0-2Partij
 Hans van der Laan (2002) - Jan de Vos (1905) 2-0Partij
 Elzo de Vries  - Barbara Graas (1943) 0-2Partij
 Leo Peters (1983) - Herm Jan Brascamp (2007) 2-0Partij
 Henk Pruim (1908) - Teus Stam (1991) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1895) - Lisa Scholtens (1938) 1-1Partij
 Nicole Schouten (1842) - Wim Koopman (1952) 0-2Partij
 Matthijs Broek (1878) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0Partij
 Gerhard Dunning (1828) - Jeanet Stel (1855) 0-2Partij
 Charell Schuller  - Boudewijn van der Veen (1930) 2-0R