HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  RDC Rijnsburg 2  ..15..13....10..12....4720
2  Samen Sterk 2  ....11....9......13204626
3  Den Haag Hofstaddammers CT  5......12..1311......462
4  SNA 2  ..9......10..11....164512
5  Scheveningen  7........12......10164510
6  Alblasserdam  ....8......101214....458
7  Haarlemse Damclub 2  ..11..108......13....454
8  DOS Delft  10..7....10......12..44-2
9  De Kroonschijf DEZ 2  ....99..8........17426
10  IJmuiden Zaanstreek CT  8........67....14..42-10
11  DEZ Reeuwijk CT  ..7....10....8..6..41-18
12  Haarlemse Damclub 3  ..0..44......3....40-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 27-10-2018     Haarlemse Damclub 3  -   De Kroonschijf DEZ 2  
3
-
17
 Marcel Kosters (1150) - Jeroen Schakel (1079) 2-09Partij
 René van Dusschoten  - Arjan Mourits (1013) 0-24Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - André de Raad (984) 1-110Partij
 Angel Dittrich  - Wilco Stam (858) 0-27Partij
 Justin Koopman  - Sipke Veenstra (886) 0-26Partij
 Jasmine Koopman  - Johan Stuij (750) 0-25Partij
 Max van Dusschoten  - Dirk Kwakernaak (970) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Wim Buijk (768) 0-28Partij
 Carlos Somosa Milla  - Niels Koorevaar  0-22Partij
 Adel Mubiru  - Jorrit Roest  0-23Partij
   SNA 2  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Bertus Groot (941) - Peter Schipper (1012) 1-110Partij
 Co Filmer (921) - Paul Smit (986) 0-22Partij
 Pepijn Folgers (943) - Ron Tielrooij (1134) 1-18Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Jan Esselman (985) 0-21Partij
 Frans Groot (880) - Carlo Koopman (956) 1-16Partij
 Bert van Leijden (797) - Rob van de Klashorst (945) 2-07Partij
 Jan Tol (852) - Noël Neve (677) 0-29Partij
 Luca Smit (462) - Frank Hagebeek (756) 2-05Partij
 Wart Verhagen (661) - Bart van Soest  1-14Partij
 Puck Boudens (609) - Joep Kerkhoff (675) 2-03Partij
   Samen Sterk 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
13
-
7
 Louis de Frankrijker (1036) - Henk Meester (1026) 1-19Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Henk van Klaveren (1246) 0-210Partij
 Herk Vis (930) - Hans de Knikker (1085) 0-28Partij
 Raymond van Es (1095) - Eimert Buijserd (968) 2-07Partij
 Joop Briedé (904) - Gert Dankers (730) 2-03Partij
 Robert van Diggele (817) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 1-16Partij
 Dick de Jong (802) - Laurent Glas  1-14Partij
 Hans Stolwijk (854) - Joran Glas  2-02Partij
 Salim Rodjan (863) - Lisanne Slappendel  2-01Partij
 Jaap Vermeer (694) - Willem Slappendel  2-05Partij
   Scheveningen  -   RDC Rijnsburg 2  
7
-
13
 Koos van Setten (826) - Laura Andriessen (1036) 0-24Partij
 Jan Molhoek (871) - Gera Hol (972) 1-12Partij
 Arend van Beelen (996) - Arno Kooloos (1071) 0-28Partij
 Johan Pronk (945) - Daniël Boom (925) 1-110Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Rinus Kromhout (1052) 0-27Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Casper Vroegop (1010) 1-15Partij
 Arie te Lindert (967) - Gé Berbee (936) 1-13Partij
 Gerrit Slottje (905) - Alexander Zwanenburg (845) 2-06Partij
 Theo Baard (410) - Nico Mul (837) 0-29Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Alblasserdam  
6
-
14
 Cees van der Vlis (1119) - Mijndert Verkaik (1205) 0-21Partij
 Piet Bakelaar (1046) - Ruben Groenendijk (1009) 0-210Partij
 Albert Roelofs (983) - Yoshua van der Most (1005) 1-19Partij
 Max Doornbosch (1003) - Rien Visser (1175) 0-25Partij
 Koos de Vries (1007) - Marcel van der Most (1038) 1-17Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Wim IJsselstein (870) 2-08Partij
 Nicole Schouten (839) - Dylan Jongeneel (744) 0-24Partij
 Klaas de Krijger (758) - Aat Verhaar (995) 0-22Partij
 Hans Knobbe (667) - Jaap van der Dussen (789) 1-16Partij
 Vince van der Wiele (718) - Thomas Mouthaan (583) 1-13Partij
   DOS Delft  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
7
-
13
 Henk Valk (1021) - Jeremy Pauwels (939) 1-11Partij
 Loek Tillemans (992) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-18Partij
 Jordy van der Lugt (999) - Jaap van Hal (1006) 1-15Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Nerin Bisseswar (799) 2-09Partij
 Rob Smits (887) - Alex Kruyshoop (721) 1-14Partij
 Cees van Atten (820) - Jeroen Wit  0-210Partij
 Ton van Namen (805) - Rinus Snellaars (645) 0-23Partij
 Amand Keultjes (698) - Oedebhaan Dihal (851) 1-16Partij
 Mees van den Bosch (763) - Hedwig Callender (756) 0-22Partij
 Jan Schreurs (544) - John Kolstee (788) 0-27Partij