HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  ..151111..131312101519917119
2  Alblasserdam  ..81113128131410..16913105
3  Den Haag Hofstaddammers CT  512..91110111213..19913102
4  Haarlemse Damclub 2  99..111110813..1717911105
5  Samen Sterk 2  97119..11..14101320911104
6  De Kroonschijf DEZ 2  ..899..91312121217910101
7  SNA 2  7121010911....1391691097
8  Scheveningen  77912..7..81210169788
9  IJmuiden Zaanstreek CT  868768..121314..9682
10  DOS Delft  10107..10878712..9579
11  DEZ Reeuwijk CT  5....378111068129570
12  Haarlemse Damclub 3  14130344....89028

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 9
za 19-01-2019     Scheveningen  -   De Kroonschijf DEZ 2  
7
-
13
 Engelbertus Pronk (929) - Dirk van Genderen (1079) 2-06Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Arjan Mourits (1013) 1-19Partij
 Arend van Beelen (996) - Mari Dame (1035) 1-110Partij
 Jan Molhoek (871) - André de Raad (984) 0-23Partij
 Arie te Lindert (967) - Jeroen Schakel (1079) 1-18Partij
 Andries van der Wal (696) - Johan Stuij (750) 1-14Partij
 Ron de Vaal (778) - Wilco Stam (858) 0-25Partij
 Jeroen Neve (594) - Dirk Kwakernaak (970) 0-27Partij
 Kees Osté (770) - Bert Terlouw  1-12Partij
 Joke van der Meijden (575) - Jorrit Roest  0-21Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Samen Sterk 2  
6
-
14
 Max Doornbosch (1003) - Thomas van der Klis (960) 0-22Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Bastiaan de Gunst (886) 1-18Partij
 Koos de Vries (1007) - Raymond van Es (1095) 0-26Partij
 Cees van der Vlis (1119) - Hans Stolwijk (854) 2-03Partij
 Schelte Betten (879) - Herk Vis (930) 1-15Partij
 Klaas de Krijger (758) - Joop Briedé (904) 0-27Partij
 Nicole Schouten (839) - Robert van Diggele (817) 2-04Partij
 Johan Deubel (751) - Dick de Jong (802) 0-210Partij
 Vince van der Wiele (718) - Salim Rodjan (863) 0-21Partij
 Hans Knobbe (667) - Jaap Vermeer (694) 0-29Partij
   DOS Delft  -   SNA 2  
7
-
13
 Jordy van der Lugt (999) - Adri de Jong (1018) 2-09Partij
 Ton van Namen (805) - Bertus Groot (941) 0-27Partij
 Henk Valk (1021) - Pepijn Folgers (943) 1-15Partij
 Loek Tillemans (992) - Exuperry Mwenedata (877) 0-22Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Jelle van der Eng (868) 0-210Partij
 Cees van Atten (820) - Jan Tol (852) 2-03Partij
 Rob Smits (887) - Bert van Leijden (797) 1-18Partij
 Wynton Meijer (783) - Bryan Tesselaar (892) 0-21Partij
 Mees van den Bosch (763) - Henk Groot (997) 1-16Partij
 Jan Schreurs (544) - Luuk Terweijden (621) 0-24Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Haarlemse Damclub 3  
19
-
1
 Frans van Eenennaam (1102) - Marcel Kosters (1150) 2-010Partij
 Jeroen Wit  - Arie Haveman (406) 2-08Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Gert Koopman  1-16Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Justin Koopman  2-03Partij
 Gökhan Bagci (748) - Max van Dusschoten  2-04Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Angel Dittrich  2-05Partij
 Thijs van Hilst  - Jasmine Koopman  2-01Partij
 Radjendrenath Kalloe (1037) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Carlos Somosa Milla  2-02Partij
 Wilfred Promes (454) - Menno van Delft  2-09Partij
   Alblasserdam  -   Haarlemse Damclub 2  
11
-
9
 Mijndert Verkaik (1205) - Ron Tielrooij (1134) 0-22Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Paul Smit (986) 2-01Partij
 Rien Visser (1175) - Jan Esselman (985) 2-07Partij
 Ruben Groenendijk (1009) - Carlo Koopman (956) 1-18Partij
 Remco Korteland (941) - Rob van de Klashorst (945) 1-19Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Dimitri Otto (896) 0-210Partij
 Aat Verhaar (995) - Peter Schipper (1012) 1-16Partij
 Rien Broekzitter (1044) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-15Partij
 Wim IJsselstein (870) - Bart van Soest  1-14Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Joep Kerkhoff (675) 2-03Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
15
-
5
 Casper Vroegop (1010) - Theo Hordijk (1032) 2-07Partij
 Albert Huisman (1155) - Peter Pippel (982) 0-25Partij
 Laura Andriessen (1036) - Hans de Knikker (1085) 1-110Partij
 Daniël Boom (925) - Stan van der Meer  2-08Partij
 Gera Hol (972) - Evert Florijn  0-29Partij
 Gé Berbee (936) - Maaike de Bruin (483) 2-04Partij
 Kees Noordermeer  - Anouk de Vries  2-03Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Joran Glas  2-06Partij
 Teun de Kluyver (584) - niet opgekomen  2-02R
 Nico Mul (837) - niet opgekomen  2-01R