HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  De Hofstad Dammers  1113..9171413141519171018142
2  Alblasserdam  91681312101511..14171015125
3  SNA 2  7412101013..141312141014109
4  Samen Sterk 2  ..128129916101611131013116
5  Constant Charlois Rotterdam 3  1171088..13141111151013108
6  Haarlemse Damclub 2  381011121191012..12101298
7  Scheveningen  610711..91268111210992
8  DOS Delft  75..471181111101610990
9  DEZ Reeuwijk CT  69610610149139..10692
10  IJmuiden Zaanstreek CT  5..74981297111510687
11  Den Haag Hofstaddammers CT  16899..9101191310585
12  Haarlemse Damclub 3  33675884..5710056

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 10
za 15-02-2020     Haarlemse Damclub 2  -   Constant Charlois Rotterdam 3  
12
-
8
 Carlo Koopman (957) - Eddy Fuzzally (993) 0-210
 Rob van de Klashorst (954) - Anthony Keijzer (968) 1-18
 Gerard van Velzen (1011) - Edward Bottse  2-01Partij
 Peter Schipper (990) - Kamanda Mulaya (1027) 1-19
 Paul Smit (989) - Radjan Gobardhan (962) 1-16Partij
 Dimitri Otto (884) - Somdath Maharadjdin (892) 2-07
 Frank Hagebeek (763) - Nirain Ghoerai (907) 1-15
 Bart van Soest (661) - Harry Bisambhar (928) 0-23
 Marcel Kosters (1139) - Leen Schinkel (793) 2-04Partij
 Angel Dittrich (278) - Roy Verveer (610) 2-02Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Haarlemse Damclub 3  
13
-
7
 Harry Zandvliet (1046) - Ton de Haas (1145) 2-09Partij
 Radjin Chandarsing (710) - Bert de Haas (878) 0-27Partij
 Oedebhaan Dihal (852) - Ferdi Uilhoorn (819) 1-19Partij
 Sanjay Dhauntal (929) - Joep Kerkhoff (644) 2-08Partij
 Alex Kruyshoop (734) - René van Dusschoten (554) 1-16Partij
 Nerin Bisseswar (819) - Albert Althuis  0-25Partij
 Rinus Snellaars (663) - Menno van Delft (347) 1-14Partij
 Hans van de Vijver (687) - Carlos Somosa Milla (167) 2-03Partij
 Jeremy Pauwels (932) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Kok (1162) - niet opgekomen  2-02R
   DEZ Reeuwijk CT  -   Alblasserdam  
9
-
11
 Frans Boot (1060) - Rien Visser (1166) 2-07Partij
 Hans de Knikker (1082) - Mijndert Verkaik (1163) 2-06Partij
 Peter de Bruijn (963) - Marcel van der Most (1040) 1-18Partij
 Maaike Kamer (858) - Remco Korteland (987) 1-19Partij  
 Maaike de Bruin (527) - Yoshua van der Most (1031) 0-23Partij
 Evert Florijn (564) - Ruben Groenendijk (1021) 1-110Partij
 Gert Dankers (735) - Dylan Jongeneel (949) 0-25Partij
 Laurent Glas (558) - Aat Verhaar (987) 0-21Partij
 Justin van Velthoven  - Thomas Mouthaan (643) 2-04Partij
 Joran Glas (306) - Corwin Vlot (753) 0-22Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   SNA 2  
7
-
13
 Piet Bakelaar (1062) - Sierd van Randen (1016) 1-13Partij
 Koos de Vries (997) - Pepijn Folgers (961) 1-14Partij
 Hans Knobbe (631) - Luca Smit (679) 0-26Partij
 Jan-Maarten Koorn (942) - Adri de Jong (1023) 0-22Partij
 Geert van der Loo (749) - Puck Boudens (603) 0-27Partij
 Nicole Schouten (846) - Frans Groot (867) 2-08Partij
 Vince van der Wiele (719) - Bert van Leijden (856) 1-19Partij
 Klaas de Krijger (772) - Bryan Tesselaar (865) 0-25Partij
 Cees Staal (685) - Jan Bravenboer (883) 0-210Partij
 Max Doornbosch (1006) - niet opgekomen  2-01R
   DOS Delft  -   De Hofstad Dammers  
7
-
13
 Rob Smits (867) - Krijn Toet (1250) 0-21Partij
 Loek Tillemans (954) - Hans Jacobsen (1082) 1-18Partij
 Fokke van Leijen (980) - Pertap Malahé (1182) 1-16Partij  
 Rolan van der Lugt (915) - Hugo Simons jr. (1112) 2-09Partij  
 Roy Blinker (876) - Frans van de Velde (1111) 0-24Partij
 Ton van Namen (794) - Harold Jagram (979) 1-15Partij
 Cees van Atten (822) - Gerard Peroti (990) 1-110Partij
 Wynton Meijer (770) - Jack Mondt (975) 0-23Partij
 Jan Eekhout (838) - Jetse Veenstra (980) 1-17Partij  
 Jan Schreurs (554) - Dion van Bommel (1015) 0-22Partij
   Samen Sterk 2  -   Scheveningen  
9
-
11
 Thomas van der Klis (983) - Arend van Beelen (992) 1-18Partij
 Raymond van Es (1115) - Johan Pronk (956) 1-16Partij
 Joop Briedé (929) - Piet Rozenboom (995) 1-15Partij  
 Hans Stolwijk (843) - Frans Boers (837) 1-19Partij
 Robert van Diggele (818) - Jeroen Neve (622) 2-010Partij
 Dick de Jong (808) - Arie te Lindert (948) 0-23Partij
 Herk Vis (951) - Andries van der Wal (677) 2-04Partij
 Arie van Diggele (866) - Kees Osté (762) 1-17Partij
 Tristan van Es  - Joke van der Meijden (554) 0-21Partij
 Harm van Schaik  - Ron de Vaal (784) 0-22Partij