HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Javaanse Jongens PGD 1990

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Guntis Valneris GMI 2405   H   9 5 4 0 14 102 153
2   Andris Keisels MF 2316   H   9 4 5 0 13 106 149
3   Jos Stokkel GMI 2330   H   9 5 3 1 13 99 133
4   Hans Jansen GMI 2335   H   9 5 3 1 13 98 137
5   Edvard Buzinskij MI 2308   H   9 3 6 0 12 101 132
6   Vadim Virny GMI 2401   H   9 3 6 0 12 99 130
7   Alexey Chizhov GMI 2440   H   9 4 4 1 12 98 125
8   Hans Vermin GMI 2343   H   9 4 4 1 12 95 117
9   Emmanuel Merins    H   9 3 6 0 12 90 115
10   Gil Salomé    H   9 4 4 1 12 86 109
11   Bauke Bies MF 2273   H   9 3 5 1 11 91 109
  Jacob Okken  2200   H   9 4 3 2 11 91 109
13   Andrew Tjon A Ong    H   9 4 3 2 11 91 96
14   Elena Altchoul    H   9 2 7 0 11 86 103
15   Olga Levina    H   9 4 3 2 11 86 100
16   Bé Eggens    H   9 5 1 3 11 82 92
17   Peter Schuitema    H   9 4 3 2 11 81 90
18   Peter van der Stap    H   9 3 4 2 10 96 102
19   Leo Faber    H   9 2 6 1 10 91 96
20   Raimoundas Bercis  2193   H   9 3 4 2 10 91 93
21   Erna Wanders    H   9 4 2 3 10 90 85
22   Rein van der Pal    H   9 2 6 1 10 88 91
23   Fred de Koning    H   9 3 4 2 10 88 86
24   Johan Capelle    H   9 4 2 3 10 87 81
25   Taeke Kooistra    H   9 2 6 1 10 86 87
26   Herman Spanjer    H   9 3 4 2 10 85 86
27   Paul Germain    H   9 3 4 2 10 85 85
28   Vadims Bozhenkov MI 2310   H   9 3 4 2 10 85 81
29   Victor Volosienkin    H   9 4 2 3 10 85 75
30   Vitauts Budreika    H   9 3 4 2 10 80 80
31   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite    H   9 1 8 0 10 78 86
32   Boris Tolkusjin    H   9 3 4 2 10 78 74
33   Nico Valkenburg    H   9 4 2 3 10 75 77
34   Rob Geurtsen  2220   H   9 2 5 2 9 87 81
35   Jan van Loenen Jr.    H   9 2 5 2 9 84 77
36   Wim Jurg    H   9 2 5 2 9 79 73
37   Egbert Noorman    H   9 2 5 2 9 79 72
38   Tjalling Goedemoed    H   9 1 7 1 9 78 77
39   Jaap Knipper    H   9 3 3 3 9 78 65
40   Johannes Lemstra    H   9 3 3 3 9 72 56
41   Gerrit Drent    H   9 4 1 4 9 71 59
42   Jappie de Vries    H   9 4 1 4 9 69 49
43   Bart Visser    H   9 2 4 3 8 89 74
44   Henk Lansbergen    H   9 0 8 1 8 85 75
45   Marcel Knipper    H   9 2 4 3 8 82 61
46   Jacob Spoelstra    H   9 2 4 3 8 81 64
47   Hans van der Laan    H   9 2 4 3 8 78 63
48   Berend Plijter    H   9 2 4 3 8 78 61
49   Jan van Meggelen    H   9 2 4 3 8 74 54
50   Danny Staal    H   9 3 2 4 8 73 55
51   Jaap Huizinga    H   9 1 5 3 7 88 65
52   Gert Bosker    H   9 3 1 5 7 87 64
53   Herman Mulder    H   9 2 3 4 7 78 49
54   Ommo Doornbos    H   9 1 5 3 7 75 51
55   Dolf Poelstra    H   9 1 5 3 7 74 51
56   Feiko Stoppels    H   9 3 1 5 7 72 44
57   Siep Mensonides    H   9 3 1 5 7 63 31
58   Tjerry Roorda    H   9 2 2 5 6 76 38
59   Henk Jonker    H   9 2 2 5 6 64 37
60   Ids Bulthuis    H   9 1 4 4 6 61 29
61   Jan T. Terpstra    H   9 2 2 5 6 60 28
62   Peter van Ginneken    H   9 2 2 5 6 55 29
63   Jacob Ganzevoort    H   9 2 1 6 5 72 28
64   Gerwin Kolkman    H   9 2 1 6 5 58 23
65   Willem van der Velde    H   9 1 3 5 5 58 22
66   Lucas Knol    H   9 1 2 6 4 61 18
67   Gerben Alberts    H   9 2 0 7 4 60 18
68   W. Visser    H   9 1 1 7 3 59 17
 Ronde 9 
 za 01-09-1990  Jappie de Vries  - Jaap Huizinga  2-0
 W. Visser  - Lucas Knol  0-2
 Willem van der Velde  - Berend Plijter  0-2
 Nico Valkenburg  - Leo Faber  1-1
 Alexey Chizhov (2440) - Taeke Kooistra  2-0
 Boris Tolkusjin  - Rein van der Pal  1-1
 Andrew Tjon A Ong  - Jacob Okken (2200) 1-1
 Jan T. Terpstra  - Jacob Ganzevoort  2-0
 Feiko Stoppels  - Gerwin Kolkman  2-0
 Jos Stokkel (2330) - Guntis Valneris (2405) 1-1
 Peter van der Stap  - Gil Salomé  0-2
 Danny Staal  - Jan van Meggelen  1-1
 Jacob Spoelstra  - Erna Wanders  0-2
 Herman Spanjer  - Vitauts Budreika  1-1
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Bart Visser  2-0
 Peter Schuitema  - Marcel Knipper  2-0
 Egbert Noorman  - Ommo Doornbos  2-0
 Herman Mulder  - Johannes Lemstra  0-2
 Siep Mensonides  - Fred de Koning  0-2
 Jan van Loenen Jr.  - Bé Eggens  0-2
 Olga Levina  - Wim Jurg  2-0
 Hans van der Laan  - Henk Jonker  2-0
 Jaap Knipper  - Dolf Poelstra  2-0
 Andris Keisels (2316) - Vadim Virny (2401) 1-1
 Hans Jansen (2335) - Emmanuel Merins  1-1
 Rob Geurtsen (2220) - Tjalling Goedemoed  1-1
 Peter van Ginneken  - Tjerry Roorda  1-1
 Paul Germain  - Raimoundas Bercis (2193) 1-1
 Gerrit Drent  - Gert Bosker  2-0
 Johan Capelle  - Henk Lansbergen  2-0
 Ids Bulthuis  - Gerben Alberts  2-0
 Vadims Bozhenkov (2310) - Victor Volosienkin  1-1
 Edvard Buzinskij (2308) - Hans Vermin (2343) 1-1
 Elena Altchoul  - Bauke Bies (2273) 1-1