HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DNC Open NK KNDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Peter van der Stap  2188   A   9 4 4 1 12   1325.22     1337  
2   Wim Bremmer  2192   A   9 5 2 2 12   1291.33     1344  
3   Daouda Soumah  2176   A   9 4 4 1 12   1207.78     1364  
4   Evert Bronstring  2144   A   9 4 4 1 12   1130.33     1296  
5   Paul Sier  2178   A   9 4 3 2 11   1260.00     1288  
6   Dirk van Schaik Jr.  2226   A   9 4 3 2 11   1246.67     1346  
7   Stefan Stapper  2151   A   9 4 3 2 11   1232.00     1306  
8   Gerrit Wassink  2142   A   9 4 3 2 11   1222.22     1309  
9   Jan Pieter Drost  2136   A   9 3 5 1 11   1205.00     1268  
10   Ton Burgerhout  2143   A   9 2 7 0 11   1121.44     1292  
11   Jaap Riesenkamp  2129   A   9 3 5 1 11   1119.00     1266  
12   Wouter Ludwig  2224   A   9 4 2 3 10   1311.22     1364  
13   Krijn ter Braake  2153   A   9 3 4 2 10   1193.56     1321  
Peter van der StapWim BremmerDaouda Soumah
Evert BronstringPaul SierDirk van Schaik
Stefan StapperGerrit WassinkJan
Ton BurgerhoutJaap RiesenkampWouter Ludwig
Krijn ter Braake
 Ronde 9 
 za 19-07-2008  Marijn van Drunen  - Stan Brink  2-0Partij
 Bram van der Leije  - Teun de Kluyver (1830) 2-0Partij
 Jan Drijver (1829) - Nerin Bisseswar (1900) 0-2Partij
 Stijn Kindt  - Martijn Libbrecht  2-0Partij
 Radjin Chandarsing  - Chiel Overvoorde  0-2Partij
 Robert van Diggele  - Ali Fthalla  2-0Partij
 Gerard van der Valk (1900) - Kariem Droog  1-1Partij
 Hans de Vast (1899) - Bert Deneef  2-0Partij
 Arie van Diggele (1910) - Ton Weenink (1724) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1815) - Edwin Remmerswaal (1906) 2-0Partij
 Ben Gehrke (1814) - Daniël Boom (1900) 2-0Partij
 Martijn Scholten  - Jan T. Terpstra (1891) 1-1Partij
 Peter Bronstring (1923) - Jhonatan van den Hoorn  0-2Partij
 Arie te Lindert (1902) - Ronald Wisse (1841) 1-1Partij
 Ritchie Wijnker  - Anthony Keijzer (1992) 2-0Partij
 Hein van Winkel (1988) - Frits Stuger (1935) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1915) - Piet Rozenboom (2004) 1-1Partij
 Jan Slingerland (1852) - Jordy van der Lugt (1900) 1-1Partij
 Gerrit Slottje (1985) - Soender Kalpoe (2050) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn  - Jan de Koning (2018) 1-1Partij
 Gerard Peroti (1904) - Christophe Delavenne (2004) 1-1Partij
 Wim Verschoor (2025) - Tobias Pohan Simandjuntak  2-0Partij
 Daan van Os (2062) - Koos van Amerongen (1932) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1950) - Kees Binnenkade (2019) 1-1Partij
 Alexandra Elvova (2019) - Ingrid de Kok (1986) 1-1Partij
 Hans de Knikker (2085) - Edwin de Jager (2081) 0-2Partij
 Ruud Kloosterman (2149) - Vaclav Marek (1941) 2-0Partij
 Frans Teijn (1932) - André van der Kwartel (2004) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (1930) - Huib van der Vossen (2062) 0-2Partij
 Jetse Veenstra  - Ruud van Drunen (2081) 0-2Partij
 Jos de Wild (1941) - Lamine Diakite  0-2Partij
 Martijn van der Klis (2045) - Tim Hendriksen (2063) 2-0Partij
 Alex Wijnhorst  - Jaap Riesenkamp (2129) 0-2Partij
 Jan Pieter Drost (2136) - Dirk van Schaik Sr. (2010) 2-0Partij
 Stefan Stapper (2151) - Nico Leemberg (2034) 2-0Partij
 Johan Veerman (2071) - Krijn ter Braake (2153) 1-1Partij
 Maurits Meijer (2031) - Ton Burgerhout (2143) 1-1Partij
 Evert Bronstring (2144) - Hans Jacobsen (1964) 2-0Partij
 Gerrit Wassink (2142) - Ed Holstvoogd (2110) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2188) - Pertap Malahé (2110) 2-0Partij
 Daouda Soumah (2176) - Harry Clasquin (2115) 2-0Partij
 Wouter Ludwig (2224) - Hans Kreder (2076) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2290) - Mike Koopmanschap (2131) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2339) - Paul Sier (2178) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2357) - Wim Bremmer (2192) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2386) - Ben Provoost (2266) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2397) - Dirk van Schaik Jr. (2226) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2328) - Hans Jansen (2325) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2419) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2035) - Rudsel Wolf (2076) 2-0
 Erick Atherley (1830) - Ré Servé  1--1R