HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DNC Open NK KNDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jhonatan van den Hoorn    E   9 3 3 3 9   944.11     784  
2   Martijn Scholten    E   9 2 4 3 8   1119.56     712  
3   Tobias Pohan Simandjuntak    E   9 3 2 4 8   954.89     730  
4   Robert van Diggele    E   9 1 5 3 7   962.78     782  
5   Chiel Overvoorde    E   9 2 3 4 7   942.44     713  
6   Gerard van der Valk  1900   E   9 2 3 4 7   870.00     732  
7   Ton Weenink  1724   E   9 2 3 4 7   852.78     745  
8   Stijn Kindt    E   9 2 3 4 7   751.56     510  
9   Bert Deneef    E   9 2 2 5 6   843.33     500  
10   Bram van der Leije    E   9 2 2 5 6   831.22     651  
11   Nerin Bisseswar  1900   E   9 2 2 5 6   749.22     798  
12   Martijn Libbrecht    E   9 2 1 6 5   852.22     490  
13   Marijn van Drunen    E   9 2 1 6 5   753.00     550  
14   Ali Fthalla    E   9 2 1 6 5   724.89     550  
15   Radjin Chandarsing    E   9 2 1 6 5   723.11     750  
16   Stan Brink    E   9 2 0 7 4   809.11     550  
17   Teun de Kluyver  1830   E   9 1 2 6 4   746.78     582  
18   Jan Drijver  1829   E   9 1 2 6 4   711.56     482  
19   Erick Atherley  1830   E   9 1 1 7 1   800.56     765  
Jhonatan van den HoornMartijn ScholtenTobias Pohan
Robert van DiggeleChiel Overvoorde
Ton WeeninkStijn KindtBert Deneef
Bram van der LeijeNerin BisseswarMartijn Libbrecht
Ali FthallaRadjin Chandarsing
Stan BrinkTeun de KluyverJan Drijver
Erick Atherley
 Ronde 9 
 za 19-07-2008  Marijn van Drunen  - Stan Brink  2-0Partij
 Bram van der Leije  - Teun de Kluyver (1830) 2-0Partij
 Jan Drijver (1829) - Nerin Bisseswar (1900) 0-2Partij
 Stijn Kindt  - Martijn Libbrecht  2-0Partij
 Radjin Chandarsing  - Chiel Overvoorde  0-2Partij
 Robert van Diggele  - Ali Fthalla  2-0Partij
 Gerard van der Valk (1900) - Kariem Droog  1-1Partij
 Hans de Vast (1899) - Bert Deneef  2-0Partij
 Arie van Diggele (1910) - Ton Weenink (1724) 1-1Partij
 Matthijs Broek (1815) - Edwin Remmerswaal (1906) 2-0Partij
 Ben Gehrke (1814) - Daniël Boom (1900) 2-0Partij
 Martijn Scholten  - Jan T. Terpstra (1891) 1-1Partij
 Peter Bronstring (1923) - Jhonatan van den Hoorn  0-2Partij
 Arie te Lindert (1902) - Ronald Wisse (1841) 1-1Partij
 Ritchie Wijnker  - Anthony Keijzer (1992) 2-0Partij
 Hein van Winkel (1988) - Frits Stuger (1935) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1915) - Piet Rozenboom (2004) 1-1Partij
 Jan Slingerland (1852) - Jordy van der Lugt (1900) 1-1Partij
 Gerrit Slottje (1985) - Soender Kalpoe (2050) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn  - Jan de Koning (2018) 1-1Partij
 Gerard Peroti (1904) - Christophe Delavenne (2004) 1-1Partij
 Wim Verschoor (2025) - Tobias Pohan Simandjuntak  2-0Partij
 Daan van Os (2062) - Koos van Amerongen (1932) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1950) - Kees Binnenkade (2019) 1-1Partij
 Alexandra Elvova (2019) - Ingrid de Kok (1986) 1-1Partij
 Hans de Knikker (2085) - Edwin de Jager (2081) 0-2Partij
 Ruud Kloosterman (2149) - Vaclav Marek (1941) 2-0Partij
 Frans Teijn (1932) - André van der Kwartel (2004) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (1930) - Huib van der Vossen (2062) 0-2Partij
 Jetse Veenstra  - Ruud van Drunen (2081) 0-2Partij
 Jos de Wild (1941) - Lamine Diakite  0-2Partij
 Martijn van der Klis (2045) - Tim Hendriksen (2063) 2-0Partij
 Alex Wijnhorst  - Jaap Riesenkamp (2129) 0-2Partij
 Jan Pieter Drost (2136) - Dirk van Schaik Sr. (2010) 2-0Partij
 Stefan Stapper (2151) - Nico Leemberg (2034) 2-0Partij
 Johan Veerman (2071) - Krijn ter Braake (2153) 1-1Partij
 Maurits Meijer (2031) - Ton Burgerhout (2143) 1-1Partij
 Evert Bronstring (2144) - Hans Jacobsen (1964) 2-0Partij
 Gerrit Wassink (2142) - Ed Holstvoogd (2110) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2188) - Pertap Malahé (2110) 2-0Partij
 Daouda Soumah (2176) - Harry Clasquin (2115) 2-0Partij
 Wouter Ludwig (2224) - Hans Kreder (2076) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2290) - Mike Koopmanschap (2131) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2339) - Paul Sier (2178) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2357) - Wim Bremmer (2192) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2386) - Ben Provoost (2266) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2397) - Dirk van Schaik Jr. (2226) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2328) - Hans Jansen (2325) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2419) - Aleksej Domchev (2313) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2035) - Rudsel Wolf (2076) 2-0
 Erick Atherley (1830) - Ré Servé  1--1R