HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DNC Open NK KNDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn Scholten    E   4 2 1 1 5   1079.00     712  
2   Robert van Diggele    E   4 0 3 1 3   1115.00     782  
3   Ton Weenink  1724   E   4 1 1 2 3   963.25     745  
4   Chiel Overvoorde    E   4 1 1 2 3   912.75     713  
5   Gerard van der Valk  1900   E   4 1 1 2 3   868.25     732  
6   Martijn Libbrecht    E   4 1 1 2 3   832.75     490  
7   Jhonatan van den Hoorn    E   4 0 2 2 2   1060.50     784  
8   Stan Brink    E   4 1 0 3 2   974.25     550  
9   Bert Deneef    E   4 1 0 3 2   927.50     500  
10   Bram van der Leije    E   4 1 0 3 2   897.25     651  
11   Tobias Pohan Simandjuntak    E   4 0 2 2 2   875.25     730  
12   Nerin Bisseswar  1900   E   4 1 0 3 2   856.75     798  
13   Radjin Chandarsing    E   4 1 0 3 2   827.75     750  
14   Stijn Kindt    E   4 0 1 3 1   902.00     510  
15   Erick Atherley  1830   E   4 0 1 3 1   880.75     765  
16   Teun de Kluyver  1830   E   4 0 0 4 0   953.25     582  
17   Marijn van Drunen    E   4 0 0 4 0   921.25     550  
18   Ali Fthalla    E   4 0 0 4 0   858.75     550  
19   Jan Drijver  1829   E   4 0 0 4 0   843.50     482  
Martijn ScholtenRobert van DiggeleTon Weenink
Chiel OvervoordeMartijn Libbrecht
Jhonatan van den HoornStan BrinkBert Deneef
Bram van der LeijeTobias PohanNerin Bisseswar
Radjin ChandarsingStijn KindtErick Atherley
Teun de KluyverAli Fthalla
Jan Drijver
 Ronde 4 
 di 15-07-2008  Ruud Kloosterman (2149) - Ingrid de Kok (1986) 1-1Partij
 Jan Pieter Drost (2136) - Maurits Meijer (2031) 2-0Partij
 Evert Bronstring (2144) - Johan Veerman (2071) 2-0Partij
 Wim Verschoor (2025) - Gerrit Wassink (2142) 1-1Partij
 Hans Kreder (2076) - Wim Bremmer (2192) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2328) - Huib van der Vossen (2062) 2-0Partij
 Alexandra Elvova (2019) - Anton van Berkel (2290) 0-2Partij
 Harry Clasquin (2115) - Wouter Ludwig (2224) 0-2Partij
 Mike Koopmanschap (2131) - Ben Provoost (2266) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2313) - Paul Sier (2178) 1-1Partij
 Stefan Stapper (2151) - Murodullo Amrillaev (2339) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Krijn ter Braake (2153) 2-0Partij
 Guntis Valneris (2397) - Daouda Soumah (2176) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2188) - Alexander Getmanski (2386) 1-1Partij
 Hans Jansen (2325) - Alexander Shvartsman (2419) 1-1Partij
 Jan Drijver (1829) - Bram van der Leije  0-2
 Marijn van Drunen  - Radjin Chandarsing  0-2
 Teun de Kluyver (1830) - Nerin Bisseswar (1900) 0-2
 Ali Fthalla  - Martijn Libbrecht  0-2
 Ton Weenink (1724) - Stijn Kindt  2-0
 Erick Atherley (1830) - Gerard van der Valk (1900) 0-2
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Jhonatan van den Hoorn  1-1
 Bert Deneef  - Arie van Diggele (1910) 0-2
 Erik Maijenburg (1930) - Chiel Overvoorde  1-1
 Stan Brink  - Jan T. Terpstra (1891) 0-2
 Engelbertus Pronk  - Robert van Diggele  1-1
 Ritchie Wijnker  - Bas Baksoellah (1950) 0-2
 Anthony Keijzer (1992) - Ben Gehrke (1814) 1-1
 Matthijs Broek (1815) - Hein van Winkel (1988) 1-1
 Ronald Wisse (1841) - Jetse Veenstra  1-1
 Ratan Ganeshie (1915) - Vaclav Marek (1941) 2-0
 Dirk van Schaik Sr. (2010) - Kariem Droog  2-0
 Christophe Delavenne (2004) - Frans Teijn (1932) 1-1
 Jordy van der Lugt (1900) - Ruud van Drunen (2081) 0-2
 Alex Wijnhorst  - Martijn Scholten  0-2
 Piet Rozenboom (2004) - Hans de Vast (1899) 2-0
 Frits Stuger (1935) - Hans Jacobsen (1964) 2-0
 Nico Leemberg (2034) - Koos van Amerongen (1932) 1-1
 Jan de Koning (2018) - Edwin Remmerswaal (1906) 2-0
 Gerard Peroti (1904) - André van der Kwartel (2004) 1-1
 Peter Bronstring (1923) - Daan van Os (2062) 1-1
 Adriaan Groenendijk (1910) - Fons Huijbreghts (2035) 0-2
 Jos de Wild (1941) - Ed Holstvoogd (2110) 0-2
 Pertap Malahé (2110) - Arie te Lindert (1902) 2-0
 Lamine Diakite  - Rudsel Wolf (2076) 1-1
 Kees Binnenkade (2019) - Tim Hendriksen (2063) 1-1
 Gerrit Slottje (1985) - Martijn van der Klis (2045) 0-2
 Edwin de Jager (2081) - Martijn van IJzendoorn  0-2
 Jaap Riesenkamp (2129) - Hans de Knikker (2085) 1-1
 Jan Slingerland (1852) - Ton Burgerhout (2143) 1-1
 Dirk van Schaik Jr. (2226) - Soender Kalpoe (2050) 2-0