HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2008/2009

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Huizum  7101111131215131591670
2  Damcombinatie Fryslân  971110121014141191652
3  De Oldehove  69910151012121291646
4  Oerterp  557999108109110
5  Heerenveen/Mildam  56675101210998-4
6  Urk Aan Zet  34171113881098-14
7  OG Drachten  4667631281095-20
8  Gorredijk  124648410995-48
9  Bezint Eer Gij Begint  32486886894-38
10  Emmeloord  15467667891-44

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
ma 02-03-2009     Emmeloord  -   Heerenveen/Mildam  
7
-
9
 Lauran Rijk (915) - Tjipke Smedinga (1156) 0-2
 Klaas Veldstra (1030) - Aize Plantinga (1084) 1-1Partij
 Jaap Akse (1080) - Wim van der Molen (1012) 1-1
 Cor Koene (1146) - Albert Koops (528) 2-0
 Arnold Scharft (1127) - Oscar Veltman (1096) 1-1
 Gerard Kroese (1004) - Marten Zijlstra (949) 0-2
 Arie Hoonstra (939) - Johnny Modderman (1125) 0-2
 Menko van Dijk (1055) - Gerben Alberts (711) 2-0
di 03-03-2009     Gorredijk  -   Bezint Eer Gij Begint  
10
-
6
 Sipke Wagenaar (1000) - Pieter Dijkstra (1011) 2-03Partij
 Anne Dekker (1049) - Reinout Sloot (1183) 1-14
 Bram Klijnstra (944) - Lubbert van den Berg (1016) 0-27
 Johan Teake Dekker (1349) - Ruurd Winkel (878) 2-01Partij
 Riekele Veldstra (995) - Willem Lep (862) 2-02
 Jelle Jongsma (886) - Oege Dijkstra (1345) 2-08
 Willem van der Velde (903) - Jelte Veld (1125) 0-25
 Johnny Voskuilen (842) - Boele Land (1057) 1-16
wo 04-03-2009     Damcombinatie Fryslân  -   OG Drachten  
10
-
6
 Gabriël Heerema (1378) - Jan Hoogterp (1237) 1-1
 Gerlof Kolk (1400) - Jeroen Cremers (897) 2-0Partij
 Foeke Tiemensma (1307) - Richard Koot (1197) 0-2
 Taeke Kooistra (1291) - Iskander Al Sarayfi (900) 2-0
 Bastiaan Hollander (1329) - Cor van de Brug (1021) 2-0
 Douwe Edelenbos (1294) - Erik Oppedijk (999) 2-0
 Klaas de Vries (886) - Germ Kooi (875) 0-2
do 05-03-2009     Huizum  -   De Oldehove  
10
-
6
 Anton Schotanus (1334) - Douwe Kootstra (1180) 1-14
 Erwin Heslinga (1261) - Piet Tuik (1209) 1-11
 Jan Adema (1232) - Jan Algra (1262) 1-17
 Tjalling van den Bosch (1166) - René Wijpkema (1207) 2-06
 Rein van der Pal (1406) - Johannes Lemstra (1201) 2-03
 Anne Piet Kooistra (1224) - Marten Martens (1038) 1-15
 Katrinus Posthumus (1196) - Tjalling Goedemoed (1394) 1-18Partij
 Piet Bouma (1234) - Klaas Leijenaar (1329) 1-12Partij
   Urk Aan Zet  -   Oerterp  
7
-
9
 Jan van der Reest (838) - Jan van Dijk (1198) 1-1
 Tonnie Post (889) - Hendrik Veenstra (1216) 0-2Partij
 Jacob Post (1114) - Miente Pera (889) 2-0
 Jan Marten van der Reest (1227) - Dennie van Dijk (1026) 2-0
 Teunis Snoek (1054) - Rein van der Wal (1136) 0-2
 Kees Post (971) - André de Jong (1022) 1-1
 Juriaan Romkes (1024) - Simon Zeilstra (932) 0-2
 Douwe Snoek (705) - Gerrit Terpstra (1010) 1-1