HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven Wijker  2199   H   9 6 3 0 15 106 172
2   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   9 5 4 0 14 105 159
3   Theo Schippers  2215   H   9 5 4 0 14 102 148
4   Ricardo Pierre MI 2270   H   9 6 2 1 14 98 142
5   Igor Chartoriyski MF 2165   H   9 4 5 0 13 107 151
6   Paul Wijninga  2102   H   9 4 5 0 13 96 130
7   Marcel Monteba  2192   H   9 5 2 2 12 105 129
8   Irina Platonova    H   9 4 4 1 12 103 129
9   Leon Oudenes  2006   H   9 3 6 0 12 100 130
10   Jesse Bos  2130   H   9 5 2 2 12 100 119
11   Brion Koullen  2142   H   9 4 4 1 12 98 122
12   Anton Schotanus MF 2183   H   9 4 4 1 12 97 126
13   Nico Lugthart  2105   H   9 3 6 0 12 95 123
14   Piet Karregat  2159   H   9 5 2 2 12 91 108
15   Lamine Diakite    H   9 4 4 1 12 90 113
16   Leo Rosendaal  2093   H   9 5 2 2 12 90 106
17   Willem Winter  2101   H   9 3 5 1 11 99 117
18   Bé Eggens  2108   H   9 3 5 1 11 97 114
19   Bertus de Harder  2080   H   9 5 1 3 11 96 109
20   Andrew Tjon A Ong MF 2153   H   9 3 5 1 11 93 111
21   Martijn van Gortel  2050   H   9 3 5 1 11 92 104
22   Wiel Maertzdorf  2106   H   9 5 1 3 11 90 101
23   Hans Ladage  2092   H   9 4 3 2 11 88 94
24   Thomas Henriquez  1881   H   9 4 3 2 11 87 97
25   Niek Smeitink  2021   H   9 4 3 2 11 87 96
26   Natalia Shestakova    H   9 3 5 1 11 86 95
27   Theo Dijkstra MF 2168   H   9 3 5 1 11 86 91
28   Rudi Claes  2132   H   9 3 5 1 11 85 97
29   Hans Kromhout  1968   H   9 5 0 4 10 98 88
30   Ingrid de Kok  1986   H   9 3 4 2 10 97 99
31   Martin van Dijk  2097   H   9 4 2 3 10 92 90
32   Feroz Amirkhan  2001   H   9 2 6 1 10 91 97
33   Wiel Okrogelnik  2071   H   9 4 2 3 10 91 90
34   Sander Spaans  1997   H   9 2 6 1 10 90 95
35   Pierre Lacroix    H   9 3 4 2 10 88 87
36   Gerard Zijlema  1989   H   9 3 4 2 10 85 85
37   Marc den Hartog    H   9 5 0 4 10 85 84
38   Leonie de Graag  1977   H   9 4 2 3 10 84 84
39   Marcel van der Most  1940   H   9 4 2 3 10 84 81
40   Gijs Schoenmakers  2047   H   9 3 4 2 10 82 82
41   Mike Koopmanschap  2131   H   9 4 2 3 10 82 79
42   Sjuul Verheij  1942   H   9 3 4 2 10 80 84
43   Rein van der Wal  1939   H   9 4 2 3 10 78 67
44   Tobias Pohan Simandjuntak    H   9 3 4 2 10 76 78
45   Bert Woolschot  2070   H   9 3 3 3 9 87 79
46   Clemens Crucius  1952   H   9 3 3 3 9 87 77
47   Nico Valkenburg    H   9 2 5 2 9 85 85
48   Johan Rademaker  1993   H   9 1 7 1 9 85 83
49   Jesse van Beek    H   9 3 3 3 9 85 74
50   Frans Teijn  1932   H   9 2 5 2 9 81 72
51   Remon Gadjradj    H   9 3 3 3 9 81 66
52   Jannes Kromhout    H   9 4 1 4 9 81 63
53   Jelle Groeneveld  2033   H   9 2 5 2 9 80 75
54   Peter Swelsen    H   9 2 5 2 9 79 74
55   Valere Hermans  1951   H   9 3 3 3 9 78 70
56   Roderick de Raad  1900   H   9 3 3 3 9 78 66
57   Jan T. Terpstra  1891   H   9 3 3 3 9 73 67
58   Aswin Witte    H   9 3 3 3 9 71 66
59   Aat Verhaar  1943   H   9 3 3 3 9 69 61
60   Harry van der Vossen  1993   H   9 3 3 3 9 69 59
61   Peter Frans Koops  2030   H   9 3 2 4 8 86 62
62   Gerhard Gerritsen    H   9 1 6 2 8 85 72
63   Andreas Pohan Simandjuntak  1910   H   9 3 2 4 8 80 61
64   Adriaan Molendijk    H   9 3 2 4 8 80 60
65   Bas van Berkel    H   9 2 4 3 8 80 59
66   Piet Rozenboom  2004   H   9 3 2 4 8 79 55
67   Sarah Rijgersberg  1960   H   9 2 4 3 8 77 61
68   Tom Swelsen    H   9 4 0 5 8 75 52
69   Harry Mennema  1900   H   9 1 6 2 8 74 65
70   Gerben van Steenbergen    H   9 2 4 3 8 71 54
71   Leo Steyntjes  1979   H   9 2 4 3 8 70 57
72   Gerhard de Graaf  1900   H   9 4 0 5 8 70 52
73   Tom Meurs    H   9 2 4 3 8 70 50
74   Anouk van Loon    H   9 3 2 4 8 69 52
75   Jan Schoenmakers  1900   H   9 3 2 4 8 69 46
76   Fons Huijbreghts  2035   H   9 2 3 4 7 82 58
77   Ruben Groenendijk  1900   H   9 3 1 5 7 81 49
78   Peter Hernaamt    H   9 3 1 5 7 76 50
79   Manon Oudenes-Bassant  1900   H   9 2 3 4 7 75 42
80   Casey van Beek    H   9 3 1 5 7 71 46
81   Gauke Dirk Nijholt    H   9 2 3 4 7 70 44
82   Jan-Maarten Koorn    H   9 1 5 3 7 69 46
83   Anne Wouda  1900   H   9 2 3 4 7 65 44
84   Klaas Mondria  1939   H   9 1 5 3 7 64 46
85   Folkert Jansen    H   9 3 1 5 7 63 41
86   Laura Timmerman  1900   H   9 2 2 5 6 78 39
87   Nicole Schouten    H   9 2 2 5 6 75 40
88   Michelle Roumans  1901   H   9 0 6 3 6 72 43
89   Nick de la Fonteyne    H   9 3 0 6 6 72 28
90   Jeroen Huskens  1813   H   9 1 4 4 6 71 41
91   Lou Chappin    H   9 1 4 4 6 67 38
92   Niek van Zoelen    H   9 1 4 4 6 65 32
93   Stephan Jansen    H   9 2 2 5 6 61 23
94   Raju Talwar    H   9 1 4 4 6 55 30
95   Steven Manders    H   9 0 5 4 5 64 32
96   Piet Moerenhout  1981   H   9 0 5 4 5 63 32
97   Alexander van de Mheen  1900   H   9 2 1 6 5 63 25
98   Luuk Gerritsen    H   9 1 3 5 5 61 21
99   Max Gerritsen    H   9 2 1 6 5 57 18
100   Soraya van der Most    H   9 0 4 5 4 58 22
101   Mike Luhn  1895   H   9 1 1 7 3 56 10
102   Ivar Jansen    H   9 1 1 7 3 52 14
Steven WijkerAndrej KalmakovTheo Schippers
Ricardo PierreIgor ChartoriyskiPaul Wijninga
Marcel MontebaIrina PlatonovaLeon Oudenes
Jesse BosBrion KoullenAnton Schotanus
Nico LugthartPiet Karregat
Leo RosendaalWillem WinterBe Eggens
Bertus de HarderAndrew Tjon
 Ronde 9 
 za 09-08-2008  Soraya van der Most  - Mike Luhn (1895) 1-1Partij
 Ivar Jansen  - Max Gerritsen  0-2Partij
 Steven Manders  - Luuk Gerritsen  1-1Partij
 Klaas Mondria (1939) - Alexander van de Mheen (1900) 2-0Partij
 Michelle Roumans (1901) - Stephan Jansen  1-1Partij
 Nicole Schouten  - Piet Moerenhout (1981) 1-1Partij
 Leo Steyntjes (1979) - Jeroen Huskens (1813) 2-0Partij
 Jan Schoenmakers (1900) - Nick de la Fonteyne  2-0Partij
 Anne Wouda (1900) - Gauke Dirk Nijholt  1-1Partij
 Tom Swelsen  - Lou Chappin  2-0Partij
 Anouk van Loon  - Laura Timmerman (1900) 2-0Partij
 Fons Huijbreghts (2035) - Raju Talwar  1-1Partij
 Aswin Witte  - Peter Hernaamt  2-0Partij
 Harry Mennema (1900) - Piet Rozenboom (2004) 1-1Partij
 Bas van Berkel  - Gerben van Steenbergen  1-1Partij
 Jan-Maarten Koorn  - Peter Swelsen  0-2Partij
 Jannes Kromhout  - Manon Oudenes-Bassant (1900) 2-0Partij
 Aat Verhaar (1943) - Ruben Groenendijk (1900) 2-0Partij
 Casey van Beek  - Roderick de Raad (1900) 0-2Partij
 Adriaan Molendijk  - Tom Meurs  1-1Partij
 Niek van Zoelen  - Remon Gadjradj  0-2Partij
 Peter Frans Koops (2030) - Mike Koopmanschap (2131) 0-2Partij
 Gerhard Gerritsen  - Marcel van der Most (1940) 0-2Partij
 Bert Woolschot (2070) - Jelle Groeneveld (2033) 1-1Partij
 Marc den Hartog  - Andreas Pohan Simandjuntak (1910) 2-0Partij
 Frans Teijn (1932) - Clemens Crucius (1952) 1-1Partij
 Nico Valkenburg  - Valere Hermans (1951) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1891) - Johan Rademaker (1993) 1-1Partij
 Wiel Okrogelnik (2071) - Sarah Rijgersberg (1960) 2-0Partij
 Harry van der Vossen (1993) - Jesse van Beek  1-1Partij
 Martin van Dijk (2097) - Folkert Jansen  2-0Partij
 Gijs Schoenmakers (2047) - Leonie de Graag (1977) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1989) - Sjuul Verheij (1942) 1-1Partij
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Feroz Amirkhan (2001) 1-1Partij
 Rein van der Wal (1939) - Sander Spaans (1997) 1-1Partij
 Niek Smeitink (2021) - Gerhard de Graaf (1900) 2-0Partij
 Wiel Maertzdorf (2106) - Andrew Tjon A Ong (2153) 1-1Partij
 Piet Karregat (2159) - Hans Kromhout (1968) 2-0Partij
 Martijn van Gortel (2050) - Rudi Claes (2132) 1-1Partij
 Natalia Shestakova  - Bertus de Harder (2080) 1-1Partij
 Pierre Lacroix  - Anton Schotanus (2183) 0-2Partij
 Leo Rosendaal (2093) - Ingrid de Kok (1986) 2-0Partij
 Bé Eggens (2108) - Thomas Henriquez (1881) 1-1Partij
 Lamine Diakite  - Nico Lugthart (2105) 1-1Partij
 Leon Oudenes (2006) - Brion Koullen (2142) 1-1Partij
 Paul Wijninga (2102) - Willem Winter (2101) 2-0Partij
 Theo Dijkstra (2168) - Marcel Monteba (2192) 1-1Partij
 Ricardo Pierre (2270) - Jesse Bos (2130) 2-0Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Hans Ladage (2092) 2-0Partij
 Theo Schippers (2215) - Igor Chartoriyski (2165) 1-1Partij
 Steven Wijker (2199) - Irina Platonova  2-0Partij