HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jesse Bos  2130   H   2 2 0 0 4 4 8
  Theo Schippers  2215   H   2 2 0 0 4 4 8
  Jannes Kromhout    H   2 2 0 0 4 4 8
  Martin van Dijk  2097   H   2 2 0 0 4 4 8
  Igor Chartoriyski MF 2165   H   2 2 0 0 4 4 8
  Hans Kromhout  1968   H   2 2 0 0 4 4 8
7   Steven Wijker  2199   H   2 2 0 0 4 3 6
  Tom Swelsen    H   2 2 0 0 4 3 6
9   Marcel Monteba  2192   H   2 2 0 0 4 2 4
  Jesse van Beek    H   2 2 0 0 4 2 4
  Ruben Groenendijk  1900   H   2 2 0 0 4 2 4
12   Ingrid de Kok  1986   H   2 1 1 0 3 5 7
13   Jan Schoenmakers  1900   H   2 1 1 0 3 4 5
  Anton Schotanus MF 2183   H   2 1 1 0 3 4 5
  Piet Karregat  2159   H   2 1 1 0 3 4 5
  Bas van Berkel    H   2 1 1 0 3 4 5
  Nico Valkenburg    H   2 1 1 0 3 4 5
  Frans Teijn  1932   H   2 1 1 0 3 4 5
  Remon Gadjradj    H   2 1 1 0 3 4 5
  Nico Lugthart  2105   H   2 1 1 0 3 4 5
21   Tobias Pohan Simandjuntak    H   2 1 1 0 3 3 4
  Irina Platonova    H   2 1 1 0 3 3 4
  Thomas Henriquez  1881   H   2 1 1 0 3 3 4
  Gerhard Gerritsen    H   2 1 1 0 3 3 4
  Roderick de Raad  1900   H   2 1 1 0 3 3 4
  Brion Koullen  2142   H   2 1 1 0 3 3 4
  Clemens Crucius  1952   H   2 1 1 0 3 3 4
28   Feroz Amirkhan  2001   H   2 1 1 0 3 3 3
29   Andrew Tjon A Ong MF 2153   H   2 1 1 0 3 2 3
  Andrej Kalmakov GMI 2325   H   2 1 1 0 3 2 3
  Gerben van Steenbergen    H   2 1 1 0 3 2 3
32   Casey van Beek    H   2 1 0 1 2 6 4
  Wiel Maertzdorf  2106   H   2 1 0 1 2 6 4
  Gerhard de Graaf  1900   H   2 1 0 1 2 6 4
35   Peter Swelsen    H   2 0 2 0 2 5 5
  Willem Winter  2101   H   2 0 2 0 2 5 5
  Paul Wijninga  2102   H   2 0 2 0 2 5 5
  Johan Rademaker  1993   H   2 0 2 0 2 5 5
  Harry Mennema  1900   H   2 0 2 0 2 5 5
  Lou Chappin    H   2 0 2 0 2 5 5
  Sjuul Verheij  1942   H   2 0 2 0 2 5 5
42   Leo Rosendaal  2093   H   2 1 0 1 2 5 2
  Marc den Hartog    H   2 1 0 1 2 5 2
44   Sander Spaans  1997   H   2 0 2 0 2 4 4
  Rudi Claes  2132   H   2 0 2 0 2 4 4
  Gerard Zijlema  1989   H   2 0 2 0 2 4 4
  Bé Eggens  2108   H   2 0 2 0 2 4 4
48   Laura Timmerman  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
  Jelle Groeneveld  2033   H   2 1 0 1 2 4 0
  Marcel van der Most  1940   H   2 1 0 1 2 4 0
  Hans Ladage  2092   H   2 1 0 1 2 4 0
  Manon Oudenes-Bassant  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
  Andreas Pohan Simandjuntak  1910   H   2 1 0 1 2 4 0
  Ricardo Pierre MI 2270   H   2 1 0 1 2 4 0
  Adriaan Molendijk    H   2 1 0 1 2 4 0
  Valere Hermans  1951   H   2 1 0 1 2 4 0
  Peter Frans Koops  2030   H   2 1 0 1 2 4 0
  Luuk Gerritsen    H   2 1 0 1 2 4 0
  Nick de la Fonteyne    H   2 1 0 1 2 4 0
60   Michelle Roumans  1901   H   2 0 2 0 2 3 3
  Leo Steyntjes  1979   H   2 0 2 0 2 3 3
  Jan-Maarten Koorn    H   2 0 2 0 2 3 3
  Aat Verhaar  1943   H   2 0 2 0 2 3 3
  Martijn van Gortel  2050   H   2 0 2 0 2 3 3
  Leon Oudenes  2006   H   2 0 2 0 2 3 3
  Sarah Rijgersberg  1960   H   2 0 2 0 2 3 3
67   Leonie de Graag  1977   H   2 1 0 1 2 3 0
68   Aswin Witte    H   2 1 0 1 2 2 0
  Bertus de Harder  2080   H   2 1 0 1 2 2 0
  Nicole Schouten    H   2 1 0 1 2 2 0
71   Natalia Shestakova    H   2 0 1 1 1 6 3
  Wiel Okrogelnik  2071   H   2 0 1 1 1 6 3
  Anne Wouda  1900   H   2 0 1 1 1 6 3
74   Niek Smeitink  2021   H   2 0 1 1 1 5 2
  Klaas Mondria  1939   H   2 0 1 1 1 5 2
  Peter Hernaamt    H   2 0 1 1 1 5 2
  Raju Talwar    H   2 0 1 1 1 5 2
  Niek van Zoelen    H   2 0 1 1 1 5 2
  Jan T. Terpstra  1891   H   2 0 1 1 1 5 2
  Lamine Diakite    H   2 0 1 1 1 5 2
81   Theo Dijkstra MF 2168   H   2 0 1 1 1 5 1
  Soraya van der Most    H   2 0 1 1 1 5 1
83   Piet Moerenhout  1981   H   2 0 1 1 1 4 1
  Alexander van de Mheen  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Steven Manders    H   2 0 1 1 1 4 1
  Mike Koopmanschap  2131   H   2 0 1 1 1 4 1
  Gijs Schoenmakers  2047   H   2 0 1 1 1 4 1
  Stephan Jansen    H   2 0 1 1 1 4 1
  Pierre Lacroix    H   2 0 1 1 1 4 1
  Bert Woolschot  2070   H   2 0 1 1 1 4 1
91   Fons Huijbreghts  2035   H   2 0 1 1 1 3 1
  Anouk van Loon    H   2 0 1 1 1 3 1
93   Folkert Jansen    H   2 0 0 2 0 6 0
  Rein van der Wal  1939   H   2 0 0 2 0 6 0
  Jeroen Huskens  1813   H   2 0 0 2 0 6 0
96   Harry van der Vossen  1993   H   2 0 0 2 0 5 0
97   Piet Rozenboom  2004   H   2 0 0 2 0 4 0
  Tom Meurs    H   2 0 0 2 0 4 0
  Gauke Dirk Nijholt    H   2 0 0 2 0 4 0
  Mike Luhn  1895   H   2 0 0 2 0 4 0
  Ivar Jansen    H   2 0 0 2 0 4 0
  Max Gerritsen    H   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 02-08-2008  Stephan Jansen  - Steven Manders  1-1Partij
 Ivar Jansen  - Luuk Gerritsen  0-2Partij
 Nicole Schouten  - Folkert Jansen  2-0Partij
 Soraya van der Most  - Anouk van Loon  1-1Partij
 Aswin Witte  - Jeroen Huskens (1813) 2-0Partij
 Piet Moerenhout (1981) - Alexander van de Mheen (1900) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1940) - Gauke Dirk Nijholt  2-0Partij
 Jelle Groeneveld (2033) - Tom Meurs  2-0Partij
 Peter Frans Koops (2030) - Max Gerritsen  2-0Partij
 Hans Ladage (2092) - Mike Luhn (1895) 2-0Partij
 Ricardo Pierre (2270) - Piet Rozenboom (2004) 2-0Partij
 Harry van der Vossen (1993) - Leonie de Graag (1977) 0-2Partij
 Mike Koopmanschap (2131) - Pierre Lacroix  1-1Partij
 Rein van der Wal (1939) - Bertus de Harder (2080) 0-2Partij
 Gijs Schoenmakers (2047) - Bert Woolschot (2070) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2035) - Theo Dijkstra (2168) 1-1Partij
 Michelle Roumans (1901) - Lou Chappin  1-1Partij
 Gerben van Steenbergen  - Raju Talwar  2-0Partij
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Anne Wouda (1900) 2-0Partij
 Jan-Maarten Koorn  - Harry Mennema (1900) 1-1Partij
 Roderick de Raad (1900) - Niek van Zoelen  2-0Partij
 Leo Steyntjes (1979) - Peter Swelsen  1-1Partij
 Clemens Crucius (1952) - Jan T. Terpstra (1891) 2-0Partij
 Peter Hernaamt  - Thomas Henriquez (1881) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1993) - Sarah Rijgersberg (1960) 1-1Partij
 Gerhard Gerritsen  - Klaas Mondria (1939) 2-0Partij
 Aat Verhaar (1943) - Sjuul Verheij (1942) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Natalia Shestakova  2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (2153) - Wiel Okrogelnik (2071) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (1989) - Sander Spaans (1997) 1-1Partij
 Bé Eggens (2108) - Rudi Claes (2132) 1-1Partij
 Niek Smeitink (2021) - Irina Platonova  0-2Partij
 Paul Wijninga (2102) - Martijn van Gortel (2050) 1-1Partij
 Willem Winter (2101) - Leon Oudenes (2006) 1-1Partij
 Lamine Diakite  - Brion Koullen (2142) 0-2Partij
 Bas van Berkel  - Jan Schoenmakers (1900) 1-1Partij
 Laura Timmerman (1900) - Jannes Kromhout  0-2Partij
 Gerhard de Graaf (1900) - Ruben Groenendijk (1900) 0-2Partij
 Marc den Hartog  - Tom Swelsen  0-2Partij
 Jesse van Beek  - Casey van Beek  2-0Partij
 Remon Gadjradj  - Frans Teijn (1932) 1-1Partij
 Adriaan Molendijk  - Hans Kromhout (1968) 0-2Partij
 Valere Hermans (1951) - Martin van Dijk (2097) 0-2Partij
 Manon Oudenes-Bassant (1900) - Theo Schippers (2215) 0-2Partij
 Nick de la Fonteyne  - Jesse Bos (2130) 0-2Partij
 Andreas Pohan Simandjuntak (1910) - Igor Chartoriyski (2165) 0-2Partij
 Ingrid de Kok (1986) - Feroz Amirkhan (2001) 1-1Partij
 Nico Lugthart (2105) - Nico Valkenburg  1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2106) - Marcel Monteba (2192) 0-2Partij
 Piet Karregat (2159) - Anton Schotanus (2183) 1-1Partij
 Steven Wijker (2199) - Leo Rosendaal (2093) 2-0Partij