HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Theo Schippers  2215   H   6 5 1 0 11 44 78
2   Steven Wijker  2199   H   6 4 2 0 10 49 78
3   Jesse Bos  2130   H   6 4 1 1 9 47 63
  Marcel Monteba  2192   H   6 4 1 1 9 47 63
5   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   6 3 3 0 9 46 68
6   Nico Lugthart  2105   H   6 3 3 0 9 45 67
7   Bé Eggens  2108   H   6 3 3 0 9 44 64
8   Brion Koullen  2142   H   6 3 3 0 9 44 62
9   Igor Chartoriyski MF 2165   H   6 3 3 0 9 42 61
10   Paul Wijninga  2102   H   6 3 3 0 9 41 57
11   Ricardo Pierre MI 2270   H   6 4 1 1 9 40 53
12   Leon Oudenes  2006   H   6 2 4 0 8 44 58
13   Irina Platonova    H   6 2 4 0 8 44 54
14   Wiel Maertzdorf  2106   H   6 4 0 2 8 44 52
15   Anton Schotanus MF 2183   H   6 2 4 0 8 43 56
16   Ingrid de Kok  1986   H   6 3 2 1 8 43 53
17   Hans Kromhout  1968   H   6 4 0 2 8 43 48
18   Jesse van Beek    H   6 3 2 1 8 42 50
19   Pierre Lacroix    H   6 3 2 1 8 39 47
20   Willem Winter  2101   H   6 2 4 0 8 38 49
21   Bertus de Harder  2080   H   6 4 0 2 8 38 42
22   Rudi Claes  2132   H   6 2 4 0 8 37 46
23   Marc den Hartog    H   6 4 0 2 8 36 44
24   Sander Spaans  1997   H   6 1 5 0 7 44 51
25   Piet Karregat  2159   H   6 3 1 2 7 44 44
26   Martin van Dijk  2097   H   6 3 1 2 7 43 43
27   Feroz Amirkhan  2001   H   6 1 5 0 7 41 46
28   Hans Ladage  2092   H   6 2 3 1 7 40 40
  Lamine Diakite    H   6 2 3 1 7 40 40
30   Martijn van Gortel  2050   H   6 2 3 1 7 40 39
31   Leo Rosendaal  2093   H   6 3 1 2 7 40 37
32   Leonie de Graag  1977   H   6 3 1 2 7 39 39
33   Peter Frans Koops  2030   H   6 3 1 2 7 39 33
34   Gerhard Gerritsen    H   6 1 5 0 7 38 42
35   Gerard Zijlema  1989   H   6 2 3 1 7 38 38
36   Theo Dijkstra MF 2168   H   6 2 3 1 7 38 36
37   Niek Smeitink  2021   H   6 2 3 1 7 37 37
  Marcel van der Most  1940   H   6 3 1 2 7 37 37
39   Clemens Crucius  1952   H   6 3 1 2 7 37 34
40   Jannes Kromhout    H   6 3 1 2 7 37 32
41   Johan Rademaker  1993   H   6 1 5 0 7 36 41
42   Natalia Shestakova    H   6 2 3 1 7 36 37
43   Remon Gadjradj    H   6 2 3 1 7 36 35
44   Bert Woolschot  2070   H   6 3 1 2 7 29 31
45   Valere Hermans  1951   H   6 3 1 2 7 29 27
46   Andrew Tjon A Ong MF 2153   H   6 1 4 1 6 41 39
47   Nico Valkenburg    H   6 2 2 2 6 40 36
48   Thomas Henriquez  1881   H   6 2 2 2 6 40 34
49   Peter Swelsen    H   6 1 4 1 6 39 36
50   Fons Huijbreghts  2035   H   6 2 2 2 6 39 34
  Wiel Okrogelnik  2071   H   6 2 2 2 6 39 34
52   Tom Swelsen    H   6 3 0 3 6 36 30
53   Piet Rozenboom  2004   H   6 3 0 3 6 34 26
  Mike Koopmanschap  2131   H   6 2 2 2 6 34 26
55   Roderick de Raad  1900   H   6 2 2 2 6 32 24
56   Jelle Groeneveld  2033   H   6 2 2 2 6 30 24
57   Gerhard de Graaf  1900   H   6 3 0 3 6 27 24
58   Anne Wouda  1900   H   6 2 2 2 6 23 22
59   Adriaan Molendijk    H   6 2 1 3 5 39 27
60   Aswin Witte    H   6 2 1 3 5 37 28
  Sjuul Verheij  1942   H   6 1 3 2 5 37 28
62   Gijs Schoenmakers  2047   H   6 1 3 2 5 37 24
  Frans Teijn  1932   H   6 1 3 2 5 37 24
64   Peter Hernaamt    H   6 2 1 3 5 36 25
65   Harry Mennema  1900   H   6 1 3 2 5 35 26
66   Manon Oudenes-Bassant  1900   H   6 2 1 3 5 35 16
67   Sarah Rijgersberg  1960   H   6 1 3 2 5 34 25
68   Laura Timmerman  1900   H   6 2 1 3 5 34 18
69   Rein van der Wal  1939   H   6 2 1 3 5 34 13
70   Casey van Beek    H   6 2 1 3 5 33 20
  Bas van Berkel    H   6 1 3 2 5 33 20
72   Nicole Schouten    H   6 2 1 3 5 33 19
73   Tobias Pohan Simandjuntak    H   6 1 3 2 5 32 24
74   Leo Steyntjes  1979   H   6 1 3 2 5 32 23
75   Gauke Dirk Nijholt    H   6 2 1 3 5 32 21
76   Gerben van Steenbergen    H   6 2 1 3 5 32 16
77   Harry van der Vossen  1993   H   6 2 1 3 5 30 15
78   Aat Verhaar  1943   H   6 1 3 2 5 28 19
79   Jeroen Huskens  1813   H   6 1 3 2 5 28 18
80   Anouk van Loon    H   6 2 1 3 5 28 15
81   Jan-Maarten Koorn    H   6 1 3 2 5 26 17
82   Folkert Jansen    H   6 2 1 3 5 24 14
83   Ruben Groenendijk  1900   H   6 2 0 4 4 45 22
84   Andreas Pohan Simandjuntak  1910   H   6 1 2 3 4 38 23
85   Jan T. Terpstra  1891   H   6 1 2 3 4 35 23
86   Klaas Mondria  1939   H   6 0 4 2 4 32 19
87   Tom Meurs    H   6 1 2 3 4 32 14
88   Nick de la Fonteyne    H   6 2 0 4 4 32 8
89   Michelle Roumans  1901   H   6 0 4 2 4 29 14
90   Alexander van de Mheen  1900   H   6 1 1 4 3 34 15
91   Jan Schoenmakers  1900   H   6 1 1 4 3 34 11
92   Lou Chappin    H   6 0 3 3 3 31 14
93   Niek van Zoelen    H   6 0 3 3 3 30 13
94   Steven Manders    H   6 0 3 3 3 29 14
  Piet Moerenhout  1981   H   6 0 3 3 3 29 14
96   Soraya van der Most    H   6 0 3 3 3 29 10
97   Luuk Gerritsen    H   6 1 1 4 3 28 3
98   Max Gerritsen    H   6 1 1 4 3 27 7
99   Stephan Jansen    H   6 1 1 4 3 27 3
100   Raju Talwar    H   6 0 2 4 2 26 7
101   Mike Luhn  1895   H   6 1 0 5 2 24 0
102   Ivar Jansen    H   6 0 0 6 0 23 0
 Ronde 6 
 wo 06-08-2008  Ivar Jansen  - Stephan Jansen  0-2Partij
 Soraya van der Most  - Luuk Gerritsen  1-1Partij
 Tom Meurs  - Mike Luhn (1895) 2-0Partij
 Nick de la Fonteyne  - Raju Talwar  2-0Partij
 Harry van der Vossen (1993) - Niek van Zoelen  2-0Partij
 Piet Moerenhout (1981) - Gerben van Steenbergen  0-2Partij
 Alexander van de Mheen (1900) - Gauke Dirk Nijholt  0-2Partij
 Jeroen Huskens (1813) - Lou Chappin  2-0Partij
 Anouk van Loon  - Jan Schoenmakers (1900) 2-0Partij
 Max Gerritsen  - Casey van Beek  0-2Partij
 Steven Manders  - Manon Oudenes-Bassant (1900) 0-2Partij
 Bas van Berkel  - Sarah Rijgersberg (1960) 1-1Partij
 Jelle Groeneveld (2033) - Jan T. Terpstra (1891) 2-0Partij
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Gijs Schoenmakers (2047) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2035) - Klaas Mondria (1939) 2-0Partij
 Nicole Schouten  - Frans Teijn (1932) 1-1Partij
 Andreas Pohan Simandjuntak (1910) - Gerhard de Graaf (1900) 0-2Partij
 Anne Wouda (1900) - Ruben Groenendijk (1900) 2-0Partij
 Marcel van der Most (1940) - Leo Steyntjes (1979) 2-0Partij
 Theo Dijkstra (2168) - Adriaan Molendijk  2-0Partij
 Laura Timmerman (1900) - Natalia Shestakova  0-2Partij
 Peter Hernaamt  - Peter Frans Koops (2030) 0-2Partij
 Rein van der Wal (1939) - Niek Smeitink (2021) 0-2Partij
 Aat Verhaar (1943) - Gerard Zijlema (1989) 0-2Partij
 Valere Hermans (1951) - Harry Mennema (1900) 2-0Partij
 Aswin Witte  - Jannes Kromhout  0-2Partij
 Bert Woolschot (2070) - Sjuul Verheij (1942) 2-0Partij
 Clemens Crucius (1952) - Jan-Maarten Koorn  2-0Partij
 Folkert Jansen  - Nico Valkenburg  1-1Partij
 Thomas Henriquez (1881) - Bertus de Harder (2080) 0-2Partij
 Wiel Okrogelnik (2071) - Rudi Claes (2132) 0-2Partij
 Remon Gadjradj  - Hans Ladage (2092) 1-1Partij
 Lamine Diakite  - Martijn van Gortel (2050) 1-1Partij
 Feroz Amirkhan (2001) - Leo Rosendaal (2093) 1-1Partij
 Gerhard Gerritsen  - Johan Rademaker (1993) 1-1Partij
 Mike Koopmanschap (2131) - Erwin Heunen (2117) 0-2Partij
 Peter Swelsen  - Pierre Lacroix  0-2Partij
 Marc den Hartog  - Andrew Tjon A Ong (2153) 2-0Partij
 Hans Kromhout (1968) - Roderick de Raad (1900) 2-0Partij
 Leonie de Graag (1977) - Sander Spaans (1997) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2106) - Piet Rozenboom (2004) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2183) - Leon Oudenes (2006) 1-1Partij
 Irina Platonova  - Ingrid de Kok (1986) 1-1Partij
 Ricardo Pierre (2270) - Piet Karregat (2159) 2-0Partij
 Martin van Dijk (2097) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2Partij
 Nico Lugthart (2105) - Jesse Bos (2130) 1-1Partij
 Bé Eggens (2108) - Brion Koullen (2142) 1-1Partij
 Igor Chartoriyski (2165) - Jesse van Beek  1-1Partij
 Paul Wijninga (2102) - Steven Wijker (2199) 1-1Partij
 Theo Schippers (2215) - Marcel Monteba (2192) 2-0Partij
 Tom Swelsen  - Michelle Roumans (1901) 2-0