HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven Wijker  2199   H   8 5 3 0 13 84 132
2   Theo Schippers  2215   H   8 5 3 0 13 82 127
3   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   8 4 4 0 12 84 123
4   Igor Chartoriyski MF 2165   H   8 4 4 0 12 83 123
5   Jesse Bos  2130   H   8 5 2 1 12 79 110
6   Ricardo Pierre MI 2270   H   8 5 2 1 12 78 107
7   Irina Platonova    H   8 4 4 0 12 77 112
8   Marcel Monteba  2192   H   8 5 1 2 11 82 101
9   Paul Wijninga  2102   H   8 3 5 0 11 80 102
10   Leon Oudenes  2006   H   8 3 5 0 11 78 104
11   Nico Lugthart  2105   H   8 3 5 0 11 78 103
12   Brion Koullen  2142   H   8 4 3 1 11 78 100
13   Willem Winter  2101   H   8 3 5 0 11 76 103
14   Lamine Diakite    H   8 4 3 1 11 70 89
15   Hans Ladage  2092   H   8 4 3 1 11 63 77
16   Bé Eggens  2108   H   8 3 4 1 10 80 95
17   Ingrid de Kok  1986   H   8 3 4 1 10 78 91
18   Anton Schotanus MF 2183   H   8 3 4 1 10 77 92
19   Bertus de Harder  2080   H   8 5 0 3 10 77 86
20   Martijn van Gortel  2050   H   8 3 4 1 10 73 85
21   Hans Kromhout  1968   H   8 5 0 3 10 72 72
22   Andrew Tjon A Ong MF 2153   H   8 3 4 1 10 71 87
23   Wiel Maertzdorf  2106   H   8 5 0 3 10 71 78
24   Piet Karregat  2159   H   8 4 2 2 10 71 76
25   Rudi Claes  2132   H   8 3 4 1 10 69 78
26   Leo Rosendaal  2093   H   8 4 2 2 10 69 73
27   Natalia Shestakova    H   8 3 4 1 10 68 77
28   Pierre Lacroix    H   8 3 4 1 10 67 76
29   Thomas Henriquez  1881   H   8 4 2 2 10 66 72
30   Theo Dijkstra MF 2168   H   8 3 4 1 10 64 69
31   Niek Smeitink  2021   H   8 3 3 2 9 73 72
32   Sander Spaans  1997   H   8 2 5 1 9 72 75
33   Feroz Amirkhan  2001   H   8 2 5 1 9 71 76
34   Gerard Zijlema  1989   H   8 3 3 2 9 69 66
35   Leonie de Graag  1977   H   8 4 1 3 9 66 65
36   Gijs Schoenmakers  2047   H   8 3 3 2 9 64 64
37   Sjuul Verheij  1942   H   8 3 3 2 9 61 65
38   Tobias Pohan Simandjuntak    H   8 3 3 2 9 61 61
39   Rein van der Wal  1939   H   8 4 1 3 9 59 48
40   Martin van Dijk  2097   H   8 3 2 3 8 77 69
41   Jesse van Beek    H   8 3 2 3 8 72 60
42   Wiel Okrogelnik  2071   H   8 3 2 3 8 71 61
43   Johan Rademaker  1993   H   8 1 6 1 8 70 68
44   Nico Valkenburg    H   8 2 4 2 8 69 68
45   Clemens Crucius  1952   H   8 3 2 3 8 69 59
46   Marc den Hartog    H   8 4 0 4 8 68 62
47   Bert Woolschot  2070   H   8 3 2 3 8 68 61
48   Marcel van der Most  1940   H   8 3 2 3 8 68 54
49   Mike Koopmanschap  2131   H   8 3 2 3 8 67 56
50   Peter Frans Koops  2030   H   8 3 2 3 8 66 53
51   Gerhard Gerritsen    H   8 1 6 1 8 65 61
52   Jelle Groeneveld  2033   H   8 2 4 2 8 63 59
53   Andreas Pohan Simandjuntak  1910   H   8 3 2 3 8 62 53
54   Frans Teijn  1932   H   8 2 4 2 8 61 52
55   Valere Hermans  1951   H   8 3 2 3 8 60 52
56   Sarah Rijgersberg  1960   H   8 2 4 2 8 59 54
57   Jan T. Terpstra  1891   H   8 3 2 3 8 55 51
58   Harry van der Vossen  1993   H   8 3 2 3 8 54 44
59   Gerhard de Graaf  1900   H   8 4 0 4 8 52 44
60   Remon Gadjradj    H   8 2 3 3 7 69 51
61   Adriaan Molendijk    H   8 3 1 4 7 67 49
62   Roderick de Raad  1900   H   8 2 3 3 7 65 49
63   Ruben Groenendijk  1900   H   8 3 1 4 7 65 47
64   Jannes Kromhout    H   8 3 1 4 7 65 41
65   Peter Swelsen    H   8 1 5 2 7 64 53
66   Bas van Berkel    H   8 2 3 3 7 63 45
67   Piet Rozenboom  2004   H   8 3 1 4 7 63 41
68   Peter Hernaamt    H   8 3 1 4 7 61 42
69   Aswin Witte    H   8 2 3 3 7 60 51
70   Harry Mennema  1900   H   8 1 5 2 7 57 49
71   Gerben van Steenbergen    H   8 2 3 3 7 56 38
72   Jan-Maarten Koorn    H   8 1 5 2 7 55 43
73   Manon Oudenes-Bassant  1900   H   8 2 3 3 7 55 32
74   Aat Verhaar  1943   H   8 2 3 3 7 54 41
75   Casey van Beek    H   8 3 1 4 7 53 37
76   Tom Meurs    H   8 2 3 3 7 53 34
77   Folkert Jansen    H   8 3 1 4 7 48 38
78   Fons Huijbreghts  2035   H   8 2 2 4 6 68 46
79   Laura Timmerman  1900   H   8 2 2 4 6 61 34
80   Tom Swelsen    H   8 3 0 5 6 61 32
81   Gauke Dirk Nijholt    H   8 2 2 4 6 58 37
82   Nick de la Fonteyne    H   8 3 0 5 6 58 22
83   Jeroen Huskens  1813   H   8 1 4 3 6 55 37
  Leo Steyntjes  1979   H   8 1 4 3 6 55 37
85   Jan Schoenmakers  1900   H   8 2 2 4 6 54 27
86   Anne Wouda  1900   H   8 2 2 4 6 53 33
87   Lou Chappin    H   8 1 4 3 6 52 33
88   Anouk van Loon    H   8 2 2 4 6 52 31
89   Niek van Zoelen    H   8 1 4 3 6 48 28
90   Nicole Schouten    H   8 2 1 5 5 62 32
91   Michelle Roumans  1901   H   8 0 5 3 5 56 31
92   Klaas Mondria  1939   H   8 0 5 3 5 52 31
93   Alexander van de Mheen  1900   H   8 2 1 5 5 49 20
94   Stephan Jansen    H   8 2 1 5 5 48 14
95   Raju Talwar    H   8 1 3 4 5 41 17
96   Steven Manders    H   8 0 4 4 4 51 23
97   Luuk Gerritsen    H   8 1 2 5 4 50 15
98   Piet Moerenhout  1981   H   8 0 4 4 4 49 22
99   Max Gerritsen    H   8 1 1 6 3 49 10
100   Soraya van der Most    H   8 0 3 5 3 48 15
101   Ivar Jansen    H   8 1 1 6 3 41 11
102   Mike Luhn  1895   H   8 1 0 7 2 47 6
 Ronde 8 
 vr 08-08-2008  Max Gerritsen  - Raju Talwar  0-2Partij
 Ivar Jansen  - Soraya van der Most  2-0Partij
 Stephan Jansen  - Mike Luhn (1895) 2-0Partij
 Lou Chappin  - Steven Manders  2-0Partij
 Michelle Roumans (1901) - Klaas Mondria (1939) 1-1Partij
 Nick de la Fonteyne  - Piet Moerenhout (1981) 2-0Partij
 Jeroen Huskens (1813) - Jan Schoenmakers (1900) 1-1Partij
 Aat Verhaar (1943) - Nicole Schouten  2-0Partij
 Alexander van de Mheen (1900) - Casey van Beek  0-2Partij
 Anouk van Loon  - Leo Steyntjes (1979) 1-1Partij
 Laura Timmerman (1900) - Niek van Zoelen  1-1Partij
 Luuk Gerritsen  - Peter Hernaamt  0-2Partij
 Manon Oudenes-Bassant (1900) - Harry Mennema (1900) 1-1Partij
 Gauke Dirk Nijholt  - Jan T. Terpstra (1891) 0-2Partij
 Gerben van Steenbergen  - Aswin Witte  1-1Partij
 Andreas Pohan Simandjuntak (1910) - Anne Wouda (1900) 2-0Partij
 Gerhard de Graaf (1900) - Tom Swelsen  2-0Partij
 Ruben Groenendijk (1900) - Jan-Maarten Koorn  1-1Partij
 Tom Meurs  - Roderick de Raad (1900) 1-1Partij
 Folkert Jansen  - Fons Huijbreghts (2035) 2-0Partij
 Peter Swelsen  - Rein van der Wal (1939) 0-2Partij
 Jannes Kromhout  - Gijs Schoenmakers (2047) 0-2Partij
 Valere Hermans (1951) - Gerhard Gerritsen  1-1Partij
 Sjuul Verheij (1942) - Adriaan Molendijk  2-0Partij
 Johan Rademaker (1993) - Frans Teijn (1932) 1-1Partij
 Jelle Groeneveld (2033) - Peter Frans Koops (2030) 1-1Partij
 Remon Gadjradj  - Tobias Pohan Simandjuntak  0-2Partij
 Leonie de Graag (1977) - Piet Rozenboom (2004) 2-0Partij
 Sarah Rijgersberg (1960) - Nico Valkenburg  1-1Partij
 Clemens Crucius (1952) - Harry van der Vossen (1993) 1-1Partij
 Feroz Amirkhan (2001) - Bas van Berkel  2-0Partij
 Leo Rosendaal (2093) - Wiel Okrogelnik (2071) 2-0Partij
 Rudi Claes (2132) - Jesse van Beek  2-0Partij
 Marcel van der Most (1940) - Andrew Tjon A Ong (2153) 0-2Partij
 Marc den Hartog  - Wiel Maertzdorf (2106) 0-2Partij
 Thomas Henriquez (1881) - Martin van Dijk (2097) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2183) - Mike Koopmanschap (2131) 2-0Partij
 Niek Smeitink (2021) - Lamine Diakite  0-2Partij
 Piet Karregat (2159) - Pierre Lacroix  1-1Partij
 Martijn van Gortel (2050) - Theo Dijkstra (2168) 1-1Partij
 Hans Ladage (2092) - Sander Spaans (1997) 2-0Partij
 Ingrid de Kok (1986) - Natalia Shestakova  1-1Partij
 Bert Woolschot (2070) - Brion Koullen (2142) 0-2Partij
 Bé Eggens (2108) - Irina Platonova  0-2Partij
 Hans Kromhout (1968) - Ricardo Pierre (2270) 0-2Partij
 Paul Wijninga (2102) - Leon Oudenes (2006) 1-1Partij
 Willem Winter (2101) - Nico Lugthart (2105) 1-1Partij
 Igor Chartoriyski (2165) - Bertus de Harder (2080) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (1989) - Jesse Bos (2130) 0-2Partij
 Marcel Monteba (2192) - Steven Wijker (2199) 0-2Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Theo Schippers (2215) 1-1Partij