HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2008/2009

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 Barrage 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 NC1 2e klasse Oost 
 NC2 2e klasse Oost 
 3e klasse Oost 
 NC1 3e klasse Oost 
 NC2 3e klasse Oost 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV  691081213121391214111960
2  Dammers Uit Oost  107989141311141111111958
3  Lent  7998710109101210111726
4  DES Lunteren  677111111101091011111630
5  DZW Zutphen-Warnsveld  8885787991413111216
6  CTD Arnhem  47959611579111110-10
7  DVV Voorthuizen  326581061191081110-20
8  DC Nijmegen  43669510118711119-16
9  BDV Brummen  357671155989117-26
10  De Kroonschijf Ede  726779787107115-22
11  DCH Hengelo  454627698612115-38
12  WDV Winterswijk  25653585794113-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
ma 02-03-2009     De Kroonschijf Ede  -   BDV Brummen  
7
-
9
 Albert Blankespoor (822) - Dimitri Otto (900) 0-22
 Evert Jochemsen sr. (1130) - Johan Haijtink (1178) 1-14
 Peter Hoogteijling (1383) - Danny Dix (1096) 1-15
 Nico Valkenburg (1109) - Bertus Bosch (1121) 0-27
 Wim Lammers (1046) - Ab van Ooijen (958) 1-18
 Aart Jochemsen (1072) - Marten Bruinsma (862) 1-16
 Piet Postema (1075) - Hans Luchies (922) 2-01
 Koos Hoekzema (964) - Hans Cijnssen (800) 1-13
di 03-03-2009     DVV Voorthuizen  -   CTD Arnhem  
10
-
6
 Erwin van Hierden (1389) - Rik Twilhaar (1246) 2-06
 Jaap van Hierden Jr. (1130) - RenĂ© Vos (1232) 0-25Partij
 Henri van Hierden (1036) - Rein Bergsma (986) 2-04Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1037) - Leo Steyntjes (1034) 2-01Partij
 Geert-Jan van de Kuilen (1019) - Leen de Rooij (1229) 0-23Partij
 Jan Bloemendal (864) - Henk Mahboeb (961) 1-18Partij
 Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (758) - Rommy Moerlie (973) 2-02
 Gert Pol (772) - Ben Kuiphuis (933) 1-17Partij
   DES Lunteren  -   Dammers Uit Oost  
7
-
9
 Aldert van Eck (1156) - Niek Smeitink (1144) 1-15Partij
 Harmjan Lammers (1103) - Gerrit Wassink (1310) 1-14Partij
 Sander Neutel (1140) - Bert Woolschot (1180) 0-21Partij
 Jacco Bos (1096) - Ralf Richters (1016) 1-16Partij
 Jaap Heij (1085) - Henk Ruesink (1206) 1-18Partij
 Dik van Roekel (1025) - Jan Masselink (1197) 1-17Partij
 Berrian Lammers (696) - Harry Graaskamp (1120) 1-12Partij
 Arno Bos (1016) - Jaap de Vries (1023) 1-13Partij
wo 04-03-2009     DC Nijmegen  -   DZW Zutphen-Warnsveld  
9
-
7
 Rienk van Marle (1310) - Nina Hoekman-Jankovskaja (1360) 0-23
 Hans Ladage (1214) - Pieter van Splunter (1280) 0-28
 Eric Sanders (1031) - Paul Olde Hanhof (1207) 1-15
 Jan Jacobs (1050) - Tom van Baaren (1043) 2-01
 Wim van Mourik (991) - Fred van Amersfoort (1083) 1-16
 Anton Janssen (1085) - Johan Hoevers (763) 2-04
 Jos Peelen (1028) - Rob Kampman (978) 2-02
 Erich Ketelaars (944) - Henk Groen (1077) 1-17
do 05-03-2009     DCH Hengelo  -   WSDV  
4
-
12
 Rodier Evers (869) - Marcel Monteba (1328) 0-26
 Johan Beltman (1001) - Cor Langeveld (1127) 0-23
 Jan Bosch (926) - Jaap Vink (1162) 0-21
 Rick Hesselink (989) - Derk Kleinrensink (1165) 0-25
 Arnoud de Greef (1144) - Henk Kleinrensink (1242) 1-18
 Ben Okken (1079) - Erik van de Weerdhof (1255) 1-12
 Eddy Hoebink (1146) - Harry Doomernik (1148) 0-24
 Harry Vos (1118) - Gerard Zijlema (1100) 2-07
vr 06-03-2009     Lent  -   WDV Winterswijk  
10
-
6
 Thijs Gerritsen (1150) - Wim Bennink (926) 1-15
 Edgar Hartman (1261) - Frits Zegelink (1212) 0-21Partij
 Joppe Lemmen (1033) - Gerard Korten (1090) 1-18
 Joop Geurts (1215) - Kees Spruijt (1059) 1-14
 Eep van Manen (1174) - Erik Oonk (951) 2-03
 Geert Geurts (1143) - Erik ten Hagen (862) 2-07
 Frank Barten (972) - Frank ten Hagen (860) 2-06
 Marjoleine Geurts (886) - Klaas Jetten (929) 1-12