HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 1505   H   4 4 0 0 8 18 36
2   Nikolai Nikanorov    H   4 3 1 0 7 19 33
3   Alexander Safonov    H   4 3 1 0 7 18 30
4   Anton Permyakov    H   4 2 2 0 6 21 29
5   Henk Kleinrensink  1242   H   4 2 2 0 6 20 30
6   Irina Platonova    H   4 3 0 1 6 20 24
7   Anton Schotanus MF 1334   H   4 2 2 0 6 19 28
8   Maria Byrdunnyroba    H   4 3 0 1 6 19 26
9   Daaf Kasse  1293   H   4 2 2 0 6 18 24
10   Dmitry Mironov    H   4 2 2 0 6 15 22
11   Edwin de Jager  1225   H   4 2 2 0 6 15 18
12   Jan van de Weteringh Azn.  1229   H   4 3 0 1 6 14 16
13   Piet Rozenboom  1080   H   4 2 1 1 5 20 19
14   Nikolai Kychkin    H   4 1 3 0 5 18 21
15   Frans van de Velde  1131   H   4 2 1 1 5 18 17
16   Svetlana Argunova    H   4 1 3 0 5 17 21
17   Ko Louwerse  990   H   4 2 1 1 5 17 19
18   Natalia Shestakova    H   4 2 1 1 5 17 18
19   Johan Tilroe  728   H   4 2 1 1 5 17 17
20   Matrena Nogovitsyna    H   4 1 3 0 5 16 17
21   Gertjan Kolsté  1179   H   4 2 1 1 5 16 14
22   Ayal Gerasimov    H   4 2 1 1 5 14 12
23   Ad van Tilborg  1213   H   4 1 3 0 5 13 16
24   Jaap de Jonge  1166   H   4 1 2 1 4 20 18
25   Ingrid de Kok  1047   H   4 1 2 1 4 19 16
26   Peter Frans Koops  1175   H   4 2 0 2 4 19 10
27   Cees van Eenennaam  1047   H   4 1 2 1 4 18 15
28   Derk-Jan Riesthuis  1024   H   4 1 2 1 4 18 12
29   Rik Verboon  1143   H   4 0 4 0 4 17 17
  Aisen Andreev    H   4 0 4 0 4 17 17
  Martijn de Leeuw  1074   H   4 0 4 0 4 17 17
32   Roland de Rijke  989   H   4 1 2 1 4 17 15
33   René Dusebout  1031   H   4 2 0 2 4 17 10
34   Sayyyna Popova    H   4 1 2 1 4 16 13
35   Frans Blaas  960   H   4 0 4 0 4 15 15
36   Derk Kleinrensink  1165   H   4 1 2 1 4 15 12
37   Leonie de Graag  1033   H   4 1 2 1 4 15 11
38   Ed Holstvoogd  1202   H   4 2 0 2 4 15 10
39   Tom Meurs  690   H   4 2 0 2 4 15 6
40   Matthijs Broek  826   H   4 1 2 1 4 14 10
  Ayyyna Karpova-Sobakina    H   4 1 2 1 4 14 10
  Hans van Akkeren  1032   H   4 1 2 1 4 14 10
43   Valeriya Karmanova    H   4 2 0 2 4 14 8
44   Frans Teijn  980   H   4 1 2 1 4 13 11
45   Gerrit Klompenhouwer  920   H   4 1 2 1 4 13 9
46   Kees Osté  805   H   4 0 3 1 3 19 13
47   Kees de Jonge  1033   H   4 0 3 1 3 17 12
48   Anne Wouda  796   H   4 1 1 2 3 16 6
  Jan Fokkink  966   H   4 1 1 2 3 16 6
50   Frank Eektimmerman  1083   H   4 0 3 1 3 15 10
51   Angelina Popova    H   4 1 1 2 3 15 8
52   Hans de Vast  922   H   4 1 1 2 3 13 5
53   Ronald Wisse  876   H   4 1 1 2 3 11 5
54   Jan van Oosterhout  911   H   4 1 1 2 3 10 5
55   Jan T. Terpstra  1000   H   4 0 2 2 2 18 10
56   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    H   4 1 0 3 2 17 6
57   Wim Bennink  926   H   4 1 0 3 2 16 6
58   Cees Kentie  1047   H   4 0 2 2 2 15 7
59   Jan de Jonge  963   H   4 1 0 3 2 15 2
60   Nurguyana Azarova    H   4 1 0 3 2 14 2
61   Ratan Ganeshie  934   H   4 0 1 3 1 15 1
62   Liliya Ivanova    H   4 0 1 3 1 13 1
  Niels Verboon  803   H   4 0 1 3 1 13 1
  Janny van de Weteringh-Mudde  592   H   4 0 1 3 1 13 1
65   Vlada Kuzmina    H   4 0 1 3 1 12 1
  Piet Jonkers  876   H   4 0 1 3 1 12 1
 Ronde 4 
 wo 13-08-2008  Ingrid de Kok (1047) - Nikolai Nikanorov  0-2Partij
 Daaf Kasse (1293) - Anton Schotanus (1334) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1080) - Alexander Safonov  0-2Partij
 Jan van de Weteringh Azn. (1229) - Jaap de Jonge (1166) 2-0Partij
 Henk Kleinrensink (1242) - Ed Holstvoogd (1202) 2-0Partij
 Dmitry Mironov  - Peter Frans Koops (1175) 2-0Partij
 Rik Verboon (1143) - Hans van Akkeren (1032) 1-1Partij
 Roland de Rijke (989) - Cees van Eenennaam (1047) 1-1Partij
 Frank Eektimmerman (1083) - Ayal Gerasimov  0-2Partij
 Frans Blaas (960) - Martijn de Leeuw (1074) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (1505) - Irina Platonova  2-0
 Anton Permyakov  - Edwin de Jager (1225) 1-1
 Maria Byrdunnyroba  - René Dusebout (1031) 2-0
 Frans van de Velde (1131) - Svetlana Argunova  1-1
 Matrena Nogovitsyna  - Nikolai Kychkin  1-1
 Sayyyna Popova  - Ayyyna Karpova-Sobakina  1-1
 Natalia Shestakova  - Angelina Popova  2-0
 Aisen Andreev  - Derk-Jan Riesthuis (1024) 1-1
 Gertjan Kolsté (1179) - Jan Fokkink (966) 2-0
 Ad van Tilborg (1213) - Kees de Jonge (1033) 2-0
 Janny van de Weteringh-Mudde (592) - Matthijs Broek (826) 0-2
 Derk Kleinrensink (1165) - Nurguyana Azarova  2-0
 Ronald Wisse (876) - Kees Osté (805) 1-1
 Jan T. Terpstra (1000) - Frans Teijn (980) 0-2
 Tom Meurs (690) - Jan de Jonge (963) 2-0
 Leonie de Graag (1033) - Cees Kentie (1047) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Gerrit Klompenhouwer (920) 0-2
 Wim Bennink (926) - Valeriya Karmanova  0-2
 Niels Verboon (803) - Anne Wouda (796) 0-2
 Liliya Ivanova  - Jan van Oosterhout (911) 0-2
 Ratan Ganeshie (934) - Hans de Vast (922) 0-2
 Vlada Kuzmina  - Piet Jonkers (876) 1-1
 Wim Koppejan (1059) - Ko Louwerse (990) 1-1