HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 1505   H   7 5 2 0 12 61 101
2   Nikolai Nikanorov    H   7 4 3 0 11 63 97
3   Irina Platonova    H   7 5 1 1 11 61 88
4   Henk Kleinrensink  1242   H   7 3 4 0 10 62 87
5   Jan van de Weteringh Azn.  1229   H   7 4 2 1 10 58 74
6   Matrena Nogovitsyna    H   7 3 4 0 10 56 73
7   Edwin de Jager  1225   H   7 3 4 0 10 52 67
8   Anton Permyakov    H   7 3 3 1 9 62 75
9   Anton Schotanus MF 1334   H   7 3 3 1 9 61 74
10   Alexander Safonov    H   7 3 3 1 9 59 66
11   Nikolai Kychkin    H   7 2 5 0 9 56 68
12   Daaf Kasse  1293   H   7 3 3 1 9 56 62
13   Frans van de Velde  1131   H   7 4 1 2 9 52 58
14   Ingrid de Kok  1047   H   7 3 3 1 9 50 57
15   Sayyyna Popova    H   7 3 3 1 9 48 57
16   Derk-Jan Riesthuis  1024   H   7 3 2 2 8 59 59
17   Jaap de Jonge  1166   H   7 2 4 1 8 58 61
18   Maria Byrdunnyroba    H   7 3 2 2 8 58 60
19   Dmitry Mironov    H   7 2 4 1 8 55 58
20   Natalia Shestakova    H   7 2 4 1 8 54 58
21   Ed Holstvoogd  1202   H   7 3 2 2 8 54 55
22   Svetlana Argunova    H   7 2 4 1 8 53 55
23   Ayal Gerasimov    H   7 3 2 2 8 53 52
24   Ad van Tilborg  1213   H   7 1 6 0 8 52 58
25   Rik Verboon  1143   H   7 1 6 0 8 51 56
26   Hans van Akkeren  1032   H   7 2 4 1 8 50 52
27   Johan Tilroe  728   H   7 3 2 2 8 47 48
28   Peter Frans Koops  1175   H   7 3 2 2 8 47 39
29   Martijn de Leeuw  1074   H   7 2 4 1 8 46 47
30   Leonie de Graag  1033   H   7 3 2 2 8 46 46
31   Derk Kleinrensink  1165   H   7 2 3 2 7 54 49
32   Piet Rozenboom  1080   H   7 2 3 2 7 54 47
33   Frank Eektimmerman  1083   H   7 2 3 2 7 51 44
34   Valeriya Karmanova    H   7 3 1 3 7 51 42
35   Gertjan Kolsté  1179   H   7 2 3 2 7 50 41
36   Ayyyna Karpova-Sobakina    H   7 2 3 2 7 48 44
37   Aisen Andreev    H   7 1 5 1 7 47 42
38   Kees Osté  805   H   7 2 3 2 7 47 40
39   Gerrit Klompenhouwer  920   H   7 1 5 1 7 45 38
40   Cees Kentie  1047   H   7 2 3 2 7 44 38
41   Cees van Eenennaam  1047   H   7 2 3 2 7 43 35
42   René Dusebout  1031   H   7 3 1 3 7 42 29
43   Kees de Jonge  1033   H   7 1 4 2 6 52 41
44   Ko Louwerse  990   H   7 2 2 3 6 50 39
45   Frans Blaas  960   H   7 1 4 2 6 50 38
46   Jan T. Terpstra  1000   H   7 1 4 2 6 41 33
47   Nurguyana Azarova    H   7 2 2 3 6 41 28
48   Ronald Wisse  876   H   7 2 2 3 6 39 27
49   Matthijs Broek  826   H   7 1 3 3 5 49 29
50   Roland de Rijke  989   H   7 1 3 3 5 48 30
51   Jan Fokkink  966   H   7 2 1 4 5 46 26
52   Hans de Vast  922   H   7 2 1 4 5 45 21
53   Angelina Popova    H   7 2 1 4 5 43 21
54   Jan van Oosterhout  911   H   7 2 1 4 5 37 21
55   Anne Wouda  796   H   7 2 1 4 5 36 16
56   Jan de Jonge  963   H   7 2 1 4 5 36 15
57   Liliya Ivanova    H   7 1 3 3 5 35 16
58   Piet Jonkers  876   H   7 2 1 4 5 35 15
59   Frans Teijn  980   H   7 1 2 4 4 49 25
60   Tom Meurs  690   H   7 2 0 5 4 48 16
61   Wim Bennink  926   H   7 1 2 4 4 47 25
62   Ratan Ganeshie  934   H   7 1 1 5 3 41 9
63   Vlada Kuzmina    H   7 1 1 5 3 37 11
64   Janny van de Weteringh-Mudde  592   H   7 0 3 4 3 36 14
65   Niels Verboon  803   H   7 1 1 5 3 36 9
66   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    H   7 1 0 6 2 41 10
 Ronde 7 
 vr 15-08-2008  Jan van de Weteringh Azn. (1229) - Irina Platonova  1-1Partij
 Ingrid de Kok (1047) - Anton Schotanus (1334) 1-1Partij
 Daaf Kasse (1293) - Alexander Safonov  1-1Partij
 Hans van Akkeren (1032) - Dmitry Mironov  1-1Partij
 Rik Verboon (1143) - Ed Holstvoogd (1202) 1-1Partij
 Derk Kleinrensink (1165) - Sayyyna Popova  0-2Partij
 Frans Blaas (960) - Leonie de Graag (1033) 0-2Partij
 Liliya Ivanova  - Ko Louwerse (990) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1000) - Wim Bennink (926) 2-0Partij
 Matrena Nogovitsyna  - Andrej Kalmakov (1505) 1-1
 Nikolai Nikanorov  - Anton Permyakov  2-0
 Henk Kleinrensink (1242) - Frank Eektimmerman (1083) 2-0
 Edwin de Jager (1225) - Derk-Jan Riesthuis (1024) 2-0
 Gerrit Klompenhouwer (920) - Maria Byrdunnyroba  1-1
 Valeriya Karmanova  - Nikolai Kychkin  0-2
 Jaap de Jonge (1166) - Ad van Tilborg (1213) 1-1
 Ayal Gerasimov  - Peter Frans Koops (1175) 1-1
 Svetlana Argunova  - Natalia Shestakova  1-1
 Frans van de Velde (1131) - Piet Rozenboom (1080) 2-0
 Hans de Vast (922) - Martijn de Leeuw (1074) 0-2
 Gertjan Kolsté (1179) - Ayyyna Karpova-Sobakina  1-1
 Kees Osté (805) - Angelina Popova  2-0
 Matthijs Broek (826) - Cees Kentie (1047) 0-2
 Jan Fokkink (966) - Cees van Eenennaam (1047) 0-2
 Tom Meurs (690) - Ronald Wisse (876) 0-2
 Roland de Rijke (989) - Jan de Jonge (963) 1-1
 Nurguyana Azarova  - Frans Teijn (980) 2-0
 Ratan Ganeshie (934) - Piet Jonkers (876) 0-2
 Vlada Kuzmina  - Jan van Oosterhout (911) 0-2
 Anne Wouda (796) - Janny van de Weteringh-Mudde (592) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Niels Verboon (803) 0-2
 Kees de Jonge (1033) - Wim Koppejan (1059) 0-2
 Aisen Andreev  - Erik Boogert (1043) 1-1